Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-08-2013 12:09

(06-08-2013 11:59)DirtyKilling napisał(a):  Jeżeli jestem niepelnoletni to konto na PayU zakladam na jednego z rodzicow? Jaki to jest rodzaj " firmy " ? Czy są jakieś dodatkowe opłaty ? Mam w planach like, + itp.

Poczytaj sobie o kosztach prowadzenia działalności gospodarczej. Przy obecnej konkurencji, wątpię abyś utrzymał się z samych like +.
Co do niepełnoletności, nawet z kontem Junior można założyć to konto PayU w Allegro.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - DirtyKilling - 06-08-2013 12:24

Jezu nie rozumiem tego Allegro XD A więc za każdym razem jak chce wystawić nawet 1 przedmiot i tyle to już muszę mieć tą "firme" i zapłacic więcej niż bym miał z tego 1 przedmiotu? ...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-08-2013 12:25

(06-08-2013 12:24)DirtyKilling napisał(a):  Jezu nie rozumiem tego Allegro XD A więc za każdym razem jak chce wystawić nawet 1 przedmiot i tyle to już muszę mieć tą "firme" i zapłacic więcej niż bym miał z tego 1 przedmiotu? ...

Konieczność założenia działalności gospodarczej jest wymagana do tego aby zachować ciągłość sprzedaży.
Tak czy inaczej musisz rozliczyć się z każdej zarobionej złotówki. Czy to na allegro czy to ogólnie w sieci.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 06-08-2013 15:46

@Surfer
Zajmowałeś się może sprowadzaniem towaru (hurtowo) i później go sprzedawać ? Bo nad czymś takim myślę, podpiąłbym bym się jakoś pod działalność matki :>


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-08-2013 15:51

(06-08-2013 15:46)Filox napisał(a):  @Surfer
Zajmowałeś się może sprowadzaniem towaru (hurtowo) i później go sprzedawać ? Bo nad czymś takim myślę, podpiąłbym bym się jakoś pod działalność matki :>

W tym wypadku niestety niezbędne jest posiadanie działalności gospodarczej, bez tego ani rusz.
Powody są dwa:
1. Jest mało hurtowni które udostępniają towar w korzystnych cenach osobom prywatnym.
2. To już jest sprzedaż ciągła i niestety zwykłe rozliczanie nam tutaj nic nie da.

Jeżeli chcesz się za takie coś wziąć to już na samym początku proponuję Ci przygotowanie odpowiedniego pokoju, bądź wynajęcie jakiegoś magazynu. Towar najlepiej sprowadzać hurtowo w naprawdę dużych ilościach, bo wtedy jest zdecydowanie taniej, a co za tym idzie i my sobie na tym więcej zarobimy. Kupować 10 sztuk, sprzedawać 10 i znowu kupować jest troszkę bezsensu, bo wtedy płacimy więcej nie tylko za towar, ale i za wystawianie aukcji.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kometix - 06-08-2013 16:35

Filox a myślałeś nad sprowadzaniem z zagranicy używanego sprzętu a następnie sprzedawanie go w kraju? Myślę że zarobek może być jeszcze większy niż przy kupnie nowego towaru w ilościach hurtowych. Tylko trzeba mieć dojścia do firm które zajmują się tego typu sprzedażą lub ściągać towar bezpośrednio z zagranicy. Nie mówię tu o allegro i kupnie sprzętu RTV na paletach bo to jest nieopłacalne.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-08-2013 19:45

(06-08-2013 16:35)kometix napisał(a):  Filox a myślałeś nad sprowadzaniem z zagranicy używanego sprzętu a następnie sprzedawanie go w kraju? Myślę że zarobek może być jeszcze większy niż przy kupnie nowego towaru w ilościach hurtowych. Tylko trzeba mieć dojścia do firm które zajmują się tego typu sprzedażą lub ściągać towar bezpośrednio z zagranicy. Nie mówię tu o allegro i kupnie sprzętu RTV na paletach bo to jest nieopłacalne.

Rozwiń swoją myśl. Czym się różni sprzedawanie używanego sprzętu sprowadzonego hurtowo, a nowego towaru sprowadzanego hurtowo?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bosman - 06-08-2013 19:49

(06-08-2013 11:59)DirtyKilling napisał(a):  Jeżeli jestem niepelnoletni to konto na PayU zakladam na jednego z rodzicow? Jaki to jest rodzaj " firmy " ? Czy są jakieś dodatkowe opłaty ? Mam w planach like, + itp.

Niee, ja mam założone na siebie. Nie jest to żadna firma, tylko powiedzmy "pośrednik". Ktoś np. płaci Ci przelewem bankowym, a Ci przychodzi na poczte. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-08-2013 19:52

(06-08-2013 19:49)bosman napisał(a):  Niee, ja mam założone na siebie. Nie jest to żadna firma, tylko powiedzmy "pośrednik". Ktoś np. płaci Ci przelewem bankowym, a Ci przychodzi na poczte. Smile

To nie jest żadna firma, ani żaden pośrednik. To jest zwyczajne internetowe konto bankowe, coś jak paypal, tylko troszkę bardziej ograniczone. Pieniądze które uzbieramy na naszym koncie payU możemy wypłacić zarówno przekazem pocztowym jak i przelewem na bank.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bosman - 06-08-2013 19:54

(06-08-2013 19:52)surfer0700 napisał(a):  
(06-08-2013 19:49)bosman napisał(a):  Niee, ja mam założone na siebie. Nie jest to żadna firma, tylko powiedzmy "pośrednik". Ktoś np. płaci Ci przelewem bankowym, a Ci przychodzi na poczte. Smile

To nie jest żadna firma, ani żaden pośrednik. To jest zwyczajne internetowe konto bankowe, coś jak paypal, tylko troszkę bardziej ograniczone. Pieniądze które uzbieramy na naszym koncie payU możemy wypłacić zarówno przekazem pocztowym jak i przelewem na bank.

No tak, ale jeśli ktoś korzysta tylko z Allegro, może połączyć konta i nie wchodzić w ogóle na PayU, Allegro wszystko ogarnia Tongue