Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kobra05 - 03-12-2012 16:18

ok ale z tymi koszulkami co nie ? ja musze założyć swój sklep musze mieć prywate ? czy tylko zakładam sklep robie projrkt i sprzedaje .A z kąd ceny koszulek w ziąśc? oni daja jakąs cene ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 03-12-2012 16:26

Nie. Masz tam adres strony internetowej podany. Tam się rejestrujesz i projektujesz koszulki, oni je tworzą, pakują i wysyłają.
Oni mają swoją stałą cenę, ale Ty zysk dla siebie ustalasz taki jaki sobie zażyczysz


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - EjBi - 03-12-2012 16:40

Siema.
Mam kilka pytanek:
1. Nadal opłaca się korzystać z precli na Textmarket? Nie chcę niemiłej niespodzianki, że napiszę kilka tysięcy znaków, a tu po pół roku ktoś to kupi lub w ogóle Smile
2. "Dodawanie stron do wyszukiwarek" mało co słyszałem o tym systemie, więc prosiłbym o rozjaśnienie krok po kroku jak można zmierzyć się z tym zadaniem.
3. Te wróżbowe bajki na prawdę tak się sprzedają? Jesli masz czas możesz trochę o nich napisać, bo to może być dobra zabawa. Znalazłem na allegro takie coś: KOMPLETNE OCZYSZCZANIE AURY I CZAKR * WRÓŻBA TAROT cena - 66zł. Sry, ale do tej pory mam banana na twarzy jak zobaczyłem, że ludzie to kupują xd
Jakbyś miał czas to możesz się pofatygować i odpowiedzieć na pytania. Byłbym bardzo wdzięczny Huh


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 03-12-2012 16:49

1. Zależy od tematu. Tutaj masz opisane jak sprawdzić na jaki temat jest zapotrzebowanie:
http://zarabiam.com/Temat-Zarabianie-na-Pisaniu-Artykulow-59476
Znajdziesz też informacje jak innym sprzedawały się te teksty itd.

2. Tak jak jest napisane w tym temacie.
Cytat:5. Dodawanie stron do wyszukiwarek
- Czysto teoretycznie może wydawać Ci się, że to żmudna praca, jednak jest zuuuupełnie inaczej
Ten serwis:
http://adder.sidedark-warez.pl/
Pozwala na dodanie stron automatycznie do 123 wyszukiwarek.
Kilka z Nich nie działa, z tego co pamiętam to ok. 5-7, więc po prostu odejmujemy od 123, 7 wyszukiwarek i możemy oferować dodanie do 116 wyszukiwarek

Cena: 1PLN - 5PLN

Wchodzimy na stronę: http://adder.sidedark-warez.pl/ , wpisujemy adres strony który chcemy dodać do wyszukiwarek, zaznaczamy wszystkie wyszukiwarki i tyle. Nic skomplikowanego. System sam doda Naszą stronę do ww wyszukiwarek.

3. No jak widać na allegro jest dość spore zainteresowanie tym tematem.
Na jednej aukcji sprzedaje się nawet po kilkaset wróżb. Przez jakiś czas sam się tym zajmowałem i było naprawdę bardzo fajnie. Wróżka brała grosze, a w zamian za to robiła kawał naprawdę dobrej roboty.
Ja wystawiałem aukcję, sprzedawałem, ona miała dostęp do emaila, dzięki czemu szybko odpisywała na wszystkie wróżby i tak to się kręciło.
Prowizja dla Allegro i podatek dla US były stosunkowo niskie, patrząc na wysokość zarobków, więc ogólnie rzecz biorąc byłem bardzo zadowolony.
Z tego co mi wiadomo, wróżka zaczęła nawalać, ktoś nawiązał z Nią jakąś współpracę, ale nie trwała ona zbyt długo. Jeżeli miałbyś ochotę sam robić za wróżkę albo znaleźć jakąś tanią i kompetentną to uważam, że jesteś w stanie zarobić niezłe pieniążki.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 03-12-2012 17:53

surfer: co do Twojego poradnika...odwaliłeś kawał porządnej roboty, nakierunkowałeś ludzi, nie mających w ogóle pomysłu jak zarobić "nie klikając", ale, no właśnie, ale skoro udostępniłeś im, które "wirtualne dobra" sprzedawać, na allegro pojawia się coraz więcej wymienionych towarów i ciężko ludziom coś sprzedać.
Nie, żebym krytykował ten poradnik, ba jest bardzo dobrze, fajnie napisany, ale sam z niego niekorzystam i nie skorzystam bo mam jak większość forumowiczów swoje źródła. Jerk

Mimo to, największy plus za to, że pobudzasz ludzi do MYŚLENIA i kombinowania na swój sposób. Wink Internet przez ostatnie 10 lat rozwinął się niewyobrażalnie mocno i teraz stwarza on takie mozliwości, że każda kreatywna osoba może na nim sporo dorobić, a nawet zarobić. Big Grin

Szkoda tylko, że masa ludzi 18- chce, żeby wyłożyć im wszystko "na tacy"...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 03-12-2012 18:03

Ja też mam już swoje źródło, które rozwijałem przez długi czas żeby przynosiło zyski i wreszcie przynosi zyski - na poziomie - że tak to nazwę Tongue
Dlatego podzieliłem się moją "starą" metodą utrzymania, na której zarobiłem naprawdę sporo pieniążków.
Konkurencja była i będzie zawsze. Jestem pewien, że nie ma się co jej obawiać, ponieważ jakieś 80% osób z tego forum chciałoby dostawać pieniądze za to że żyje.
Niestety tak dobrze nie ma, trzeba pracować. Świetnym dowodem na lenistwo co niektórych użytkowników jest właśnie ten temat. Widać tutaj ewidentne obijanie się i liczenie na pieniądze z nieba.
Nie stworzyłem tego tematu, żeby zwiększyć konkurencję, a po to by pomóc tym, którzy są pracowici i ambitni, a jeszcze nie udało im się znaleźć "tego czegoś" z czego mogliby czerpać jakiekolwiek sensowne zyski. I wydaje mi się, że swój cel osiągnąłem. Tylko nielicznych można nazywać konkurencją, reszta to "przelotówki" które znikną z allegro za tydzień - dwa.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Symbian - 03-12-2012 19:25

(03-12-2012 18:03)surfer0700 napisał(a):  Tylko nielicznych można nazywać konkurencją, reszta to "przelotówki" które znikną z allegro za tydzień - dwa.

Uff,jak dobrze to słyszeć Lol
Hehe Następna rzecz sprzedana...Huh


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Hub99ert - 03-12-2012 19:37

Jak na razie 5 zł - 4 za 100 like, a 1 za dodanie do listy wyszukiwarek Wink
W planie mam jeszcze dodanie : wróżb, ściąganie simlocków i kilka innych podpunktów Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 03-12-2012 19:45

No, no, no... Widzę, że niektórzy coś tam kombinują.
Bardzo mnie to cieszy.
Dzielcie się tutaj swoimi pomysłami, bo przecież wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną! Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Symbian - 04-12-2012 12:22

Hmm.. Panowie nie wiecie przypadkiem jak wymusić od kupującego komentarz?,sprzedałem już kilka przedmiotów a tylko 1 osoba wystawiła mi pozytywny komentarzXpokerface
nie chcę się o nie upominać bo się wstydze...beka,a chyba jako 1 sprzedający nie wypada wystawiać komentarza bo to kupujący musi ocenić transakcje.