Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - zeton - 25-10-2014 23:00

Aukcje z windowsami, officami czy to w postaci kluczy czy "pudełek" często są zgłaszane przez konkurencję. Bardzo długo i często sprzedawałem Officy PKC na allegro i co jakiś czas usuwali mi aukcje ot tak bez powodu. Zawsze produkt miałem bezpośrednio z dystrybucji a konkurencja zgłaszała, że niby produkt nie oryginalny. Ale klucz win8 za niecałą 100 zł to faktycznie dziwna żeby nie powiedzieć, że "śmierdząca" sprawa. Jak się dowiedziałem niedawno z oficjalnego źródła takie tanie klucze sprzedawane na allegro do bardzo popularnych i chodliwych gier są często kupowane za kradzione karty kredytowe. Czyli klucz niby oryginalny ale zapłata za niego już nie bardzo.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 26-10-2014 08:39

(25-10-2014 13:21)rajoth napisał(a):  Przed chwilą jeszcze była! Rolleyes Gość miał około 15 pozytywnych komentarzy (wszystkie dotyczyły sprzedawanych przez niego kluczy do MS W 8.1 x86, x64). W poprzedniej aukcji sprzedał 25 kluczy za 64,99. Przed momentem miał coś koło 20 sprzedanych w podobnej cenie. Teraz nagle aukcję usunęli?

No a co Ty myślałeś... witamy na allegro. Ja kiedyś pewien skrypt sprzedawałem przez ROK!! (12 miesięcy) po czym pewnego słonecznego południa dostaje od nich wiadomość na email + ostrzeżenie za sprzedaż tego cuda. Allegro to jest gówno, więc trzeba ich rżnąć ile się da. Uffff... jak dobrze że to już upada! impreza


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mikiniki - 26-10-2014 08:47

Co upada ? Allegro ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Lontek - 26-10-2014 09:01

Patrząc na to, że co chwilę rozdaję po 20zł, nie wydaje mi się Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - xXxIzuLQaxXx - 26-10-2014 10:50

Ej, a co z tymi wróżbami, jakbym np chciała wróżyć? ;D to mogę? Fantazje mam.. Uda się? Jak myślicie?

I co, mam np założyć nowe konto "Wróżka Anna" i "wróżyć", czyli brać 1zł dajmy na to za jedno odpowiedź na jedno pytanie??

Przykład:
-wygram w totka?
-jest szansa Panie Arturze.

-czy się zakocham?
-patrz poza to, co widać..

i takie tam.. ;D


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mikiniki - 26-10-2014 10:52

(26-10-2014 10:50)xXxIzuLQaxXx napisał(a):  Ej, a co z tymi wróżbami, jakbym np chciała wróżyć? ;D to mogę? Fantazje mam.. Uda się? Jak myślicie?

Wystaw aukcję, dobrze opisz, daj dobre zdjęcia, to może i się uda Smile
Kiedyś wystawiłem na próbę, ale zamknąłem po 2godz, bo doszedłem do wniosku, że jednak nie nadaję się do tego Smile
Ale jak widać popyt na to jest na Allegro.pl


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - xXxIzuLQaxXx - 26-10-2014 11:14

No ale nikt się nie przyczepi? ;D

Myślałam też nad jakimiś wróżbami ero ;D no wiecie ;D bo kiedyś gdzieś na takie coś trafiłam, ale kompletnie nie widzę nawet działu, w którym mogłoby coś takiego powstać, więc chyba nie ma takiej możliwości.. Same "zwykłe" wróżki ;p


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Jaro070 - 26-10-2014 11:33

(25-10-2014 13:21)rajoth napisał(a):  Przed chwilą jeszcze była! Rolleyes Gość miał około 15 pozytywnych komentarzy (wszystkie dotyczyły sprzedawanych przez niego kluczy do MS W 8.1 x86, x64). W poprzedniej aukcji sprzedał 25 kluczy za 64,99. Przed momentem miał coś koło 20 sprzedanych w podobnej cenie. Teraz nagle aukcję usunęli?

Bardzo dobrze, że usunęli. Klucz bez COA za 100 zł to tylko wyrzucanie pieniędzy.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - BloNdyN - 26-10-2014 11:50

Klucze dobra sprawa Smile Domyslam sie gdzie bral(prawdopodobnie gdzie ja kiedys) ale do innych rzeczy klucze ^^

Popyt jest i bd Smile pora by wrocic do tego Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 26-10-2014 14:26

(26-10-2014 09:01)Lontek napisał(a):  Patrząc na to, że co chwilę rozdaję po 20zł, nie wydaje mi się Wink

Tonący się brzytwy chwyta. Tak zwana "sztucznie przedłużana agonia".