Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 16-08-2013 13:01

(15-08-2013 05:23)ale314jak napisał(a):  surfer0700 zostań pozytywnym egoistą.

Właśnie skończyłem czytać Waszą 192 stronicową epopeję, której odyseja się nie skończyła... Może w dalszej części, główni - szlachetni bohaterowie powinni stać się, lwami na zamku, swych doświadczeń i umiejętności.
Dobra łotrzyki, a teraz fakty nieoczywiste (tzn. oczywiste iż nowym tutaj, profil nie wypindzowany itp..... to drobnostki)

Witaj,

Jeżeli rzeczywiście to wszystko przeczytałeś, to brawo za samozaparcie. Miło mi że ktoś to wszystko ogarnął. Niestety muszę stwierdzić, że zdecydowana większość stron nie ma tutaj większego znaczenia. Co x liczbę stron wałkujemy wszystko jeszcze raz, bo komuś nie chce się przeczytać pierwszych 10ciu. Non stop pytania o US, ile trzeba płacić za wystawienie aukcji itd. itd...


(15-08-2013 05:23)ale314jak napisał(a):  Po 1. Zawsze wychodząc ze szlachetna inicjatywą, bądź pewien że ktoś ją zdepta ugnojonym, wielkim buciorem. Na ile mu się to uda, to zależy czy belki rzucane ci pod nogi, będziesz zbierał, a w zimie nimi rozpalał ogień w kominku (z dziewczyna-prawie nagą i wystarczającą ilością miodu pitnego).

No niestety zdążyłem się już o tym przekonać. Gdybyś mi to napisał przed tym jak mnie 'wydymano' to i tak nic bym nie zmienił. Człowiek musi oberwać żeby zrozumieć jakimi ..... są ludzie.


(15-08-2013 05:23)ale314jak napisał(a):  Po 2. Podajecie wiedzę praktyczną. Nigdzie w szkołach, uczelniach nie naucza was zarabiać, ani co zrobić z zarobionymi pieniędzmi- większość osób przetrwoni dobrze zarobione złotysze. W szkołach masz możliwość jedynie wytrenować swój mięsień zwojowaty i watachy szarych komórek, na podobnej, pozornie bezsensownej zasadzie jak kulturysta walczący z grawitacją (jednak każdy ma różne możliwości, ograniczenia). Przygarniajcie pojedynczo wartościowe osoby na nauki, zostańcie mentorami, to was dopełni.

Nie uważam żeby podawanie wiedzy praktycznej było czymś złym (być może Cię nie zrozumiałem).
Nie mam zamiaru zostawać czyimś mentorem, głównie ze względu na brak czasu. Muszę robić pieniążki żeby żyć, a nikt mi za mentorzenie nie zapłaci. Na PPA są refy itd, więc jakiś mizerny procent się zwraca, na allegro przeciwnie.


(15-08-2013 05:23)ale314jak napisał(a):  Po 3. PODATKI. Powiedzmy pośrednie i bezpośrednie. Jako ogłupiani Polacy okrada sie nas okresowo na dwa sposoby. Podatkiem dochodowym min 18% i od dokonanych zakupów zazwyczaj 23% VAT (lub inny podobny). Nie miejcie wyrzutów ze coś tam wam się zapomni dopisać w rozliczeniu, gdyż nie okradanie nas, jest po prostu niemożliwe. O BOGACTWIE KRAJU ŚWIADCZY TYLKO ZAMOŻNOŚĆ MIESZKAŃCÓW. Każdy bank w RP ma obowiązek donosić o saldzie swoich klientów do US (przynajmniej raz na rok, lub na żądanie wyższego urzędnika skarbówki). Dobrze jest podzielić swoje zarobki na kilka kont bankowych należących najlepiej do emerytów (dziadziu, babcia itp.) - trzeba tylko mieć dobre relacje z takimi osobami, dużo rozmawiać. Ale i tak najlepsi są Ci co maja konta w K. Maroko, dlatego gdyż to jest jedno z kilkunastu regionów gdzie Polski US może sobie "fige" pokazać. Zakłada się bardzo podobnie jak konta w UK gdy chcesz tam pracować legalnie. Konto PP tak samo, nie podlega kontroli US.

Też sporo zarabiam w sieci, pierwsze pieniądze przywoził listonosz, bo nie mogłem jeszcze mieć założonego konta bankowego, głównie ze względu na wiek. Ja przejechałem się na US, dostałem naprawdę bardzo dużą karę, dlatego od samego początku wszystkich przestrzegam, że należy się rozliczać. Bo później będzie płacz i szlochanie, bo surfer nic nikomu nie powiedział. Ja stawiam sprawę jasno, rozliczać się należy. A to czy ktoś się rozliczy czy nie, to już nie moja sprawa. Ja żadnych zażaleń nie będę przyjmował.


(15-08-2013 05:23)ale314jak napisał(a):  Po 4. Pieniążki w Internecie stukam od 2005 roku (pamiętne godzinne klikanie myszką, czasy gdy raczkowałem bo bidny byłem, gdy wszystko było prymitywniejsze). Dziś świat jest taki sam, tyle że więcej w nim, śmiecia... Liczy się zbieranie doświadczenia i poszerzanie umiejętności, poprzedzone poznaniem siebie. Chętnie się nauczę czegoś nowego, a sam mogę kogoś ukierunkować na drogę do bycia rentierem, a także jak nie wychylać się przed oblicze srogiego US. Różnica jest miedzy znaniem ścieżki a podążaniem nią.

Ja również chętnie nauczę się czegoś nowego. Co do US, to mnie już to nie dotyczy Jerk


(15-08-2013 05:23)ale314jak napisał(a):  Po 5. Zrobiłem sobie kilkunastu stronicowe streszczenie tego wątku, dodatkowo ładnie podzieliłem na część WYTYCZNE SPRZEDAJĄCEGO DOBRA NIEMATERIALNE oraz KILKA METOD ZAROBKU (na bogatych frajerach, tzn bogatszych i większych frajerach ode mnie). surfer0700, nie będę tym handlował, ale tylko prywatnie analizował i może modyfikował, może kiedyś obudzi się kodeks honorowego..... ehhh

W porządku, rób z tym co chcesz. W końcu udostępniłem to wszystko dla każdego. Sam sobie winny jestem tego, że jacyś idioci zaczęli sprzedawać to na allegro. facepalm


(15-08-2013 05:23)ale314jak napisał(a):  Po 6. surfer0700 nie udostępniaj drugiej części na tym forum. Zrób to mailowo, ale tak aby każda kopia miała ukryte oznaczenia, różniące się w zależności od adresata.

Dzięki za interesującą lekturę, miód się skończył, dzień wstaje, trzeba iść spać. Może sie spotkamy kiedys w US przy picieimpreza



LUDZIE WOLĄ UMRZEĆ NIŻ POMYŚLEĆJerk

Był już pomysł na stworzenie forum, unikalnej grupy ludzi którzy mogliby dzielić się ze sobą wiedzą i doświadczeniami. Niestety schody zaczynają się przy selekcji, kto zasłużył, a kto nie zasłużył.
Teraz również miałbym dylemat komu to wysłać. Wszystkim? No raczej odpada.

Ja również dziękuję za przekazanie mi swoich przemyśleń po przeczytaniu całego wątku.
Kto wie... Może to właśnie US Nas połączy Jerk

Pozdrawiam


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - GGG205 - 16-08-2013 19:14

(16-08-2013 13:01)surfer0700 napisał(a):  ...Teraz również miałbym dylemat komu to wysłać. Wszystkim? No raczej odpada.

Ja również dziękuję za przekazanie mi swoich przemyśleń po przeczytaniu całego wątku.
Kto wie... Może to właśnie US Nas połączy Jerk

Pozdrawiam

Sprzedaj ! A ja z chęcią kupię. Bo takie poradniki to skarb dla zarabiających. Tobie też się coś za to należy.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - ale314jak - 19-08-2013 00:57

(16-08-2013 09:16)karatorq napisał(a):  Wywyższyłeś się + napisałeś większość rzeczy, która była poruszona i były odpowiedzi - także przeczytanie 192 str - obalono mit.
Do tego od 8 lat niby zarabiasz i nagle 1 raz siedzisz tu na forum? A ja mam czołg tej.. bezsensu jest Twoja wypowiedź jak nie wiem co.

hmmm... czytasz mi w myślach Lol

Pod poniższym linkiem, przedstawiam Smile
moje pragnienie...na za trzy lata
czytaj, chce znowu pyknąć okrągłą sumkę.

Pamiętajcie, w sieci ważna jest anonimowośćJerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 21-08-2013 21:30

Poniższym linkiem przedstawiasz samego siebie, czyli głupotę. Przepraszam jeśli Cię urażam, ale jak widzę takie coś to mnie skręca. Ni śmieszne, ni mądre..
Chcesz znów pyknąć sumkę, zarabiasłeś taka kase i nie mozesz znów? smieszne. Ktos kto zarabia trzyma sie tego.. a nie pauza dziekuje.


powiem Ci tak, gdybym mial nowa nisze ruszylbym z kopyta. Gdybym mial tylko pomysl, ale nie mam, wiec siedze w 1 i sie wkurzam ze nic nowego.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Pablo1878 - 24-08-2013 22:59

Czy osoby, które zajmują się pisaniem postów posiadają działalność gospodarczą? Pytam bo wnioskuję, że niektórzy z was w sposób ciągły sprzedają na allegro swoje usługi. Wgl. jak to jestSmile Bo mi to wyleciało z głowy... Podatki wiadomo, trzeba rozliczyć ale co z tą działalnością...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 24-08-2013 23:01

Działalność gospodarczą należy założyć przy zachowaniu ciągłości sprzedaży. Jeżeli dłuższy czas oferujesz tą samą usługę, to po prostu musisz założyć działalność. Jeżeli nie założysz a odpowiednie władze się o tym nie dowiedzą to jakoś przeżyjesz, ale gdy ktoś to zgłosi to będzie płacz i żadne tłumaczenie że nie wiedziałeś, że już chciałeś zakładać, niestety tutaj nie pomoże.
Najczęściej donosi konkurencja na allegro albo po prostu niezadowolony klient.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - daniel42na - 24-08-2013 23:09

Konkurencja na pewno widzi osoby nie posiadające firmy i chętnie je eliminuje Lol
Co do tematu w najbliższym czasie pewnie się do Ciebie surferze zgłosze z chęcią współpracy ale najpierw musze dokładnie realne zainteresowanie przetestować, jeśli będzie na tyle duże aby zawracać Ci głowe - napisze Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - webgames - 26-08-2013 15:09

świetny poradnik a co do ludzi to sie nie przejmuj zawsze sie trafi taki co będzie narzekał na wszystko i wszystkich Smile odwaliłeś kawał dobrej roboty pozdrawiam


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kasass - 07-09-2013 15:26

jak zrobic zeby automatycznie po zaksiegowaniu pieniędzy przedmiot zostal wyslany na e-mail uzytkownika


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - hertia - 07-09-2013 15:39

Są takie auto boty ktore wysyłają np:
http://www.automater.pl
autokoder.pl

głownie kody np do gier