Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 21-11-2013 22:04

Płacisz oba, pytałem się o to doradcy finansowegoSmile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - zeton - 21-11-2013 22:22

Hmm, nie chce być nie miły ale wydaje mi się, że powinieneś zmienić doradcę, chyba że to pracownik ZUS i w ten sposób próbuje ugrać coś dla siebie. Fakt może mieć rację, że będziesz musiał płacić i społeczne ale tylko wtedy gdy masz umowę na kwotę poniżej średniej krajowej czyli ok. 1600 zł brutto. Jeśli Twój pracodawca płaci ZUS od wyższej kwoty Ty masz obowiązek płacenia tylko zdrowotnego reszta składek jest dobrowolna. I nie to, że się mądrze tylko drugi rok tak płacę a jak wiadomo do tej pory zusik już by się o swoje upomniał.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - 30procent - 26-11-2013 11:24

swietny poradnik


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - gosc - 26-11-2013 20:08

Co byście zrobili z 2000000 pktów lubię na FanCopie? Big Grin

Ostatnio wpadłam na Bank wymiany Liliontransfer , podobno można tam wymieniać punkty z Fancopa na PLN . Wie ktoś coś na ten temat ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 26-11-2013 20:15

@up

A co można z nimi zrobić?

1) Sprzedać - Allegro bądź tamtejsza giełda, bądź spróbuj tu na forum. Big Grin
2) Spożytkować - na własny fanpage (chociaż tacy fani statyści niewiele dadzą, jeśli chodzi o aktywność fp).
3) Wystawić własne zadanie w Fancopie.
4) Oddać za darmo. Jerk

Są możliwości? Są. Lol


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - gosc - 26-11-2013 20:41

Na giełdzie w systemie i na Allegro sprzedaż idzie kiepsko , ogólnie nie za dużo chętnych , Słyszałam właśnie o Lilion Transfer z tym że wg nie mam pojęcia na jakiej zasadzie on działa, podobno mozna tam wymienić punkty odrazu na PLN Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 28-11-2013 19:24

Tam kolego wyżej chciałbym Ci tylko tak powiedzieć;
z tego co ja wiem, to część z 2 opłat które płacisz tzn jedna z 2 oplat masz dobrowolna, natomaist druga nie. i ktoras ty musisz placic i to nie 1 potwierdzil takze wiesz..


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - DarkCruiser - 30-11-2013 21:03

leci.rep


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - nokira - 02-12-2013 21:28

Mam pytanie odnośnie kont współdzielonych na turbobicie cathsare itp. Na tycvh kontach jest limit transferu(20gb na catshare np. Jeżeli więc sprzedamy np. 10 osobą to jak 5 osób ścianie łącznie 20gb to pozostałe nie mogą normalnie korzystać z konta i prawdopodobnie poleci negatyw na allegro. Jak to niby można pominąć? Bo niektórzy piszą, że spredają konta bez limitu transferu.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Lucas - 03-12-2013 13:15

Sprzedają się jeszcze m.in. te listy hurtowni?