Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



Odp: RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - czerwony03 - 22-06-2014 10:58

(22-06-2014 10:29)xavi512 napisał(a):  surfer0700
Takie pytanie do Ciebie.
Wystawiłem kilka Kont Premium z 5 może. Po kilku dniach otrzymałem maila (zapewne od konkurencji) z tym, że nie można sprzedawać ciągle kont bez GD, w przypadku dalszej sprzedaży musimy zgłosić sprawę dalej. Ale konta wystawione były może z 1 tydzień.
Więc takie pytanie jak długo mogę sprzedawać konta bez GD, że by nikt się nie czepił za to?
Teoretycznie wystawienie 3-4 razy pod rząd aukcji z identycznym towarem to już podchodzi pod DG.
Konkurencja jak widać walczy o swoje. Osobiście bym ich olal... Ale to tylko moje zdanie Wink

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 22-06-2014 23:50

(22-06-2014 10:29)xavi512 napisał(a):  surfer0700
Takie pytanie do Ciebie.
Wystawiłem kilka Kont Premium z 5 może. Po kilku dniach otrzymałem maila (zapewne od konkurencji) z tym, że nie można sprzedawać ciągle kont bez GD, w przypadku dalszej sprzedaży musimy zgłosić sprawę dalej. Ale konta wystawione były może z 1 tydzień.
Więc takie pytanie jak długo mogę sprzedawać konta bez GD, że by nikt się nie za to nie czepiał?


Już wiesz dlaczego polecam założenie działalności gospodarczej...
Tacy są polacy. Nie ma takiego czegoś jak ile razy, jeżeli jest ciągłość sprzedaży to powinieneś założyć działalność. Jeżeli nie masz zamiaru jej zakładać, to lepiej od razu zrezygnuj ze sprzedaży kont, bo na bank poleci na Ciebie zgłoszenie do skarbówki. Wierz mi na słowo, już to przerabiałem Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - xavi512 - 23-06-2014 10:57

(22-06-2014 23:50)surfer0700 napisał(a):  
(22-06-2014 10:29)xavi512 napisał(a):  surfer0700
Takie pytanie do Ciebie.
Wystawiłem kilka Kont Premium z 5 może. Po kilku dniach otrzymałem maila (zapewne od konkurencji) z tym, że nie można sprzedawać ciągle kont bez GD, w przypadku dalszej sprzedaży musimy zgłosić sprawę dalej. Ale konta wystawione były może z 1 tydzień.
Więc takie pytanie jak długo mogę sprzedawać konta bez GD, że by nikt się nie za to nie czepiał?


Już wiesz dlaczego polecam założenie działalności gospodarczej...
Tacy są polacy. Nie ma takiego czegoś jak ile razy, jeżeli jest ciągłość sprzedaży to powinieneś założyć działalność. Jeżeli nie masz zamiaru jej zakładać, to lepiej od razu zrezygnuj ze sprzedaży kont, bo na bank poleci na Ciebie zgłoszenie do skarbówki. Wierz mi na słowo, już to przerabiałem Wink

Szkoda... A wiesz ile w sumie wynoszą miesięczne opłaty przy działalności gospodarczej?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 23-06-2014 14:08

Przez pierwszy rok jest taniej, chyba 100 - 300 PLN, ale nie jestem pewien, nie pamiętam już.
Poczytaj w sieci, na pewno coś znajdziesz Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - daniel42na - 23-06-2014 14:22

(23-06-2014 10:57)xavi512 napisał(a):  Szkoda... A wiesz ile w sumie wynoszą miesięczne opłaty przy działalności gospodarczej?

Przez pierwsze 2 lata płacisz około 430 zł obowiązkowych składek ZUS co miesiąc, bez względu na to czy zarabiasz czy nie. Po 2 latach jest to około 1000zł.
Dodatkowo płacisz podatek dochodowy od tego co zarobisz.

Jak byś był zainteresowany to na tym kanale jest całkiem przyzwoicie wyjaśnione wiele pytań na temat DG:
https://www.youtube.com/user/infaktPL/videos


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 23-06-2014 14:34

Przez pierwsze dwa lata obowiazuje cie tak zwany 'maly zus' - Cos kolo 100 zl +
Dochodzi jeszcze skladka zdrowotna - Chyba 270 zl, ale wiadomo ze trzeba jeszcze doliczyc wyrobienie pieczatki , ksiegowa i inne duperele.
Slyszalem od znajomych o stronie infakt.pl ktora moze zalozyc dzialalnosc gospodarcza za ciebie , a nastepnie moze pelnic funkcje ksiegowej.
Z tego co pamietam to pierwsze 2 msc sa za free i mozesz w kazdym momencie zrezygnowac , a po uplywie 2 msc cos kolo 150 zl.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kikuss23 - 23-06-2014 15:24

Panowie,

Mam takie pytanko odnosnie tej DG.Otoz mieszkam w Irlandii, a mam pewna nisze, na ktorej by szlo zarobic wystawiajac ja na allegro, a nie posiadam DG. Czy allegro moze wtedy robic jakies problemy?.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - PremAccHack - 23-06-2014 16:10

W sumie to mogą Cie w dups••o pocałować. Chyba ze się myle. Niech ktoś nas uswiadomi Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - XantiuM - 25-06-2014 06:26

Witajcie Wink

Po Liquidach czas na nową niszę Wink Która jest w fazie testów Wink

1. Nisza Nowa
Opis :

Inwestycja to 60 zł ---> możliwy zarobek około 880 zł !! Tylko nie znam jeszcze czasu w jaki idzie tyle zarobić Wink ale szanse są na prawdę duże !! Wnioskuje tak po rozmowach z kilkoma znajomymi Wink
Trzeba coś kupić i przerobić i sprzedawać Wink Czas obróbki --> max 3-4 h.

2. Nisza już przetestowana !

Kupujecie dużą płytę poliwęglanową o grubości 1mm --> następnie szukacie kogoś kto ma gilotynę lub prasę Wink Wycinacie wymiary szkiełek do masek spawalniczych i sprzedajecie Wink W hurcie takie szkiełko jest kosztuje 2-4 zł i nawet więcej ( zależy od jakości ) Wink Przy wymiarach płyty jakie ja posiadałem ( nie pamiętam wymiaru sorry ;/ ) wychodziło z jednej 244 szt szkiełek wymiaru 90x110 Wink Ustalając cenę 1,5 zł --> szt. ładnie idzie się dorobić i to bardzo szybko !! Testowane i dalej wykorzystywane Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Lion94 - 25-06-2014 11:44

(22-06-2014 10:29)xavi512 napisał(a):  surfer0700
Takie pytanie do Ciebie.
Wystawiłem kilka Kont Premium z 5 może. Po kilku dniach otrzymałem maila (zapewne od konkurencji) z tym, że nie można sprzedawać ciągle kont bez GD, w przypadku dalszej sprzedaży musimy zgłosić sprawę dalej. Ale konta wystawione były może z 1 tydzień.
Więc takie pytanie jak długo mogę sprzedawać konta bez GD, że by nikt się nie za to nie czepiał?

Sprzedajesz 20-50 kont premium, ludzie kupują robisz stop, nie wystawiasz przez miesiąc kont i działasz dalej.