Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - luidor - 05-11-2013 11:13

O jak największą kasę. DG to głównie podatków ZUS, VAT, akcyza, kary dochodowy różnego rodzaju kontrole za które urzędnicy biorą kasę, utrzymanie całej rzeszy różnej maści urzędników itd.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - nokira - 05-11-2013 16:44

mam pytanie, jak można zyskać transfer na chomikuj?? Wiele osób sprzedaj i się zastanawiam na jakiej zasadzie to działa.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - spat - 05-11-2013 16:48

transfer zyskujesz, gdy inni ściągają udostępnione przez ciebie pliki


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - nokira - 05-11-2013 16:49

Ok tak myślałem, nie byłem tylko pewien czy można się nim dzielić.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 05-11-2013 18:04

Teraz na chomikuj nawet nie musisz wysylac plikow .. Smile
Mozna je poprostu zachomikowac na swojego chomika ;p
To co jest sprzedawane na allegro to zwyczajny dostep do konta ale przez inna strone www (Podczepione jest tam konto chomikuj)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - nokira - 05-11-2013 18:29

A wiecie jak działa sprzedaż tych premium do weeb.tv? To niby mają być kody do premium.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 05-11-2013 22:17

Zauważyłem że padają coraz durniejsze pytania....
A jak działa sprzedaż chleba?
No... wiecie? No to tak samo działa sprzedaż premium na weeb.tv.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 08-11-2013 16:28

Pytanie do osób posiadających DG Smile Jakiego wpisu należy dokonać, jeśli mowa tutaj nie o produkcje fizycznym (taki wpis już mam) a chodzi mi o e-produkt, typu reseller jak i nisze podobne to opisanych w tym poradniku.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - zeton - 08-11-2013 23:08

Hej Filox, postaram się trochę pomóc Tobie a przy okazji sobie ponieważ przymierzam się do wykorzystania paru pomysłów z tego tematu i będę musiał dopisać sobie trochę pkd.
Rozbiłem to na poszczególne punkty.Robiłem to sam nie konsultowałem się z żadnym specjalistą ale myślę, że powinno być ok.

1. pisanie postów,
2. Pisanie precli
82.19.Z - Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura
Podklasa ta obejmuje:
- pisanie na maszynie i komputerowe redagowanie tekstu
- pisanie listów lub streszczeń

3. Fani na Facebook
4. Google+
5. Dodawanie stron do wyszukiwarek
Ciężko powiedzieć, ale wydaje mi się, że:
58.19.Z - Pozostała działalność wydawnicza
Podklasa ta obejmuje:
- wydawanie, włączając udostępnianie w trybie on-line:
- wydawanie (udostępnianie) danych statystycznych i innych informacji w trybie on-line
lub
63.12.Z - Działalność portali internetowych
Podklasa ta obejmuje:
- działanie witryn internetowych, które wykorzystują wyszukiwarki, aby generować i utrzymywać obszerne bazy danych internetowych adresów i treści w formacie łatwym do wyszukania,
- działanie pozostałych witryn internetowych, które działają jak portale internetowe, tj.: strony mediów dostarczających aktualne informacje.

6. Wróżby
96.09.Z - Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Podklasa ta obejmuje:
- działalność astrologiczną i spirytystyczną
Przy okazji można założyć biuro matrymonialne lub towarzyskie - też się mieści w tej klasie hehee


7. Simlock z Modemów
95.12.Z - Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego
Podklasa ta obejmuje naprawę i konserwację:
- telefonów bezprzewodowych,
- telefonów komórkowych,
- modemów (sprzętu transmisyjnego),
- urządzeń komunikacyjnych do przesyłania danych (np. urządzeń trasujących, pomostów, modemów),

8. Konta Premium Rapidshare, Hellshare etc.
tutaj wydaje mi się, że można podpasować ale nie do końca jestem pewien
63.11.Z - Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność
- przetwarzanie danych, włączając kompletna obróbkę i specjalistyczne raporty z danych dostarczonych przez klienta lub zapewnienie automatycznego przetwarzania danych oraz wprowadzania danych, włącznie z prowadzeniem bazy danych.

9. Sprzedaż Naszych Ubrań (Cupsell)
47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
Podklasa obejmuje:
- działalność domów towarowych prowadzących sprzedaż towarów, takich jak: odzież, meble, urządzenia gospodarstwa domowego, artykuły metalowe, kosmetyki, biżuteria, zabawki, artykuły sportowe itp. (jeśli masz sklep stacjonarny)
47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
Podklasa ta obejmuje sprzedaż detaliczną:
- dowolnego towaru drogą zamówienia pocztowego,
- dowolnego produktu przez Internet,
- bezpośrednią przez telewizję, radio i telefon,
- prowadzoną na aukcjach internetowych.

10.12 .14.15 Wyświetlenia, Lajki, Suby YouTube itp.
Myślę, że to to samo co pkt. 3,4 i 5

11. Lista Hurtowni -
nie wydaje mi się, żebyś to sprzedawał, mając działalność gospodarczą, a nawet jeśli to na pewno pod coś z listy wyżej można to podciągnąć


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - asiorek - 09-11-2013 05:00

A ja zadam bardziej inne pytanie od wszystkich Big Grin

Czym najbardziej opłaca się 'handlować' na allegro aktualnie?