Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 23-06-2013 17:11

Wiem jakie, wiem... Brak słów, no ale niestety na to nic nie zaradzimy.
Skoro otrzymujesz takie informacje staraj się inaczej opisywać aukcję, ponadto widziałem u niektórych że dopisywali do aukcji coś w stylu: "Do allegro: aukcja nie zawiera... " itd. nie wiem, może to coś pomoże.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 23-06-2013 17:22

Szczerze? Możliwe, że istnieje sposób, by temu zaradzić, jednak nie chce o tym dyskutować publicznie. Smile

W każdym razie ja już się nie zajmuję tymi listami, bo choć pieniądz łatwy, to jednak za dużo tych wszystkich konotacji, walki i użerania się z Allegro. Czas ruszyć z czymś innym, świeżym i nowym. Mimo wszystko uważam, że kombinowanie z opisem i tytułem aukcji może przynieść z pewnością jakieś efekty - to takie małe info dla tych w dalszym ciągu zainteresowanych. Lol


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 24-06-2013 08:22

Ktoś listy podkablował i niestety, ale nie można sprzedawać obecnie.
Tam ktoś ma w podpisie jakaś tania pomoc zamiany pieniedzy z paypal na konto, a co to za filozofia? wypłać i jest..
obecnie kombinuje tez nad nowa nisza, ale jeszcze nie wiem.

sunfer zrobilem niby przypomnienie hasla tam do ekipy, ale cos nie przyszlo, moglbys zerknac? bo mialem sprawe.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Takeshi - 24-06-2013 18:02

Na razie zarobiłem 6zł, nie jest źle(albo i jest?), choć często piszą mi osoby, które pytają o to czy piszę na anglojęzycznych forach, dlatego polecam zamieścić taki punkt w ofercie, że tego nie robicie. Ja tego nie zrobiłem i często dostaje takie wiadomości, chociaż na popularność mojej oferty nie mogę narzekać. Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 25-06-2013 18:38

Wowo pierwsze 70 zł z allegro Big Grin Jeszcze nie długo będzie przelew za precelki Big Grin Czemu tyle czekałem z tym aby zacząć Tongue No cóż, trzeba nadrabiac Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 25-06-2013 18:50

Gratulacje - konsekwentnie, cały czas do przodu! Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 30-06-2013 12:30

Część wypłat ^^ i tak jeszcze trochę zaległej gotówki "czeka" na Allegro.. Nisza, większość wie na czym zarabiam

[Obrazek: sfffqo.jpg]


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 30-06-2013 15:22

Gratulacje! Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 30-06-2013 17:56

O ładnie, u mnie przelew z PayU 145 zł Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Cffaniak - 30-06-2013 18:09

Ja dzis 3 zl xd nie jest zle.

panowie a czy na surferteam bd jakies nisze jeszcze poradniki itp ?.