Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - duzypawel - 26-11-2012 11:50

to tak jak ze wszystkim. Jak sprzedasz np 2 bluzki na allegro jako os. fizyczna to będzie wszystko ok ale jak wystawiasz miesięcznie na allegro kilkaset aukcji z ciuszkami to bądź przygotowany na wizytę lub pismo z US...

samo allegro jest dość mocno przeczesywane i i analizowane w poszukiwaniu właśnie os. nieprowadzących działalności. Mój znajomy wystawił całą kolekcję monet i innych pierdół kolekcjonowanych przez jego dziadka (dość okazała kolekcja). Zadowolony, że dorobił parę tysi po miesiącu miał niemiłą niespodziankę...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - luki1617 - 26-11-2012 15:53

a co jeżeli osoba fizyczna np sprzedała 20szt. przedmiotów np kont wróżb itp w miesiąc czy mozna mieć przez to kłopoty ile rzeczy bezpiecznie można sprzedawać bez działalności na allegro nie chodzi mi tu o stały dochód tylko raz na jakiś czas


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - rozekrr - 26-11-2012 16:08

Możesz zarobić (teraz) coś ponad 3 000 zł na rok. Jeżeli więcej, musisz odprowadzić podatek. Oczywiście nie każde rzeczy są objęte podatkiem, takie jak np. darowizny, więcej poszukaj w internecie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - luki1617 - 26-11-2012 16:57

z tego co wiem to podatek trzeba odprowadzić zawsze nawet jeżeli nie Przekroczymy tej kwoty


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 26-11-2012 17:24

(25-11-2012 14:22)Okazzi napisał(a):  Bolo, wiem, chodzi tu o automater.

Mam jednak dalej pytanie.

Skąd sprzedawcy biorą miliony punktów w serwisie chomikuj.pl, żeby potem je odsprzedawać?

Skąd sprzedawcy biorą doładowania na allegro tańsze nawet o 12 zł w porównaniu z oryginałem?

Mają swoje chomiki, na których zyskują te punkty.
Za każde pobranie X liczby MB, jest X liczba punktów chomikuj, które można wymieniać na przeróżne pakiety jak i sprzedawać.



(26-11-2012 11:45)UmCyK napisał(a):  
(23-11-2012 11:37)UmCyK napisał(a):  Czy można też zarobić na tym że zrobie sobie byle jaki fanpage i nazbieram lajki z fancop.com
I bedzie tam 1000 osób to normalnie sprzedam tego fp czy będzie ciężko ??


Odpowie mi ktoś ?


Każdy stawia na aktywność fanów, a pozyskani fani nie są tak aktywni jak Ci realni, którzy z własnej woli polubili ten fanpage. Więc ze sprzedażą może być ciężko. No chyba, że fani naprawdę aktywnie będą uczestniczyli w "życiu" tego FanPage.




(26-11-2012 16:08)rozekrr napisał(a):  Możesz zarobić (teraz) coś ponad 3 000 zł na rok. Jeżeli więcej, musisz odprowadzić podatek. Oczywiście nie każde rzeczy są objęte podatkiem, takie jak np. darowizny, więcej poszukaj w internecie.


Z tego też trzeba się rozliczyć. Później oddadzą po nowym roku.
Pamiętajcie - ROZLICZAMY SIĘ Z KAŻDEJ ZAROBIONEJ ZŁOTÓWKI.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - AbC1995 - 26-11-2012 23:28

I co dla najlepszych? ; ) już coś wiadomo? ;D


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 27-11-2012 07:06

Niestety na razie tylko jedna osoba się zgłosiła, także czekamy, czekamy.
Jeżeli będzie coś wiadomo na pewno poinformuje osoby, które wysłały mi screena.

Pozdrawiam


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Okazzi - 27-11-2012 20:15

Surfer, a określasz jakieś minimum nadesłanych skrinów? Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 28-11-2012 19:30

Nie. ale jestem pewien, że jeden screen nie jest szczytem Waszych możliwości Tongue
Nagrodą miałby być kolejne sposoby, ale kto wie... Chyba udostępnię je w tym temacie publicznie Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Symbian - 28-11-2012 19:47

Zatrudnię osobę która będzie pisała dla mnie precle Big Grin zarobek dla niej 45% kto chętny ?