Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 30-10-2013 21:23

Zastanawiam się czy warto dać go za darmo, szczerze po ostatnim wybryku nie jestem co do tego za bardzo przekonany, ale jeszcze gdybam. Jeżeli będzie za darmo to dostępny dla wszystkich, jeżeli płatny, to dla określonej ilości osób.


(30-10-2013 21:07)mlekoju napisał(a):  Surfer widzę, że nieźle się przy tym napracowałeś. Gratuluję chęci i zaparcia w pomocy dla innych. Smile

Będzie tego trochę więcej. Jeszcze nie skończyłem.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Yogii - 30-10-2013 21:37

to i rezerwuje Twoj poradnik


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Eldarix - 30-10-2013 23:08

Czy jeżeli poradnik będzie płatny to czy każdy będzie mógł go kupić czy będzie on dla jakiejś określonej grupy osób? Ile sztuk poradnika będzie na sprzedaż?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 30-10-2013 23:16

Jeżeli będzie płatny to raczej każdy kto nie ma multi i nabitych postów czy punktów reputacji.
Płatność tylko przelewem na konto bankowe. Ile sztuk? Nie wiem, nie wiem nawet jeszcze czy będę to sprzedawał. Teoretycznie z to już 10 max. Zależy jeszcze od tego o ile więcej nisz w nim opiszę.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Eldarix - 30-10-2013 23:20

(30-10-2013 23:16)surfer0700 napisał(a):  Jeżeli będzie płatny to raczej każdy kto nie ma multi i nabitych postów czy punktów reputacji.
Płatność tylko przelewem na konto bankowe. Ile sztuk? Nie wiem, nie wiem nawet jeszcze czy będę to sprzedawał. Teoretycznie z to już 10 max. Zależy jeszcze od tego o ile więcej nisz w nim opiszę.

A kiedy mnie więcej poradnik będzie gotowy? Trzeba odłożyć pieniądze Big Grin

Pytania zadaje w temacie ponieważ jak przeczytałem wcześniej nie odpowiadasz na PW na pytania z Allegro/z tym tematem.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Slight - 30-10-2013 23:24

Lepiej płatny daj, mniejsza konkurencja i w końcu Twoja praca się wynagrodzi.

Wysłane z mojego GT-S5660 przy użyciu Tapatalk


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 30-10-2013 23:24

Fajnie że ktoś w końcu przeczytał tą informację, którą powielałem już z 10 razy.
Jeszcze nie wiem kiedy poradnik będzie gotowy, cały czas go rozwijam. Ile jest zrobione, widać na screenie. Każdy podpunkt wymaga jeszcze lekkiego dopracowania.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - dnr - 31-10-2013 10:29

Surfer dzięki za poradnik, pomógł mi przy zarobku na allegro.
Uważam podobnie jak slight, twoja praca powinna zostać wynagrodzona.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - nokira - 31-10-2013 11:58

Rób w spokoju powoli, mogę tylko przypuszczać, że poradink będzie genialny i warto na niego czekać


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bizzer - 31-10-2013 12:11

Czy płatny czy nie płatny, kur** chce go miec ; ) !