Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 14-11-2012 10:50

(13-11-2012 21:24)luu napisał(a):  @sufer

Czytałem cały wątek Wink Chodzi mi o to, że jeżeli ktoś kupi od nas konta to oczywiście hasła nie może zmienić, ale może konto rozprowadzić dalej "jako swoje" podając login i hasło kupione ode mnie swojemu kupującemu.

A nie wiesz może ile uciągnie turbobit? Kilkadziesiąt chyba napewno powinno? Big Grin

No wiadomo, że może, ale Ty zastrzegasz, że nie ma takiej opcji.
Ludzie wcale tak łatwo nie dzielą się tymi kontami.
a jak ktoś poda znajomemu to nic się nie stanie przecież.

Co do turbobita, to spokojnie powinien to uciągnąć.


(13-11-2012 21:30)Okazzi napisał(a):  surfer, nie wiem czy Ty się do tego przyczyniłeś, ale ilość aukcji na allegro wyraźnie wzrosła i przez to też konkurencja podskoczyła, ale i tak jestem wdzięczny za pomoc Big Grin

Mi konkurencja nie przeszkadza, wręcz pomaga.
Ale jak... to już temat na inny poradnik Tongue


(13-11-2012 23:55)AbC1995 napisał(a):  Co proponujesz dla tych najlepszych? ;D
Ile mam czekać? ;D


Na razie tylko Ty wysłałeś screena, więc na razie czekamy na więcej zgłoszeń. Później pomyślimy. Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Symbian - 14-11-2012 11:03

poczekajcie na mnie aż kompa kupię Jerk


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 14-11-2012 13:52

Czekam, czekam Smile jeżeli masz jakieś pytania to pisz w tym temacie, postaram się pomoc, o ile będę w stanie. :-P


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - masterex2 - 14-11-2012 16:51

(11-11-2012 09:06)surfer0700 napisał(a):  
(09-11-2012 15:23)Cracus napisał(a):  Czy oferta wróżki nadal aktualna? Pisałem do niej ale nie odpisuje Smile Mógłbyś jakoś się z nią skontaktować ? Z góry dzięki.

Właśnie otrzymałem dużo skarg na Nią. Brak odpowiedzi i w ogóle.
Jeżeli ktoś nawiązał z Nią współpracę i jest ok, proszę napisać do mnie na PW.


(09-11-2012 18:45)masterex2 napisał(a):  jak ktoś chce to sprzedam pomysł na którym można zarobić nie małą kasę na allegro. Jak ktoś chętny to pw.

Reklamuj się gdzie indziej, ok..?
Nie śmieć tematu, "cudownymi" ofertami.
Nie reklamuję, nie było sensu zakładać nowego tematu skoro już jest poświęcony allegro więc tak tylko napisałem. "cudowna oferta" jak wspomniałeś sprzedana za 10 zł Smile Mam jeszcze kilka nowych pomysłów wieczorem napisze może komuś się przydadzą.

@edit.
Jak ktoś chce się bawić allegro+cupsell to polecam zrobienie multum projektów koszulek i kubków ze "Zjaranym Zbyszkiem" idol internetu a na allegro tego jeszcze nie ma przynajmniej ja nie znalazłem, a wiem ze wielu by to kupiłoTongue Więc próbować: P


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 15-11-2012 12:10

Był sens, bo podpinasz swoje 'kulawe' oferty pod mój poradnik.
Dlatego PROSZĘ, abyś do swoich cudownych metod za 10 PLN założył osobny temat w odpowiednim dziale. W przeciwnym wypadku zgłoszę post do moderatora.

Pozdrawiam


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - masterex2 - 15-11-2012 15:09

(15-11-2012 12:10)surfer0700 napisał(a):  Był sens, bo podpinasz swoje 'kulawe' oferty pod mój poradnik.
Dlatego PROSZĘ, abyś do swoich cudownych metod za 10 PLN założył osobny temat w odpowiednim dziale. W przeciwnym wypadku zgłoszę post do moderatora.

Pozdrawiam
Nic nie sprzedaję już więc wyluzuj. Dałem pomysł może się komuś przyda.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 15-11-2012 20:20

Bardzo mnie to cieszy. Ponawiam prośbę - wysyłajcie do mnie na Pw screeny z Waszych zarobków na allegro, które uzyskaliście dzięki temu poradnikowi.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - aalf - 15-11-2012 20:50

Surfer hej,

odnośnie lajków na FB poprzez FanCop, podając tam swoje konto nie zostanę zaspamowany na swojej tablicy czego to ja nie lubię?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-11-2012 09:38

Oczywiście, że zostaniesz. Możesz czyścić tablice, ale ja mam zrobione fake konta, więc "bałagan" na tablicy, nie bardzo mnie interesuje Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 17-11-2012 09:45

Surfer - byłbyś zainteresowany tymi preclami? Wink
Szczegóły możemy ustalić na pw.