Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bombri - 13-10-2013 16:10

dobry pomysł


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mikiniki - 14-10-2013 14:34

Na wróżbach da się fajnie zarobić, tylko trzeba mieć swoją stronkę, i najlepiej już jakieś komentarze na allegro że komuś wróżyliście Smile Kiedyś się w to bawiłem. Zarobiłem nawet 60zł w dzień, ale brakowało mi pomysłów na wróżby Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Okazzi - 14-10-2013 15:29

Hmm, to świetny wynik miki~, tu masz dużo racji, może warto zwyczajnie stworzyć aukcję i od znajomych ściągnąć kilka komentarzy, daje to duzo do naszego wizerunku. Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - ressiv5 - 14-10-2013 15:46

Z tymi komentarzami to uważaj, allegro nie pochwala takich spraw.. Wiem, bo miałem z nimi do czynienia, i w sumie jak jest jakiś problem, to nie pomagają, tylko wysyłają do regulaminu lub go cytują.. A jak już się przez to przebrnie, to w większości przypadków kontakt się urywał albo odpisywali, że nie są w stanie pomóc.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Corso - 14-10-2013 20:54

Słuchajcie potrzebuje kogoś do pomocy przy sprzedaży kont premium, mam świetną niszę ale ktoś mi musi pomóc. Proszę o kontakt na priv


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - artur1000 - 15-10-2013 07:59

Witam.
Mam pytanie do autora tematu,bo nie jestem wstanie tak szybko przeczytać całego wątku.
Pytanie jest następujące,zakładam powiedzmy konto na Alegro i wrzucam przykładowo
1000 wyświetleń filmików z youtube tak. I czy wolno nabijać sztuczne wyświetlenia a potem sprzedawać?
I jakie prowizję od sprzedaży pobiera Alegro ? Za pomoc "daję reputację" ! pozdrawiam.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mikiniki - 15-10-2013 15:27

(15-10-2013 07:59)artur1000 napisał(a):  Witam.
Mam pytanie do autora tematu,bo nie jestem wstanie tak szybko przeczytać całego wątku.
Pytanie jest następujące,zakładam powiedzmy konto na Alegro i wrzucam przykładowo
1000 wyświetleń filmików z youtube tak. I czy wolno nabijać sztuczne wyświetlenia a potem sprzedawać?
I jakie prowizję od sprzedaży pobiera Alegro ? Za pomoc "daję reputację" ! pozdrawiam.

Nie jestem autorem tematu ale to jest tak : Smile
Allegro pobiera prowizję od wystawienia przedmiotu ( 1-2zł zależy ile zdjęć itp.. )
Prowizja od sprzedaży zależy od ilości sprzedanych sztuk, i w jakim dziale to będziesz wystawiał ale zazwyczaj nie więcej niż 5%
Jeżeli chcesz nabijać sztuczne wyświetlenia YouTube, to nie widzę przeszkód, tylko dobrze by było jak byś to ujął w opisie aukcji Smile
Mam nadziej że pomogłem Smile
Pozdrawiam .


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 15-10-2013 21:26

Jest ktoś kto pisze posty jeszcze tutaj?
Jak tak to miałbym małą ofertę Smile

Piszcie tylko na PW.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Evid3nce - 15-10-2013 21:33

Surfer, kiedy kolejna część poradnika? Wink
Jeśli coś przegapiłem to wybacz, mam mało czasu by sprawdzać codziennie ;/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - deejwid - 15-10-2013 22:59

Fajny poradnik Smile przyda się co nieco.