Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 02-11-2013 16:51

Na obecną chwilę ujawniłem już wystarczająco dużo. Także jeżeli kogoś interesuje więcej informacji na ten temat, to niestety będzie musiał jeszcze trochę poczekać.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - MrGohut - 02-11-2013 21:17

Catshare mają takie coś dla resellerów jak vouchery , na czym to polega ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - nokira - 02-11-2013 21:26

Czekamy spokojnieWink niestety wszyscy robimy Tobie i sobie nawzajem sporą konkurencję ;d


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 02-11-2013 21:29

Mam nadzieję że po ukazaniu drugiej części poradnika, Ci którzy go otrzymają będą mogli zacząć jeszcze bardziej poważniejsze działanie z allegro.
Bo póki co te wszystkie tu sposoby to raczkowanie, pozwalające zarobić zaledwie kilka tysięcy miesięcznie przy dobrym wietrze.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 02-11-2013 21:35

"Zaledwie kilka tysięcy miesięcznie"

Surfer potrafisz zmobilizować Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 02-11-2013 21:39

No co?
Taka jest prawda.
Jeżeli ktoś wykorzysta wszystkie nisze tutaj zawarte to powinien spokojnie ten 1000 zarobić.
Przynajmniej mi się to udawało.
No ale to niestety wiąże się z KONIECZNOŚCIĄ założenia działalności gospodarczej.
Konsekwencje są większe niż może się wydawać, dlatego zachęcam. Ja już to mam za sobą Jerk


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 02-11-2013 21:43

Ja na ten moment zrezygnowałem z zarabiania na allegro, mój rekord to ten z kwietnia kiedy wyciągnąłem na 2 niszach w sumie ponad 1,2 tyś zł.

Teraz wchodzę w inne biznesy, ale jak zobaczyłbym Twój nowy poradnik to może znowu zawitam na allegro Big Grin
A do działalności się przymierzam też powoli.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - nokira - 02-11-2013 22:42

Zaledwie kilka tysięcy... Ja tysiącem nie pogardzę Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 02-11-2013 22:43

To jeszcze raz przeczytaj ten poradnik i weź się do pracy, a pieniążki na pewno zaczną napływać na Twoje konto.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 02-11-2013 22:44

(02-11-2013 11:47)bolo9797 napisał(a):  W Polsce sie nie oplaca zakladac dzialalnosci ,poniewaz masa papierow , wysokie podatki , zus i inne bzdety...
Co myslicie o zalozeniu firmy za granica np w Niemczech ?? Czytalem cos ze wystarczy miec lokal w Niemczech a nastepnie sklada sie jeden wniosek Smile
Sa podobno kraje jak np Chiny gdzie male firmy (Ktore nie zarabiaja min 3400 USD ) sa zwolnione od podatku.
Widze ze moj post gdzie zaginal , wiec co myslicie o firmie za granica??