Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Nescafe - 06-05-2014 21:43

(30-04-2014 06:23)XantiuM napisał(a):  Dobrze Kochani więc startujemy z moim poradnikiem który obiecałem kilka postów wyżej Wink

Wydałem jednorazowo na sprawdzenie niszy 33 zł ( przez cholerny koszt przesyłki )Wink Zakupiłem Baze do E-papierosów + aromat Wink
Na prawdę aromaty kupić idzie od 7 zł do 30 zł za 100 ml ( czyli 10 buteleczek po 10 ml )
koszt tak naprawdę 1 buteleczki ( 10 ml ) to około 1,50 zł + marża przy sprzedaży którą ustalasz sam Wink
Gotowe liquidy możesz sprzedawać gdziekolwiek Wink

Ja sprzedawałem na początku za 15 zł ( 10 ml / moc : 16 ) Pierwsze 10 buteleczek rozeszło mi się w 10 minut pod technikum w moim mieście Wink Następnie poszła taka reklama że ludzie zaczęli brać od razu po 100 ml ( rekord jednostkowy 500 ml )

Klucz do sukcesu ?

Zrób na reklamę 3 flakoniki z różną intensywnością smaku ( 1:1 / 1:2 / 1:3 ► w sensie : 1 ml bazy 1 kropla / 1 ml bazy 2 krople / 1 ml bazy 3 krople ◄ aromatu )

Dasz posmakować ► i na pewno będą zadowoleni Wink Ja robię jeszcze wyższe proporcje i dalej sprzedaje aromaty za 15 zł Wink obecnie zamówiłem w hurtowni 1 l aromatu mięty lodowo/pieprzowej + 5 l bazy Wink

Dlaczego dziele się niszą ?

Bo całej Polski nie ogarnę a niech każdy zarobi sobie Wink

Jeśli można wiedzieć jakiego smaku aromatu użyłeś oraz gdzie zamawiałeś bazę, aromat i flakoniki?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - XantiuM - 15-05-2014 08:16

W galeriach handlowych często są "wyspy" z Milda albo Volish Wink i tam mają bardzo dużo tego Wink

Ewentualnie Allegro Wink

Nie będę zdradzał receptur bo robię niestandardowe smaki w różnych proporcjach aromatycznych Wink

ale najbardziej popularne smaki to :

1. Energy Drink
2. Mięta lodowa
3. Wiśnia w Likierze z miętą

No i nowość która schodzi jak bułeczki - Czekolada + Mięta lodowa Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Maniero - 15-05-2014 19:05

Zajmuje/zajmował się ktoś z was pisaniem własnych tekstów/postów na forum?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 16-05-2014 03:34

Ja się zajmowałem. Masz jakieś pytania?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Maniero - 16-05-2014 08:29

(16-05-2014 03:34)surfer0700 napisał(a):  Ja się zajmowałem. Masz jakieś pytania?
Że się zajmowałeś to akurat wiem, zresztą cały wątek znam na wylot, nisze itp (pod innym nickiem na forum). Teraz mam DG, badam rynek i myślę, czy by nie wrócić "na stare śmieci" Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Arcodes - 16-05-2014 09:53

Ją też mam niszę i z moich obserwacji(5 lat wstecz) wynika że powinna mi się zwrócić dość szybko, ale mam jeden mały problem. Jak wejść w posiadanie kontaktu z chińskimi hurtowniami? Znacie może jakiś wiarygodny portal? Będę wdzięczny za pomoc.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Madara Uchiha - 16-05-2014 11:35

moje zarobki na allegro w ostatnim czasie mam własną niszę[/align]

[Obrazek: aunva0.jpg]


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Maniero - 16-05-2014 13:04

@up
To elegancko widzę, też na coś trafiłem. Musze ją odpowiednio wdrożyć :>


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - czerwony03 - 16-05-2014 14:13

@2up Ładnie ładnie Smile, ja tyle miesięcznie wyciągam ;>
Ale to na pewno czysty zysk? Czy może 'przychód' ;D

Wysłane z mojego U30GT-H przy użyciu Tapatalka


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 16-05-2014 14:24

(16-05-2014 08:29)Maniero napisał(a):  Że się zajmowałeś to akurat wiem, zresztą cały wątek znam na wylot, nisze itp (pod innym nickiem na forum). Teraz mam DG, badam rynek i myślę, czy by nie wrócić "na stare śmieci" Smile


Xpokerface
Skoro wiesz to po co się pytasz? FU*K LOGIC! Lol



(16-05-2014 09:53)Arcodes napisał(a):  Ją też mam niszę i z moich obserwacji(5 lat wstecz) wynika że powinna mi się zwrócić dość szybko, ale mam jeden mały problem. Jak wejść w posiadanie kontaktu z chińskimi hurtowniami? Znacie może jakiś wiarygodny portal? Będę wdzięczny za pomoc.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

A posiadasz działalność gospodarczą? Bez tego nie ma sensu zaczynać.