Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 04-08-2013 17:06

(04-08-2013 16:40)As7 napisał(a):  Jezeli planuje sprzedaż kont na allegro to potrzebuje...

Skrypt który dzieli konta na wybrane wielkości synchronizowany z dotpay(płatność sms) jak i paypal + automater do wysyłki żeby można było płacić za pośrednictwem PayU ?

Jeżeli założę firmę do Sprzedaży takich kont to jak wygląda to strony prawnej ? Można takie konta sprzedawać bez vat ?

Lepiej takie konta kupować od hurtowników ? Czy bezpośrednio do serwisu ?
Jak wygląda sytuacja za granicą ? np: w stanach zjednoczonych. Jest popyt na takie konta ? Pytam bo ja nie potrafiłem znaleźć takich aukcji.


ciężki temat dla mnie. Szukam innego sposobu zarobku niż PPA. Moze w PPA coś zarabiam. Ale w tym temacie jestem zielony.

zależy, zależy i jeszcze raz zależy. żeby sprzedawać konta współdzielone nie potrzeba mieć skryptu do dzielenia kont. poza tym niewiele osób chce kupować konta do serwisów typu rapideo - tzn. na pewno zdecydowana większość woli konta bezpośrednie.

jeżeli chcesz sprzedawać konta na allegro to nie potrzebujesz paypala, wystarczy automater.

zakładając działalność gospodarczą proponuje od razu zaznaczyć wiele opcji, które być kiedyś możesz oferować na allegro. bo później żeby cokolwiek dodać do działalności, trzeba dokładać papiery i jest z tym sporo roboty. co do vatu - płacisz normalnie.

ja zawsze konta brałem bezpośrednio z serwisów, choć kilka razy zdarzyło mi się zakupić co nie co u hurtownika Smile

zagranicą jest popyt na takie konta, ale z tego co widziałem na ebay, mało ofert - czyli albo mają swoje źródła albo kupują bezpośrednio w serwisie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bosman - 04-08-2013 18:47

Mógłbym dołączyć do firmy/DG?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 04-08-2013 22:05

(04-08-2013 18:47)bosman napisał(a):  Mógłbym dołączyć do firmy/DG?

A jesteś zaufanym użytkownikiem? No właśnie. Do widzenia.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bosman - 04-08-2013 22:14

Ale mogłoby być na zasadzie jakieś umowy czy coś... Szkoda.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 04-08-2013 22:16

Wybacz, ale na tym forum ufam zaledwie garstce, Ty jesteś tu od wczoraj, pierwszy raz czytam Twój post... Umowa nie wchodzi w grę.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - As7 - 04-08-2013 22:18

To jezeli bd sprzedawał konta bezpośrednie(nie wspołdzielone) to bd musiał je kupować hurtowo by ich cena była jak najmniejsza z zyskiem dla mnie przy sprzedaży tak ? Wtedy wystarczy dobrze synchronizowany automater do rozsyłania kodów przy otrzymanej płatności ?

co do paypala bardziej mi wtedy chodziłoby o płatność również przez oficjalną stronę internetową.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 04-08-2013 23:01

Dokładnie tak. Wtedy zostajesz tzw. resellerem i kupując hurtowo masz konta taniej, sprzedajesz minimalnie taniej tak że zostaje prowizja dla Ciebie Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - As7 - 05-08-2013 07:28

yhy. Ale wtedy trzeba naprawdę dużo sprzedać kont by miało to sens bytu. Przy współdzielonych jest to raczej łatwiejsze bo kupujemy jedno konta a mozemy go sprzedać dużo wiecej razy.

A jezeli chodzi o sprzedaż jako reseller to kupując konta powiedzmy z aktywnościa 30 dni w wtorek. To ja je muszę sprzedać w wtorek bo w srode już bedą aktywne tylko 29 dni ? Czy mozna to zrobić jakoś tak aby dopiero w dniu zakupu kogoś z allegro lub strony lub przez sms konto sie aktywowało ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mrostry0407 - 05-08-2013 09:31

As7, z tego co zrozumiałem, w środe sprzedajesz jako 30 dni, w czwartek jako 29 itd. poprostu zmieniasz date

(Chyba że jestem debilem, i mój mózg nie potrafi przyswoić tematu )


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Andro - 05-08-2013 10:05

(04-08-2013 17:06)surfer0700 napisał(a):  
(04-08-2013 16:40)As7 napisał(a):  Jezeli planuje sprzedaż kont na allegro to potrzebuje...

Skrypt który dzieli konta na wybrane wielkości synchronizowany z dotpay(płatność sms) jak i paypal + automater do wysyłki żeby można było płacić za pośrednictwem PayU ?

Jeżeli założę firmę do Sprzedaży takich kont to jak wygląda to strony prawnej ? Można takie konta sprzedawać bez vat ?

Lepiej takie konta kupować od hurtowników ? Czy bezpośrednio do serwisu ?
Jak wygląda sytuacja za granicą ? np: w stanach zjednoczonych. Jest popyt na takie konta ? Pytam bo ja nie potrafiłem znaleźć takich aukcji.


ciężki temat dla mnie. Szukam innego sposobu zarobku niż PPA. Moze w PPA coś zarabiam. Ale w tym temacie jestem zielony.

zależy, zależy i jeszcze raz zależy. żeby sprzedawać konta współdzielone nie potrzeba mieć skryptu do dzielenia kont. poza tym niewiele osób chce kupować konta do serwisów typu rapideo - tzn. na pewno zdecydowana większość woli konta bezpośrednie.

jeżeli chcesz sprzedawać konta na allegro to nie potrzebujesz paypala, wystarczy automater.

zakładając działalność gospodarczą proponuje od razu zaznaczyć wiele opcji, które być kiedyś możesz oferować na allegro. bo później żeby cokolwiek dodać do działalności, trzeba dokładać papiery i jest z tym sporo roboty. co do vatu - płacisz normalnie.

ja zawsze konta brałem bezpośrednio z serwisów, choć kilka razy zdarzyło mi się zakupić co nie co u hurtownika Smile

zagranicą jest popyt na takie konta, ale z tego co widziałem na ebay, mało ofert - czyli albo mają swoje źródła albo kupują bezpośrednio w serwisie.

Surfer nie koniecznie sporo roboty z papierami, teraz jest tak uproszczone że aktualizować dane jak i załatwiać sprawy urzędowe można nie wychodząc z domu, warunek jest taki że wystarczy wyrobić sobie podpis elektroniczny