Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - draksone - 02-02-2014 08:59

Jak ktoś zna ukraiński to polecam aukro.ua Jerk Ukraińskie allegro,za wystawienie na 2 tygodnie około 2 groszy na nasze Lol


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - patryk119b - 02-02-2014 12:03

Lol dzięki stary, leci reput za to dla ciebie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - siuvax - 10-02-2014 02:13

Chciałbym troche potestowac ze sprzedażą loginu i hasła do egofiles na poczatek.
Z tego co zdołałem tu wyczytać wygląda to tak że np. kupuje konto na egofiles na 30 dni. I np. wystawiam aukcje typu: Egofiles 48h.
Nastepnie rejestruje sie na automater.pl bądź intralogic.eu.
I cały myk polega na tym żeby co 48 godzin zmieniac haslo w panelu egofiles oraz w automaterze/intralogic?
Oczywiście to tak w skrócie korzystajac tylko z jednego konta premium...
Ale meczy mnie jedna sprawa.. tam sa przeciez jakies ograniczenia na sciaganie danych i jeżeli nawet jedna osoba jednego dnia wykorzysta cały transfer to kolejna jezeli kupi hasło tego samego dnia będzie sie domagała reklamacji? Co wtedy? Jak to działa?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Duxone00 - 10-02-2014 03:07

(10-02-2014 02:13)siuvax napisał(a):  Chciałbym troche potestowac ze sprzedażą loginu i hasła do egofiles na poczatek.
Z tego co zdołałem tu wyczytać wygląda to tak że np. kupuje konto na egofiles na 30 dni. I np. wystawiam aukcje typu: Egofiles 48h.
Nastepnie rejestruje sie na automater.pl bądź intralogic.eu.
I cały myk polega na tym żeby co 48 godzin zmieniac haslo w panelu egofiles oraz w automaterze/intralogic?
Oczywiście to tak w skrócie korzystajac tylko z jednego konta premium...
Ale meczy mnie jedna sprawa.. tam sa przeciez jakies ograniczenia na sciaganie danych i jeżeli nawet jedna osoba jednego dnia wykorzysta cały transfer to kolejna jezeli kupi hasło tego samego dnia będzie sie domagała reklamacji? Co wtedy? Jak to działa?

Hmm mnie się zdaje że w ten sposób który opisałeś to jest zbyt dużo zabawy, przedstawię Ci przykład
Dzisiaj sprzedajesz 1 konto ważne na 48h
jutro sprzedajesz 1(to samo konto) ważne na 48h
po jutrze zmieniasz passy na koncie ponieważ osobie która pierwszego dnia kupiła konto minął czas hmm

a co z osobą której sprzedałeś konto drugiego dnia ? oczywiste że wyślesz aktualizację pass ale dla 100-300 osób które kupi? ciężka sprawa do ogarnięcia.

Spójrz do poradnika który napisał Surfer między innymi jest tam opisany sposób na sprzedaż takich kont...

8. Konta Premium Rapidshare, Hellshare etc.
http://zarabiam.com/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - siuvax - 10-02-2014 03:29

ale wlasnie w owym poradniku nie jest to do konca wyjasnione, stad moje pytanie...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 10-02-2014 08:28

Spójrzcie na datę poradnika Panowie... Napisałem go prawie półtora roku temu.
W kontach premium od tego czasu naprawdę wiele się zmieniło, np. to że zaczęły posiadać limity i nie zezwalają na blokadę tzw. "Security Code". Oczywiście nie znaczy to że teraz nie można ich sprzedawać, bo można - z resztą widać na allegro, że można - ale teraz sposoby są trochę inne.
Jeden sposób zawarłem już w drugiej części poradnika, nie wiem jak z pozostałymi, ale widzę że jest to temat najbardziej interesujący - być może postaram się go rozwinąć.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - BigSmoke - 10-02-2014 20:19

Jestem bardzo wdzięczny za poradnik surfer Smile W ciągu tygodniu juz 100zł. Pozdrawiam


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - wojtass27 - 12-02-2014 11:15

Super poradnikBig Grin Dzięki bardzo surfer.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - milosz998 - 18-02-2014 12:03

Że tak pozwole sobie zapytać, na której stronie znajduje się druga część poradnika?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 18-02-2014 12:10

Na zadnej?? Surfer pisal ze pisze druga czesc poradnika ale nie udostepni jej za free.