Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 17-05-2013 11:54

A u mnie cisza... Ktoś mi niszę podpatrzył, widać nawet tego samego źródła używa (mlekoju wie o co cho ^^) i oddaje klucze praktycznie za darmo. Śmiech na sali..


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-05-2013 11:59

Ja też wiem ocb Tongue
Musiał przeglądać aukcję na allegro, wstukał coś tu i ówdzie i ma...
Niestety tak jest na allegro. Ciężko sprzedawać coś przez dłuższy czas samemu - chyba że jest to Twój unikatowy zabezpieczony i opatentowany produkt.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Jaro070 - 17-05-2013 15:11

Czy te strony z darmowymi kluczami to oszustwo?
* http://steam-referrals.com/index.php?id=13902
* http://getfreesteamgames.org/index.php?id=95577


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Takeshi - 17-05-2013 16:10

Scam'y. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - vipper - 17-05-2013 20:08

Zastanów się, kto za darmo odda Ci np. Borderlands 2 <- fajna gra, ale droga i raczej za Free nie ma co liczyć...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Takeshi - 17-05-2013 20:56

To ja zrobię jeszcze małą reklamę. Jerk2

Jak chcesz na 100% mieć te klucze do gier Steam to możesz użyć TremorGames. Dają te kluczę, zebrałem już kilka gier o łącznej wartości 103$, więc jest dobrze. A zdobywanie pkt. polega na graniu w gry flash i zdobywanie achievementów lub wypełnianiu ofert.

Linki:
Ref
Non-ref

@edit:
Dodam, że jeszcze są giveaway'e w których możesz uczestniczyć od iluś tam zdobytych już punktów(np. zdobędziesz 1000+ pkt, a wydasz je, to wciąż będziesz mógł uczestniczyć w tych giveaway'ach od 1000 pkt.), tylko, że trzeba mieć farta. Do tego czasami wejściówki do nich są płatne.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - vipper - 17-05-2013 21:09

http://www.tremorgames.com/index.php?action=shop
Lool, to taka strona istnieje? Jeśli można wiedzieć to ile zbierałeś pkt.?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-05-2013 21:15

Cytat:Sorry right now we are not available in your region. Thank you for your interest in Tremor Games, we will inform you when we start accepting registrations from your region

Niestety trzeba skorzystać z proxy albo jakiegoś VPS'a Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Takeshi - 17-05-2013 21:54

A to dziwne, ja bez proxy i VPS latam. ; o

Punkty, ile zbierałem, trudno powiedzieć. Tak czy inaczej, na achievementach z gier ok. 200 pkt. to kwestia kilkunastu minut z pomocą Cheat Engine, w większości gier to działa - w innych trzeba się pomęczyć.

Ale ostatnio podbijałem sobie konto na Steam'ie by wartość przewyższała 100$ i zeszło się ok. 2-3h(1k+ pkt.).

@edit:
1235 punktów dokładniej.

@edit2:
Doszedł list od Allegro(20.05) w końcu. Czas by pomyśleć nad ofertą i poszukać jakiegoś ładnego szabloniku. Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 21-05-2013 08:51

@uppp

Borderlands 2 <- nawet do 30zł i jest TwojaSmile)


A ja do dziś zarobiłem 2300złWink