Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 23-05-2013 10:29

(22-05-2013 19:14)Okazzi napisał(a):  Osobiście czekam aż Surfer skończy te przeklęte matury i ruszy forum, bo czekam i czekam aż je otworzy Tongue

Jestem już po maturach, jak widać forum wyłączone, trwają prace.


(23-05-2013 00:54)karatorq napisał(a):  Zobaczymy czy coś nowego, czy jak, jak nadal ten sam poziom to nuda tam bedzie

Jeżeli chcesz tylko brać to na pewno będzie nuda. Nikt nie chce dawać nic za darmo, a już na pewno nie swoich unikatowych nisz. POZIOM I jest jaki jest, Ameryki tam nie znajdziesz. A bezwartościowymi postami nie dostaniesz się wyżej. Daj coś wartościowego od siebie, a i my damy coś Tobie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 23-05-2013 15:42

Ja muszę się teraz chwilę poopierdzielać...wróć, przyłożyć do innych spraw niż earnowanie sieciowe, ale niedługo wakacje, więc wtedy będzie można ruszyć pełną pydką. Smile Mam nadzieję, że do tego czasu forum wróci i rozkwitnie w najlepsze. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 23-05-2013 15:43

Wróci forum i dojdzie blog. Codziennie nad tym pracuje chociaż po pół godzinki. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 23-05-2013 16:16

Sory, ale dałem kilka propozycji znegowaliście, a ja na nich zarobiłem wtedy 250zł po czym zainwestowałem i teraz już 2 miesiąc zarabiam ładne kwoty, w przyszłym miesiącu zakładam firmę.. Jeżeli mówisz tam o sposobach tzw niszach to nie ma tam jakiś wielkich - tzn nikt na pewno ich nie da, w ogóle klasyfikacja kto jest na jakim poziomie też chyba dziwna, no ale ok.. ja nie dam nic więcej, bo nie mam nic, nie angażuję się już w nic poza tym co mam swoje.. jakby był pomysł to może, ale sam już wiele nie kombinuję, a bezsensowne posty to raczej nie były, no ale okej.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 23-05-2013 16:24

Moim zdaniem klasyfikacja kto jest na jakim poziomie nie jest dziwna. Bo dlaczego niby osoby, które dopiero raczkują miałyby dostawać unikalne nisze z których korzysta zaledwie kilka osób? Zaraz zrobiłby się syf i ceny spadłyby do śmiesznych kwot, tak jak stało się to z Pisaniem Postów czy Precli.
Narzekasz że jest nudno, ale sam nic nie robisz żeby tak nie było. Ja dałem od siebie tyle ile chciałem, co jakiś czas rzucam nowym pomysłem. Bezwartościowe posty odebrałeś w niewłaściwy sposób, nie chodziło mi o Ciebie. Na marginesie życzę Ci powodzenia, mam nadzieje że firma utrzyma się dłużej niż będziesz ją zakładał. W razie jakbyś potrzebował z czymś pomocy, jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam
surfer0700


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - GGG205 - 23-05-2013 21:20

Cześć, mam pewne pytanie. Chciał bym zarabiać przynajmniej 50 zł na tydzień, a zarabiam 20 zł, i nie które sposoby mi nie odpowiadają: Zdejmowanie Simlocka, i te z wróżkami, i tak zarabiam na jednym sprzedawanie Subów i takie tam, sprzedaję też posty, ale nikt nie kupuje. Szukanie nisz rynkowych jest trudne, a ja znalazłem jedną. Nie będzie konkurencji bo jest tylko jedna aukcja z tym i pojawia się
pytanie, czy używać jakiś szablonów ? I jeszcze pytanie, jakie jeszcze rzeczy można sprzedawać "niematerialne", prócz sprawdzanie czy "Sprawdź czy twój Iphone był kradziony" ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 23-05-2013 21:32

Szablony wedle uznania. Ja nie stosowałem, natomiast niektórzy tutaj stosowali, stosują i są zadowoleni. Samemu trzeba to wyczuć. Rzeczy niematerialne - konta premium, transfer chomikuj, spis precli, spis katalogów, jakieś kontakty, praktycznie wszystko.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 23-05-2013 21:32

Wystarczy pomyslec Smile klucze , fani , wyswietlenia , suby , wirtualne waluty w grach i tak dalej..... Kiedys w miesiac zarobilem w grze metin2 ponad tysiac zlotych nic nir robiac Smile Nooo ale teraz jest inne podejscie do botow Big Grin Same konfidenty......


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 23-05-2013 21:45

Konfidenci są wszędzie, hejterzy również.
Zdarzają się nawet tutaj, na forumXpokerface


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 24-05-2013 01:25

Sunfer no rozumiem Cie, jednak myślę, że zrozumiałeś i mnie.
Co do utrzymania firmy, bez problemu, obecny miesiąc na oko 3000zł więc na czysto około 1500-1700 myślę, że będzieSmile jak będę miał pomysły to ok, napiszę ew jakiś problemSmile