Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - KubaDSK - 10-08-2013 21:44

Mam pytanie, które już mogło paść, ale nie chce mi się szukać odpowiedzi na 191 stronach. Więc jeśli w tym temacie jest na nie odpowiedź to przepraszam.
PYTANIE:
Czy jeśli chcę poprostu na aukcjach typu 100 like, 100 postów itp. zarobić około 1500 zł to czy muszę oprowadzać podatek itp.?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - CreepyUploader - 10-08-2013 21:52

Z każdej zarobionej złotówki musisz odprowadzać podatek.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - KubaDSK - 10-08-2013 22:42

Aha, no to trochę lipa. Dzięki za szybką odpowiedź.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Nupek369 - 11-08-2013 23:32

Surfer, widzę że masz spore doświadczenie w sprzedaży różnego towaru na allegro, poradnik bardzo ciekawy i kreatywny Wink
Mam do Ciebie pytanko. Widziałem w tym temacie jak i w innych, że z każdej zarobionej złotówki trzeba się rozliczyć. Skończyłem grać w jedną z gier przeglądarkowych i chcę zacząć sprzedawać złoto w niej zarobione, a konkretniej to wymieniać je na doładowania do telefonów. W ciągu jednej aukcji tego nie sprzedam, więc byłaby jakaś tam ciągłość. I właśnie chodzi o to, czy przy takich wymianach również musiałbym zakładać działalność gospodarczą?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 12-08-2013 08:33

zalezy ile chcesz tego tez sprzedawac


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Nupek369 - 13-08-2013 16:01

Dużooo, bardzo dużooooo ;p


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kefiro - 13-08-2013 18:05

...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bosman - 13-08-2013 18:08

No chyba jako dodatkowy dochód (PIT36 ?). Moge się mylić, więc lepiej poczekać na odpowiedź Surfera.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - ale314jak - 15-08-2013 05:23

surfer0700 zostań pozytywnym egoistą.

Właśnie skończyłem czytać Waszą 192 stronicową epopeję, której odyseja się nie skończyła... Może w dalszej części, główni - szlachetni bohaterowie powinni stać się, lwami na zamku, swych doświadczeń i umiejętności.
Dobra łotrzyki, a teraz fakty nieoczywiste (tzn. oczywiste iż nowym tutaj, profil nie wypindzowany itp..... to drobnostki)
Po 1. Zawsze wychodząc ze szlachetna inicjatywą, bądź pewien że ktoś ją zdepta ugnojonym, wielkim buciorem. Na ile mu się to uda, to zależy czy belki rzucane ci pod nogi, będziesz zbierał, a w zimie nimi rozpalał ogień w kominku (z dziewczyna-prawie nagą i wystarczającą ilością miodu pitnego).

Po 2. Podajecie wiedzę praktyczną. Nigdzie w szkołach, uczelniach nie naucza was zarabiać, ani co zrobić z zarobionymi pieniędzmi- większość osób przetrwoni dobrze zarobione złotysze. W szkołach masz możliwość jedynie wytrenować swój mięsień zwojowaty i watachy szarych komórek, na podobnej, pozornie bezsensownej zasadzie jak kulturysta walczący z grawitacją (jednak każdy ma różne możliwości, ograniczenia). Przygarniajcie pojedynczo wartościowe osoby na nauki, zostańcie mentorami, to was dopełni.

Po 3. PODATKI. Powiedzmy pośrednie i bezpośrednie. Jako ogłupiani Polacy okrada sie nas okresowo na dwa sposoby. Podatkiem dochodowym min 18% i od dokonanych zakupów zazwyczaj 23% VAT (lub inny podobny). Nie miejcie wyrzutów ze coś tam wam się zapomni dopisać w rozliczeniu, gdyż nie okradanie nas, jest po prostu niemożliwe. O BOGACTWIE KRAJU ŚWIADCZY TYLKO ZAMOŻNOŚĆ MIESZKAŃCÓW. Każdy bank w RP ma obowiązek donosić o saldzie swoich klientów do US (przynajmniej raz na rok, lub na żądanie wyższego urzędnika skarbówki). Dobrze jest podzielić swoje zarobki na kilka kont bankowych należących najlepiej do emerytów (dziadziu, babcia itp.) - trzeba tylko mieć dobre relacje z takimi osobami, dużo rozmawiać. Ale i tak najlepsi są Ci co maja konta w K. Maroko, dlatego gdyż to jest jedno z kilkunastu regionów gdzie Polski US może sobie "fige" pokazać. Zakłada się bardzo podobnie jak konta w UK gdy chcesz tam pracować legalnie. Konto PP tak samo, nie podlega kontroli US.

Po 4. Pieniążki w Internecie stukam od 2005 roku (pamiętne godzinne klikanie myszką, czasy gdy raczkowałem bo bidny byłem, gdy wszystko było prymitywniejsze). Dziś świat jest taki sam, tyle że więcej w nim, śmiecia... Liczy się zbieranie doświadczenia i poszerzanie umiejętności, poprzedzone poznaniem siebie. Chętnie się nauczę czegoś nowego, a sam mogę kogoś ukierunkować na drogę do bycia rentierem, a także jak nie wychylać się przed oblicze srogiego US. Różnica jest miedzy znaniem ścieżki a podążaniem nią.

Po 5. Zrobiłem sobie kilkunastu stronicowe streszczenie tego wątku, dodatkowo ładnie podzieliłem na część WYTYCZNE SPRZEDAJĄCEGO DOBRA NIEMATERIALNE oraz KILKA METOD ZAROBKU (na bogatych frajerach, tzn bogatszych i większych frajerach ode mnie). surfer0700, nie będę tym handlował, ale tylko prywatnie analizował i może modyfikował, może kiedyś obudzi się kodeks honorowego..... ehhh

Po 6. surfer0700 nie udostępniaj drugiej części na tym forum. Zrób to mailowo, ale tak aby każda kopia miała ukryte oznaczenia, różniące się w zależności od adresata.

Dzięki za interesującą lekturę, miód się skończył, dzień wstaje, trzeba iść spać. Może sie spotkamy kiedys w US przy picieimpreza



LUDZIE WOLĄ UMRZEĆ NIŻ POMYŚLEĆJerk


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 16-08-2013 09:16

Wywyższyłeś się + napisałeś większość rzeczy, która była poruszona i były odpowiedzi - także przeczytanie 192 str - obalono mit.
Do tego od 8 lat niby zarabiasz i nagle 1 raz siedzisz tu na forum? A ja mam czołg tej.. bezsensu jest Twoja wypowiedź jak nie wiem co.