Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Knoh - 09-06-2013 13:57

A próbował ktoś już zbierać like przez enhanceviews a nie przez FanCop i je sprzedawać ? Smile. Bo ciężko mi uwierzyć że 1 credit to 1 like a credity tak szybko wchodzą


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 09-06-2013 14:04

Noo ale na allegro to polskie sie sprzedaje..
Chcesz na tym zarabiac to zapraszam tutaj.
http://zarabiam.com/Temat-Generator-pkt-fancop-Promocja-10-zl-70252


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 12-06-2013 14:12

I jak tam zarobki :> Owocne ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 12-06-2013 14:38

Na ten moment strasznie słabo. Czekam na kilka przelewów na równowartość 600 zł.
Od poniedziałku prawdopodobnie idę do pracy do końca lipca więc będę miał mało czasu na mój sposób zarobkowania. Jednak jakoś tam powinno się cały czas kręcić.
W sierpniu mnie nie ma prawie cały miesiąc.

Tak więc sami widzicie, że na poważnie powrócę dopiero we wrześniu do zarabiania, ale w międzyczasie przez wakacje może rozkręcą się moje 2 biznesy, z dwoma osobami, które są jeszcze w fazie początkowej.

A jak u reszty?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 12-06-2013 16:14

Ja pracuje teraz obecnie u znajomych na ulotkach i jeszcze w KFC bede robil. A tak to zaczynam posty pisac, na razie z reki karoteqa ale tez szukam sam powoli. No i powoli robie konta FB, wystawiam cos na allegro, jakies domowe rupiecie, i ciagle szukam jakis nisz ciekawych przegladajac. Dodatkowo robie bloga pod PPA. Czyli jestem zapracowany jak szmata po calodziennym mopowanku hahaha Ale jestem pelen motywacji i checi dzialania Smile w sierpniu chce sie przerzucic juz tylko na prace przez neta Wink Pozdrawiam wszystkich z wakacji hehe


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - paolo10 - 17-06-2013 11:20

Ten temat mnie trochę zmotywował i nawet wróciłem po 3 latach przerwy do sprzedawania na Allegro. Już pierwsze 8 zł zainkasowane, jest moc impreza


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Szaman1644 - 17-06-2013 11:26

Macie działalności gospodarcze czy jakoś to omijacie???


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 17-06-2013 16:59

Surfer zakłada, ja póki co załatwiam to w nieco inny, ale na pewno legalny sposób.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kriisso - 18-06-2013 08:51

Witam,
mam kilka pytań odnośnie kont premium np. "Rapidgator".
-Powiedzmy Allegrowicz wystawił 1000 sztuk już zeszło 800 sztuk, ja kupuje i odsprzedaje również na allegro jest możliwość że któraś z kupujących u niego osób może zmienić hasło ? Niby jest gwarancja że jak zmieni ktoś to dostane inne konto. Opłaca się odsprzedawac loginy i hasła do kont które już są na allegro czy warto zakupić swoje ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
ps. Czy jeżeli już zakupie i sprzedam a dana osoba zmieni hasło to mogę je jakoś odzyskac ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Szaman1644 - 18-06-2013 08:54

(17-06-2013 16:59)poczmail napisał(a):  Surfer zakłada, ja póki co załatwiam to w nieco inny, ale na pewno legalny sposób.

A jak to załatwiasz???