Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - GGG205 - 16-07-2013 22:18

Surfer możesz dodać jeszcze to do listy, tylko trzeba trochę znać się na paincie. Sprzedawanie bannerów. Patrząc na te prace to nie są trudne do wykonania, a to kilka groszy wpadnie do portfela. http://allegro.pl/banner-baner-button-logo-profesjonalnie-i3374687007.html mała konkurencja i jak dobrze się uda to duże się tego sprzeda.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 16-07-2013 22:36

Co do firmy to sprawa prosta, Ci którzy zarabiają na allegro mogą podpiąć się pode mnie by nie mieć problemów z urzędem skarbowym, bo jak wiadomo przy ciągłości, wymagana jest działalność gospodarcza.


(16-07-2013 21:50)Filox napisał(a):  W sumie pytanie dla bardziej zaawansowanych i zaufanych. Szukam kogoś do postów, dosyć duże zlecenie.. Kilka tysięcy, ja jednak odpadam. Mam własną nisze + PPA :>

Jaka stawka? Jaka tematyka?


(16-07-2013 22:18)GGG205 napisał(a):  Surfer możesz dodać jeszcze to do listy, tylko trzeba trochę znać się na paincie. Sprzedawanie bannerów. Patrząc na te prace to nie są trudne do wykonania, a to kilka groszy wpadnie do portfela. http://allegro.pl/banner-baner-button-logo-profesjonalnie-i3374687007.html mała konkurencja i jak dobrze się uda to duże się tego sprzeda.

Mam już napisaną drugą część poradnika, ale cały czas zastanawiam się czy w ogóle warto jest go publikować, skoro później ktoś ponownie zacznie sprzedawać go dalej...
Poza tym poczmail pisał mi coś o drugiej części poradnika, więc to jeszcze jest do rozpatrzenia.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 16-07-2013 23:37

Dokladnie. Ja takze mam sporo pomyslow i planow udostepnianych przeze mnie za darmo, z ktorych bez problemu skonstruuje obszerny poradnik. O ile oczywiscie surfer ani uzytkownicy nie maja nic przeciwko.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - GreenDay - 17-07-2013 00:03

Aukcje na allegro świetnie się nadają na zebranie baz wybranego targetu Big Grin
Tylko trzeba troszkę pieniążków zainwestować za nim się to zwróci, ale warto


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - As7 - 17-07-2013 15:29

A wiecie moze panowie jak wygląda sytuacja jeżeli chcemy sprzedawać konta rapidshare czy innych serwisów tego typu dla ludzi z np: USA na eBay'u ?

Bo nie potrafiłem nic takiego podobnego znaleźć.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - paskal - 17-07-2013 15:35

Surfer, masz może gg? Obgadalibyśmy szczegóły.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-07-2013 22:26

(16-07-2013 23:37)poczmail napisał(a):  Dokladnie. Ja takze mam sporo pomyslow i planow udostepnianych przeze mnie za darmo, z ktorych bez problemu skonstruuje obszerny poradnik. O ile oczywiscie surfer ani uzytkownicy nie maja nic przeciwko.

Możemy wspólnie stworzyć drugą część poradnika, albo każdy osobno założy nowy temat i podzieli się w Nim swoimi sposobami - proste. Smile


(17-07-2013 00:03)GreenDay napisał(a):  Aukcje na allegro świetnie się nadają na zebranie baz wybranego targetu Big Grin
Tylko trzeba troszkę pieniążków zainwestować za nim się to zwróci, ale warto

Nie zawsze konieczna jest inwestycja. Zamiast oferować towar, możemy zaproponować jakieś usługi Smile




(17-07-2013 15:29)As7 napisał(a):  A wiecie moze panowie jak wygląda sytuacja jeżeli chcemy sprzedawać konta rapidshare czy innych serwisów tego typu dla ludzi z np: USA na eBay'u ?

Bo nie potrafiłem nic takiego podobnego znaleźć.


Sytuacja, tzn.?



(17-07-2013 15:35)paskal napisał(a):  Surfer, masz może gg? Obgadalibyśmy szczegóły.

Nie udostępniam swojego numeru gg. Do wszelakiego rodzaju dyskusji ze mną służy forum.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 27-07-2013 18:32

kiepsko, żadnych alternatyw;/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Jacuss - 27-07-2013 21:26

Po 2 miesiacach wracam z nowymi pomysłami Smile przez 2 dni aukcji wpało 120 zł Smile Oby tak dalej!


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 27-07-2013 22:34

(27-07-2013 18:32)karatorq napisał(a):  kiepsko, żadnych alternatyw;/

W jakim sensie?



(27-07-2013 21:26)Jacuss napisał(a):  Po 2 miesiacach wracam z nowymi pomysłami Smile przez 2 dni aukcji wpało 120 zł Smile Oby tak dalej!


Jak nisze już się wypalą, podziel się z Nami Smile