Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Scoobyx - 03-07-2013 12:15

Cholerne bezmózgi do roboty się nie wezmą, tylko czyjąś pracę będą kopiować i sprzedawać. Z takim to od razu trzeba podejmować ostre metody, żeby go nauczyć, że w życiu nie ma łatwo.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 03-07-2013 13:05

Serio, jak coś robić to chociaż samemu i szanując prace innych.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - yazir - 03-07-2013 13:09

Allegrowi zarabiacze mam coś dla was Jerk2

[Obrazek: 3tzDP.jpg]
Jak widzicie aktualna cena u dystrybutora to $7.5, a na allegro cały czas ok 50zł Tongue Możecie spróbować dorobić na kluczach do WarZ aka Infestation.

Oficjalna strona : http://infestationmmo.com


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - hertia - 03-07-2013 15:37

Surfer musiał się jeden trafić;p taka natura ludzi ale szkoda że właśnie ten jeden rodzynek się trafił chyba nawet wiem o kogo chodzi...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 03-07-2013 15:56

Problem akurat tkwi tutaj w tym, że pewnie w miarę upływu czasu kolejni "intelgenci" wpadną na "arcygienialny" pomysł sprzedawania treści tego oto poradnika, a walka z nimi wszystkimi to dość czasochłonny proces. :/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 04-07-2013 07:47

ktoś kto do mnie pisało posty zapraszam, ponieważ nie wiem już kto to w nakładzie tylu osób.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Szaman1644 - 04-07-2013 08:17

Surfer lub yazir lub ktoś inny kto się zna. Chciałbym dowiedzieć się jak mogę zacząć nie mają działalności gospodarczej? Proszę o odpowiedź.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 04-07-2013 09:12

Zacząć możesz w każdej chwili od dowolnej niszy - DG dotyczy tylko zachowania CIĄGŁOŚCI SPRZEDAŻY danego produktu/usługi. Jeśli nastawiasz się na długoterminowy zarobek handlem konkretnej metody, wtedy powinieneś takową działalność założyć.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Szaman1644 - 04-07-2013 09:17

Czyli jak będę sprzedawał dajmy na to 5 usług dziennie to nic mi nie zrobią???


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 04-07-2013 09:21

Ciężko jednoznacznie to określić - jeśli będziesz sprzedawał 5 usług dziennie CODZIENNIE to na pewno mogą Ci coś zrobić, bo spełniony został warunek ciągłości sprzedaży. Jeśli zaś handel będzie nieregularny, US może to różnie interpretować. Ogólnie ta polska biurokracja do łatwych nie należy. facepalm