Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - AresxXx - 20-12-2013 14:56

Surfer, pytałem też w tej sprawie, ale nie raczyłeś odpowiedzieć Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - logitech5 - 20-12-2013 20:23

zabieram sie za lekture co i jak i zacyznam Wink

Poradnik na mega + kolego dzieki


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 21-12-2013 11:04

Nie ograniczajcie się tylko do metod opisanych w poradniku, od siebie dodam, ze jest dużo wirtulanych nisz (gry, program antywirusowe) które możemy uzyskać za grosze/za darmo a później całkiem dużo na tym zarobić Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 21-12-2013 23:13

(20-12-2013 14:56)AresxXx napisał(a):  Surfer, pytałem też w tej sprawie, ale nie raczyłeś odpowiedzieć Wink

Nie odpowiadam na PW dotyczące tego poradnika.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - AresxXx - 22-12-2013 00:07

W takim razie po co piszesz o hurtowniach, a o nie własnie jasno było pytanie skierowane.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - daniel_12_14 - 22-12-2013 14:36

Witam.Mam pytania co da zarobku na allegro.Czy ja mogę np.znalazłem bluzkę w sklepie internetowym i ogłosić ją na allegro i jak ktoś u mnie kupi to ja kupuje dany produkt w sklepie internetowym na adres kupującego ? Oczywiście wpłata przelewem Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 22-12-2013 15:00

Możesz, pewnie.
Tylko musisz napisać, że przesyłka potrwa trochę dłużej wiadomo Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - daniel_12_14 - 22-12-2013 15:15

to git Big Grin tylko przy zwrocie towaru byłby mały problem


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - zeton - 22-12-2013 23:54

Ze zwrotem i kilka innych kwestii.
Pierwsza to paragon/faktura. Musiałbyś poprosić w sklepie internetowym o wysłanie towaru do klienta a paragon/faktura do Ciebie (faktura może być na meila). Czemu? bo jeśli klient kupi u Ciebie za powiedzmy 60 zł a przyjdzie mu faktura/paragon na kwotę 35 zł ze sklepu internetowego to jest duża szansa że zechce skorzystać z możliwości zwrotu towaru (zakup przez net) i zakupić bezpośrednio u nich za kwotę niższą.
To raz druga sprawa pakowanie itp. większość sklepów ma pudełka, taśmy obrendowane więc klient od razu będzie widział z jakiego sklepu kupił i jest ogromne prawdopodobieństwo, że więcej już u Ciebie nie kupi.
Po trzecie to tak jak mlekoju napisał czas dostawy, nie masz na to wpływu więc musiałbyś dać jakiś taki wydłużony w opisie aukcji.
Powiem tak, dobrze kombinujesz tylko musisz to dobrze rozegrać a możesz coś tam sobie zarobić. Tylko pamiętaj klienci na allegro są mało wyrozumiali, każdy mały błąd może skończyć się negatywem. A w przypadku sprzedaży towaru którego nie masz na stanie łatwo o wpadkę.
Mimo wszystko, życzę powodzenia bo Twój tok myślenia zmierza w dobrym kierunku.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 01-01-2014 20:16

(22-12-2013 00:07)AresxXx napisał(a):  W takim razie po co piszesz o hurtowniach, a o nie własnie jasno było pytanie skierowane.

Ten temat jest do dyskusji, nie prywatne wiadomości, których i tak nie czytam.


@zeton

Jak zwykle pomocny - dziękuję.