Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - yoshimura - 26-10-2014 15:22

dobry sposób daję reputa


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - BloNdyN - 26-10-2014 15:44

Surfer, a kiedy jakas aktualizacja czy cos? Big Grin Przydalo by sie cos nowego Wink Ale jak ktos chce to i z tego wykorzysta Wink)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Arcodes - 26-10-2014 17:53

Wiem że allegro zwalniało ludzi i ostatnio straciło w obrotach, ale nic mi nie wiadomo o tym aby było tak źle


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - zeton - 26-10-2014 21:01

Myślę, że jeszcze do końca allegro długa droga. Zwolnienia, restrukturyzacje ale na tą chwilę nie ma tak naprawdę kto ich zastąpić. Za dużo aukcji za duża popularność, łatwość zakupu, wygoda w płaceniu. To są plusy dla klientów niestety dla sprzedawców największą bolączką są opłaty, nieuczciwi kupujący, nieuczciwi sprzedawcy, "szara strefa" i jeszcze coś tam by się znalazło. Niestety to za mało, żeby allegro przestało istnieć. Zło konieczne. Wystarczy posłuchać na ulicy, w szkole "Gdzie kupiłeś ?? - Na allegro."


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - xXxIzuLQaxXx - 27-10-2014 06:17

Ja juz dawno na alle nie kupuje, teraz kupuje na Aliexpress, bo dresy z adasia dla dzieciakow kupie za 30 zl jeden, a mam 2 cory, wiek przedszkolny, to wydatki ze hoho Big Grin Starsza juz wola ze chce telefon Tongue ja w jej wieku nawet nie slyszalam o czyms takim.. No to mamusia musi powrozyc, zeby coreczka byla zadowolona Big Grin zebym tak kurcze cyfry w totka wywrozyla Tongue

Ale tak poza tym, to dzieki surfer, super temat, naprawde dzieki wielkie Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 27-10-2014 07:05

(26-10-2014 15:44)BloNdyN napisał(a):  Surfer, a kiedy jakas aktualizacja czy cos? Big Grin Przydalo by sie cos nowego Wink Ale jak ktos chce to i z tego wykorzysta Wink)

Nie wiem, ale raczej nie będzie.

(26-10-2014 17:53)Arcodes napisał(a):  Wiem że allegro zwalniało ludzi i ostatnio straciło w obrotach, ale nic mi nie wiadomo o tym aby było tak źle

Nie w tym rzecz.


(26-10-2014 21:01)zeton napisał(a):  Myślę, że jeszcze do końca allegro długa droga. Zwolnienia, restrukturyzacje ale na tą chwilę nie ma tak naprawdę kto ich zastąpić. Za dużo aukcji za duża popularność, łatwość zakupu, wygoda w płaceniu. To są plusy dla klientów niestety dla sprzedawców największą bolączką są opłaty, nieuczciwi kupujący, nieuczciwi sprzedawcy, "szara strefa" i jeszcze coś tam by się znalazło. Niestety to za mało, żeby allegro przestało istnieć. Zło konieczne. Wystarczy posłuchać na ulicy, w szkole "Gdzie kupiłeś ?? - Na allegro."

Jasne, że tak. Nie mówię że allegro jutro nie będzie, ale wiem że to już agonia. Niestety to nie jest temat na forum publiczne. Uwierzcie mi że wiem co mówię. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Dereeris - 28-10-2014 15:36

(26-10-2014 15:44)BloNdyN napisał(a):  Surfer, a kiedy jakas aktualizacja czy cos? Big Grin Przydalo by sie cos nowego Wink Ale jak ktos chce to i z tego wykorzysta Wink)

Myśl nad własną niszą, uwierz, że to przyniesie o wiele większy zysk niż zarabianie na nisz ogólnodostępnej. Może codziennie mijasz się z jakimś przedmiotem na którym można zarobić?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Profice - 29-10-2014 13:56

Prawdę mówiąc, ten temat i tak daje wystarczające pole do popisu. Wystarczy tylko pomyśleć i dostosować pod siebie daną nisze, reszta sama przyjdzie Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - player9 - 29-10-2014 15:31

masz gotowy poradnik pod allegro?
kupie


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - wallendes - 30-10-2014 19:49

Ci ktorzy korzystaja z tego to mogą powiedziec czy duza konkurencja?