Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - czerwony03 - 30-06-2014 10:17

Sprawdź może infakt.pl


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 30-06-2014 10:20

(30-06-2014 10:06)Maniero napisał(a):  Tak śledzę czasem ten wątek, czytam.. i uwierzcie, większość nisz z poradnika jest spalona... był on pisany prawie 2 lata temu, sam wtedy zaczynłem zarabiać na necie i od tego czasu troszke się pozmieniało. Może 1 czy 2 nisze są aktualne, sam zaczynałem od tych nisz, obecnie wróciłem do Allegro na pełnej ... te 50 zł dziennie utrzymuje. Zamiast kierować się torem szukajcie własnych nisz!

Potwierdzam. Poradnik pisałem jakieś dwa lata temu, wtedy było można zarobić na tym naprawdę duże pieniądze. Jak jest teraz nie wiem, bo zrezygnowałem z tej formy zarobku, znalazłem łatwiejsze formy zarobku.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - zeton - 30-06-2014 11:15

Osoba prywatna może wystawić rachunek, kiedyś się to nazywało rachunek uproszczony (bez VAT-u). Jak to zrobić najprościej w sklepie papierniczym kupić druczki rachunków i wypełnić swoimi danymi jako sprzedawcy (należy podać NIP) i kupującego. Wpisać rodzaj usługi i kwotę. Jako, że nie mając działalności nie możesz wystawiać rachunków vat-owych wpisujesz pełną kwotę. Np. chcesz 300 piszesz 300 pln i wszystko. A firma już będzie wiedziała co z tym zrobić. 300 wrzuci jako koszty oczywiście nie może odliczyć vatu ale od dochodowego sobie odpiszą. Ty z tym rachuneczkiem musisz się rozliczyć w skarbówce.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - dyzia - 30-06-2014 11:34

Bardzo Ci dziękuję zeton Smile Właśnie o takie informacje mi chodziło. Widocznie to była tak podstawowa wiedza, że nigdzie nie mogłam znaleźć informacji na ten temat. Znalazłam w internecie jakieś rewelacje, że niby w wordzie napisać usługę dane i spoko jest rachunek, ale jak widać na szczęście wydawało mi się to zbyt proste Big Grin Wielkie, wielkie dzięki Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - adriann1 - 27-09-2014 21:18

Cześć. możecie przybliżyć jak taka osoba sprzedaje konta premium [ http://allegro.pl/catshare-net-24h-automat-gwarancja-sklep-i4602395724.html ]. - bo jest 24h i 22 dni do końca - czas liczony od momentu wysłania loginu i hasła.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - soszka2000 - 28-09-2014 09:15

A macie jakiś działający program do simlocków ? Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mad402dox - 28-09-2014 13:35

Dzięki ziomek, kilka z tych metod juz znałem i stosowałem i nadal stosuje, ale inne również się przydadzą Wink
Oczywiście repucik dla Cb za tak dobrą robotę Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 04-10-2014 11:25

(28-09-2014 09:15)soszka2000 napisał(a):  A macie jakiś działający program do simlocków ? Smile

Nie wiem czy obecnie jest na to popyt. Coraz więcej ludzi przekonuje się do smartfonów i innych cudów.
Dwa lata temu dało się na tym ugrać parę stówek, teraz.... sam nie wiem, ale raczej nie.



(28-09-2014 13:35)Mad402dox napisał(a):  Dzięki ziomek, kilka z tych metod juz znałem i stosowałem i nadal stosuje, ale inne również się przydadzą Wink
Oczywiście repucik dla Cb za tak dobrą robotę Wink

Baw się dobrze! Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - aero2 - 17-10-2014 10:09

Są rzeczy, które można zdobyć za darmo w internecie i sprzedać?

Jeśli tak, to jakie?Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - xavi512 - 17-10-2014 11:27

Coś tam, ale tego raczej nikt ci nie powie od tak.