Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 04-06-2013 08:13

tak tylko z allegroWink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Okazzi - 04-06-2013 15:52

Łał, w takim razie jestem pod wrażeniem i gratuluję. Z pewnością używasz jakichś swoich sposobów, jeszcze raz gratulacje i tak dalej! Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 04-06-2013 17:05

Serio, znów widze wam ruszyło Smile Nieźle Wink


Swoją drogą jakby ktoś miał jakieś oferty pisania postów to piszcie do mnie PW Wink

Właśnie zaczynam, szukam klienteli. A jak jesteście zawaleni robotą a macie jakieś zlecenia jeszcze to dajcie znać Wink

Swoją drogą, powracam do pytania. Waszym zdaniem lepiej mieć odpicowany szablon na allegro?? Czy taki schludny, ładny przejrzysty??


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 04-06-2013 19:09

Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi.

Musisz sam sprawdzić jak twoi potencjalni klienci reagują na aukcję z szablonem oraz bez szablonu.

W jednej "branży" na allegro więcej ludzi kupuję u osób z ładną grafiką, a znów u innych bez grafiki.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 04-06-2013 19:18

Czyli trzeba wystawiac x2 Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - wanda x88 - 04-06-2013 19:22

ja myślę że estetyka powiązana z prostotą ma największą moc reklamową


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 04-06-2013 19:58

W sumie to też zależy od aukcji. bo jeżeli np wystawianie postów to ja raczej wybieram prostotę. Natomiast w przypadku wróżki, zawsze wrzucę coś kolorowego, robiącego wrażenie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 04-06-2013 21:20

ja stawiam na swoje szablony od a do z

co do postów kolego jeżeli chciałbyś pisać to [email protected] napisz wiadomosc a Ci odpowiem ile daje za sztuke i powiedz czy chcesz. mam zlecenia moge wystawic ich wiecej zdobyc, bo mialem mnostwo klientow ale czas czas...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 04-06-2013 21:23

Ja tam wystawiam bez szablonów.
Opisana aukcja po swojemu, prostym językiem.
Nie ma z tym problemów Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Takeshi - 05-06-2013 14:03

Jak się zaczną wakacje to ja się biorę za Allegro pełnoprawnie, wszystko poukładłem sobie w głowie, więc nie jest źle.

http://dx.com/p/19-luminodot-led-flashing-puzzle-93620
Patrzcie co ciekawego znalazłem. Co do strony to ciekawa nie powiem, spory zarobek może być, niekoniecznie na Allegro, np. na rynku, te rzeczy za 2 dolce głównie, sporo bajerów w nich jest i głównie dla dzieci. A wiecie, dzieci potrafią naciągać. Jerk2