Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - 123damian123 - 05-08-2013 11:17

na szczęście znieśli już opłatę za modyfikacje PKD, jakiś czas temu było to około 50zł za każdą aktualizację.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 05-08-2013 12:43

(05-08-2013 07:28)As7 napisał(a):  yhy. Ale wtedy trzeba naprawdę dużo sprzedać kont by miało to sens bytu. Przy współdzielonych jest to raczej łatwiejsze bo kupujemy jedno konta a mozemy go sprzedać dużo wiecej razy.

A jezeli chodzi o sprzedaż jako reseller to kupując konta powiedzmy z aktywnościa 30 dni w wtorek. To ja je muszę sprzedać w wtorek bo w srode już bedą aktywne tylko 29 dni ? Czy mozna to zrobić jakoś tak aby dopiero w dniu zakupu kogoś z allegro lub strony lub przez sms konto sie aktywowało ?

Jako reseller otrzymujesz konta które zaczynają być aktywne dopiero przy pierwszym zalogowaniu, więc nie ma różnicy kiedy konto zostanie sprzedane.


(05-08-2013 09:31)Mrostry0407 napisał(a):  As7, z tego co zrozumiałem, w środe sprzedajesz jako 30 dni, w czwartek jako 29 itd. poprostu zmieniasz date

(Chyba że jestem debilem, i mój mózg nie potrafi przyswoić tematu )


Przy współdzielonych tak, jako reseller nie Smile


(05-08-2013 10:05)Andro napisał(a):  Surfer nie koniecznie sporo roboty z papierami, teraz jest tak uproszczone że aktualizować dane jak i załatwiać sprawy urzędowe można nie wychodząc z domu, warunek jest taki że wystarczy wyrobić sobie podpis elektroniczny

Co nie zmienia faktu, że lepiej jest wszystko załatwić za jednym zamachem Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - GGG205 - 05-08-2013 14:43

Może mi ktoś powiedzieć jak działa ta DG ? - Sprzedaje się firmę czy coś ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Andro - 05-08-2013 15:04

(05-08-2013 14:43)GGG205 napisał(a):  Może mi ktoś powiedzieć jak działa ta DG ? - Sprzedaje się firmę czy coś ?

Prowadząc Działalność Gospodarczą możesz oferować różnego rodzaju usługi za pieniądze, jak i sprzedawać różnego rodzaju towary, ale żeby móc to robić musisz najpierw skończyć 18 lat ;-)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 05-08-2013 15:16

(05-08-2013 14:43)GGG205 napisał(a):  Może mi ktoś powiedzieć jak działa ta DG ? - Sprzedaje się firmę czy coś ?

Prowadzenie działalności gospodarczej umożliwia Ci zachowanie ciągłości sprzedaży czy to na allegro czy to w jakimś normalnym sklepie. Najprościej mówiąc. Oczywiście prowadząc DG również odprowadzasz podatek + dodatkowe opłaty za prowadzenie owej firmy.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - GGG205 - 05-08-2013 17:08

Dzięki za odpowiedź. To za 3 lata spróbuje się takich rzeczy.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kometix - 05-08-2013 19:06

Mam pytanie odnośnie kont premium. Kupuję jedno konto np. egofiles i sprzedaję to samo konto powiedzmy w jeden dzień 25 osobom Dajmy na to że każda będzie chciała ściągnąć sobie powiedzmy 4GB danych w ciągu 24h. To jak jest rozwiązana sprawa z transferem. Z tego co wiadomo to na egofiles można pobrać jedynie 5GB na 24h. A co stanie się z transferem jak jedno konto sprzedam 25 osobom.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - As7 - 05-08-2013 19:54

Wróćmy do kont współdzielonych.

Kupuje konto np: rapidshare 30 dni. Moj klient kupuje u mnie konto na 1 dzien (płatnośc przypuśćmy sms) dostaje kod aktywacyjny. Czas leci od otrzymania wpłaty. Wybrany przez siebie plik klient musi pobrać przez mój serwis do którego ma dostęp przez hasło o login które otrzymał lub kod aktywacyjny usługę ?

rapidshare ---->> moj serwis ---->> jego komputer ?

czy ja to dobrze rozumiem ?

Ile kosztuje cały taki skrypt sewisu do dzielenia kont synchronizowany z automater lub dotpay ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-08-2013 11:41

(05-08-2013 19:06)kometix napisał(a):  Mam pytanie odnośnie kont premium. Kupuję jedno konto np. egofiles i sprzedaję to samo konto powiedzmy w jeden dzień 25 osobom Dajmy na to że każda będzie chciała ściągnąć sobie powiedzmy 4GB danych w ciągu 24h. To jak jest rozwiązana sprawa z transferem. Z tego co wiadomo to na egofiles można pobrać jedynie 5GB na 24h. A co stanie się z transferem jak jedno konto sprzedam 25 osobom.

Czasy się zmieniły, wcześniej było nieco inaczej. Jeżeli konto ma limity to musisz to jakoś rozsądnie rozłożyć, z resztą w aukcjach jest masa manewrów. Poprzeglądaj aukcje i zobacz jak Ci ludzie działają.

(05-08-2013 19:54)As7 napisał(a):  Wróćmy do kont współdzielonych.

Kupuje konto np: rapidshare 30 dni. Moj klient kupuje u mnie konto na 1 dzien (płatnośc przypuśćmy sms) dostaje kod aktywacyjny. Czas leci od otrzymania wpłaty. Wybrany przez siebie plik klient musi pobrać przez mój serwis do którego ma dostęp przez hasło o login które otrzymał lub kod aktywacyjny usługę ?

rapidshare ---->> moj serwis ---->> jego komputer ?

czy ja to dobrze rozumiem ?

Ile kosztuje cały taki skrypt sewisu do dzielenia kont synchronizowany z automater lub dotpay ?



Szacowane Koszta:
http://www.zlecenia.przez.net/aukcja,109849,skrypt-na-zasadzie-rapideo-pobieranie-plikow
http://oferia.pl/zlecenie/item280227-skrypt-ala-rapideo-pl


Działa to tak, że za pomocą dostępnych w bazie kont premium, Twój serwis pobiera dany plik np. z RS na serwer, skąd dany user może bez limitów pobrać go na swój komputer. Wiele tego typu serwisów wykorzystuje konta premium z phishingu, dzięki czemu sporo oszczędzają (teoretycznie Tongue )


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - DirtyKilling - 06-08-2013 11:59

Jeżeli jestem niepelnoletni to konto na PayU zakladam na jednego z rodzicow? Jaki to jest rodzaj " firmy " ? Czy są jakieś dodatkowe opłaty ? Mam w planach like, + itp.