Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - MrGohut - 02-11-2013 14:21

Tak.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 02-11-2013 14:27

Z tego co mi się wydaje, a nie jestem pewien to działa w ten sposób że.
1. Podajemy link np. do rapidshare
2. Skrypt za pomocą naszej premki, zrzuca go na nasz serwer
3. Wyrzuca nam link do paczki którą chcieliśmy pobrać, która znajduje się teraz na naszym serwerze.

Ale nie jestem na 100% pewien.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - MrGohut - 02-11-2013 14:28

Niby dobre tylko że trzeba mieć transferu dużo na kontach a nie 20 gb dziennie ;/ Właśnie to mnie zastanawia, jeżeli taki serwis jak np. pobierz.biz wrzucasz mu do pobrania np. 25 GB w 25 linkach na egofiles to oni muszą mieć sporą ilość kont żeby to wszystko pobrać jak troche ludzi z tego korzysta no i dobry serwer żeby to udźwignął ..


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 02-11-2013 14:31

Niby tak, ale zwróć uwagę na to że nie koniecznie każdy plik musi być pobierany kilka razy.
Jeżeli ktoś pobiera np. Saga Zmierzch z tego samego linku co poprzednik, to wyrzuci link do pliku, który już jest na serwerze.
Bardziej rozbudowane stronki mają coś takiego jak wyszukiwarki plików, wtedy już w ogóle schodzi mniej transferu z kont premium.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - MrGohut - 02-11-2013 14:45

No tylko trzeba umieć to wszystko zrobić albo mieć kogoś kto umie Big Grin
Ja z tego nie skorzystam bo nie ogarnę, ale może komuś się przyda Smile
Ehh gdyby były zabezpieczenia do zmiany hasła .. ;(


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 02-11-2013 14:51

Przecież na stronach, które podałeś jest instrukcja obsługi. Wink
Wystarczy przeczytać i postępować krok po kroku.
Jest jeszcze jeden sposób na te konta, ale to raczej zamieszczę w tej drugiej wersji poradnika.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - UmCyK - 02-11-2013 14:52

To sprzedawaj konta 24 i 48h


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - MrGohut - 02-11-2013 14:57

surfer0700
tylko że trzeba na start troche tych kont kupić na początek bo chyba jedno / trzy nie starczy :>.
Chyba żeby po prostu na bieżąco dokupywać te konta ;p

P.S. Kiedy można się spodziewać tego drugiego poradnika ? Big Grin

UmCyK
?? Sprzedawałem, ale hasło mi zmienili i nie mam już ;[


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 02-11-2013 15:43

Nie wiem jeszcze kiedy będzie, póki co coś tam się samo pisze.
Co do kont, to kiedyś inaczej to wszystko prosperowało, ale ludzie niestety zmądrzeli i powprowadzali zabezpieczenia.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - fenri95 - 02-11-2013 16:47

(02-11-2013 14:51)surfer0700 napisał(a):  Jest jeszcze jeden sposób na te konta, ale to raczej zamieszczę w tej drugiej wersji poradnika.
Możesz go tutaj ujawnićSmile? zalezy mi na tym poradniku bo jestem na etapie wystawiania aukcji a może sie czegoś dowiem na co zwrocic większa uwage czy cos Smile