Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 07-08-2013 19:09

To że jest napisane to nie znaczy że nie możesz dostać negatywa. Sprzedawałeś coś kiedyś na allegro? Jeżeli nie to wystaw jakąś usługę i zobacz jak na wszystko reagują kupujący.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 08-08-2013 17:18

Głupota, szybkie negatywy, telefony z pretensjami. Zarobisz 30zł i do tego 10 negów. Konto spalone na maxa.


Sunfer długo zanim coś wrzucisz? bo potrzebuje coś dodatkowego, świeżego a mi się pomysły kończą.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 08-08-2013 19:05

(08-08-2013 17:18)karatorq napisał(a):  Sunfer długo zanim coś wrzucisz? bo potrzebuje coś dodatkowego, świeżego a mi się pomysły kończą.

Musze się jeszcze skontaktować z poczmail'em i kilkoma innymi allegro maniakami. Póki co jeszcze nie wiem kiedy druga część się pojawi, ale jest już prawwwie gotowa Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bosman - 08-08-2013 19:09

Cytat:6. Wróżby

Skasuj ten punkt, bo problemy będą. Ostatnio u mojego kolegi była policja w tej sprawie. Jak się okazuje trzeba mieć jakieś papiery.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 08-08-2013 19:11

(08-08-2013 19:09)bosman napisał(a):  
Cytat:6. Wróżby

Skasuj ten punkt, bo problemy będą. Ostatnio u mojego kolegi była policja w tej sprawie. Jak się okazuje trzeba mieć jakieś papiery.


A Ty znowu swoje... facepalm
Jeżeli ktoś podaje się za wielkich wróżbitów znanych z telewizji, a tak naprawdę to zwykły gimbus - nie ma co się dziwić. Żadnych papierów na wróżkę nie trzeba, chcesz wystraszyć konkurencję czy że jak?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bosman - 08-08-2013 19:14

(08-08-2013 19:11)surfer0700 napisał(a):  
(08-08-2013 19:09)bosman napisał(a):  
Cytat:6. Wróżby

Skasuj ten punkt, bo problemy będą. Ostatnio u mojego kolegi była policja w tej sprawie. Jak się okazuje trzeba mieć jakieś papiery.


A Ty znowu swoje... facepalm
Jeżeli ktoś podaje się za wielkich wróżbitów znanych z telewizji, a tak naprawdę to zwykły gimbus - nie ma co się dziwić. Żadnych papierów na wróżkę nie trzeba, chcesz wystraszyć konkurencję czy że jak?

Osobiście tak nie zarabiam, to nie jest sposób dla mnie beka

Znowu swoje?... Napisałem na PW, aby wyjaśnic to odp. nie dostałem, czesc.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 08-08-2013 19:16

(08-08-2013 19:14)bosman napisał(a):  Osobiście tak nie zarabiam, to nie jest sposób dla mnie beka

Znowu swoje?... Napisałem na PW, aby wyjaśnic to odp. nie dostałem, czesc.

No na pewno nie dla Ciebie, bo lepiej pracować dla pobieraczka beka
Znowu zacząłeś te swoje wieczorne spamowanie w tematach o których w ogóle nie masz pojęcia. Przykre.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bosman - 08-08-2013 19:28

(08-08-2013 19:16)surfer0700 napisał(a):  
(08-08-2013 19:14)bosman napisał(a):  Osobiście tak nie zarabiam, to nie jest sposób dla mnie beka

Znowu swoje?... Napisałem na PW, aby wyjaśnic to odp. nie dostałem, czesc.

No na pewno nie dla Ciebie, bo lepiej pracować dla pobieraczka beka
Znowu zacząłeś te swoje wieczorne spamowanie w tematach o których w ogóle nie masz pojęcia. Przykre.

Przykre jest, że na tym forum większość dobrego zarobku nie jest etyczne. Ale oczywiście do EasySub się dowaliłeś. Co do wróżb to też nie jest moralne. No, ale cóż, widze że nie pasuje Ci, więc będę próbował jak najrzadziej z Tobą dyskutowac.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 08-08-2013 19:32

(08-08-2013 19:28)bosman napisał(a):  Przykre jest, że na tym forum większość dobrego zarobku nie jest etyczne. Ale oczywiście do EasySub się dowaliłeś. Co do wróżb to też nie jest moralne. No, ale cóż, widze że nie pasuje Ci, więc będę próbował jak najrzadziej z Tobą dyskutowac.

Skoro tak uważasz, to najwidoczniej przed prawieniem swoich mądrości, nie zapoznałeś się z tematami znajdującymi się na tym forum. Nie wszystko dostaje się na talerzu, czasami trzeba się troszeczkę wysilić.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Evid3nce - 08-08-2013 20:48

Czekam z niecierpliwością na II część poradnika Wink