Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 21-05-2013 14:42

Sprzedałeś IPhona 5?? TongueP


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 21-05-2013 14:45

śmieszne jak nic..

W tym miesiącu zarobiłem tyle.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 21-05-2013 15:32

Ładnie, ładnie Wink
Ja chyba w tym miesiącu nie osiągnę tego co chciałem Angry
Muszę teraz nadrabiać, bo nic praktycznie nie robiłem cały miesiąc, cały czas coś wypadało.

A karatorq ładnie widzę śmigasz Wink
Na czym taki zysk?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - separacja - 21-05-2013 16:43

Jaka jest obecnie stawka za pisanie postów? Mam także kilka pytań na ten temat.
Chodzi o normalne posty z zapytaniem lub pochwałą czy po prostu zdaniem oznajmiającym, czy może chodzi o dłuższe opinie na temat jakiegoś przedmiotu? Posty raczej długości tego, który aktualnie czytacie, lecz większa ilość znaków to dla mnie nie jest duży problem, jedyne co mnie aktualnie interesuje to stawka za jeden post. Trzy osoby oferowały mi 10 groszy za post, lecz to chyba nie jest ogromna kwota i nie wiem czy odrzucać propozycję czy jest to jednak rozsądna cena.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 21-05-2013 19:55

Odezwij się do mnie na pw w tej sprawie Wink mam dla Ciebie propozycję, jak chcesz Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 21-05-2013 22:26

karatorq Toc zartowalem Wink Wierze, ze zarobiles to dzieki orginalnemu pomyslowi i wlozonej pracy Wink Swoja droga, na swojej stronce myslicie zeby wstawic linki do aukcji allegro?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 21-05-2013 22:45

(21-05-2013 16:43)separacja napisał(a):  Jaka jest obecnie stawka za pisanie postów? Mam także kilka pytań na ten temat.
Chodzi o normalne posty z zapytaniem lub pochwałą czy po prostu zdaniem oznajmiającym, czy może chodzi o dłuższe opinie na temat jakiegoś przedmiotu? Posty raczej długości tego, który aktualnie czytacie, lecz większa ilość znaków to dla mnie nie jest duży problem, jedyne co mnie aktualnie interesuje to stawka za jeden post. Trzy osoby oferowały mi 10 groszy za post, lecz to chyba nie jest ogromna kwota i nie wiem czy odrzucać propozycję czy jest to jednak rozsądna cena.

10 gr za post?

Za post licz zawszę tyle ile za precla.

Jeżeli precel 1000 znaków ludzie dają od 1 zł do 1,7 zł
To za jeden post o długości 100 znaków powinieneś wołać od 10 do 17 groszy.

I tak podaje ci ceny najniższe z możliwych.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 22-05-2013 00:38

Ja mam swój dział i w nim siedzę, a cały czas się rozwijam.

Co do postów mam tez u siebie taką usługę, jednak oprócz stałych postów zlecam wszystkie i mam ludzi piszących po 10 gr za post i uważam, że zarabiają nieźle.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Okazzi - 22-05-2013 19:14

Osobiście czekam aż Surfer skończy te przeklęte matury i ruszy forum, bo czekam i czekam aż je otworzy Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 23-05-2013 00:54

Zobaczymy czy coś nowego, czy jak, jak nadal ten sam poziom to nuda tam bedzie