Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kuleinad - 07-08-2013 12:38

Witam, to jak na razie mój pierwszy post :-) Mam pytanie co do tych sposobów z pierwszej strony, czy jest ona aktualizowana? Bo tak jak daleko czytam temat to nie widzę innych pomysłów tylko pytania i nawiązania do tych początkowych. Ta długa lektura 187 stron trochę mi zajmie i na razie chciałbym wyciągnąć najistotniejsze informacje. Co do samego tematu to strzał w dziesiątkę! Na pewno wielu osobom się przydał i przyda. Ja sam staram się powolutku coś rozkręcać, mam nawet kilka pomysłów, ale nie dla wszystkich by się pewnie nadawały :> Mam nadzieję że mogę w tym miejscu zadać pytanie, czy macie jakieś ciekawe pomysły na inne usługi które można świadczyć (bez skojarzeń :-)). Rozumiem że nie musicie chcieć dzielić się wiedzą z żółtodziobem i szanuję to :-)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 07-08-2013 12:44

Ten temat służy do dyskusji o metodach opisanych w pierwszym poście. Niedługo surfer planuje napisać drugą część poradnika, w której na pewno zawrze inne nisze. Ja także przymierzam się do spisania moich zamysłów i planów, jednakże cierpię na chroniczny brak czasu, spowodowany główkowaniem nad własnymi planami zarobkowymi. Jerk


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 07-08-2013 12:44

aktualizuje ewentualne screeny i linki, treść pozostaje niezmieniona. Druga część poradnika pojawi się już niebawem, póki co myślę że początkującemu to wystarczy ;-)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kuleinad - 07-08-2013 12:59

Dzięki za szybką odpowiedź :-) Pytam ponieważ nie byłem pewien czy te sposoby są dalej aktualne etc. etc. a na dodatek byłem ciekaw co innego mogliście wymyślić.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 07-08-2013 14:31

Tak, sposoby są jak najbardziej aktualne. Wymyślonych nowych jest sporo nisz, ale one zostaną udostępnione już niebawem.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - GGG205 - 07-08-2013 17:11

Ciekawość mnie zżera, może wiem o tym, może nie. Nie mogę się już doczekać. Huh


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 07-08-2013 17:14

(07-08-2013 17:11)GGG205 napisał(a):  Ciekawość mnie zżera, może wiem o tym, może nie. Nie mogę się już doczekać. Huh

O części na pewno wiesz. Jeszcze jeden użytkownik ma tutaj sporo pomysłów, ale póki co jego nicku nie zdradzę, żebyście mu spamu na PW nie zrobili taki jak ja mam prawie codziennie Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mrostry0407 - 07-08-2013 17:29

Witaj, otóż mam pytanie dot. allegro. Jak wiesz lub nie, w internecie są publiczne konta premium do Różnych gier, typu loginxxx:hasłoyyy, na którym gra paredziesiąt osób na raz + nie można nic zmieniać etc. Dobra, wracając do mojego pytania, jeżeli sprzedawałbym Login oraz Hasło do takich kont, czy ktoś mógłby się doczepić? ew. czy druczek konta mogą wygasnąć by pomógł? jakbym dorobił się 87zł sam ustawię takie konto, i problemu nie będę miał, ale wole się teraz upewnić, pozdro! :Smile:


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 07-08-2013 17:33

Jeżeli udałoby Ci się ominąć pretensje allegro to na pewno nie ominąłbyś pretensji użytkowników, którzy za te konta odwdzięczyliby Ci się negatywami. A wiadomo że dużo negatywów = mało klientów.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mrostry0407 - 07-08-2013 17:46

Jak może być negatywne skoro byłoby napisane: Obiektem aukcji jest oryginalne konto do xxx [...Jakieś bajki itd...] po dokonaniu wpłaty na państwa email zostaną przesłane dane pozwalające wejść na kont [...znowu jakieś bajeczki...] Konto może w każdej chwili zmienić swój login i hasło, bez woli sprzedającego.


Co o tym sądzisz?