Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 09-05-2013 16:40

Być może leci właśnie z powodu samej domeny.

Jednak nie znam się na wartościach domen z pod aliasu FM.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 09-05-2013 19:54

Tak Swoją drogą, jak wam idzie sprzedaż ??

Głównie sprzedaż rzeczy online, czy ktoś już poszerzył horyzonty??

Tak swoją drogą to co niektórzy chyba matury piszą Tongue Jak idzie? Lepiej czy gorzej niż sprzedaż Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 09-05-2013 21:41

U mnie na razie szału żadnego nie ma Angry
Jednak czerpie wciąż jakiś zysk ze stałych zleceniodawców, którzy też ostatnio ucichli.
Czyżby to jakiś ogólnie powszechny kryzys? Może faktycznie maj jest ciężkim miesiącem.
Oby, bo trochę mi się nie podoba brak wpływów.

Nisze na pewno nie upadły więc to musi być kryzys Angry


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 10-05-2013 10:58

Ostatnio coś cisza na Allegro... sam się dziwę co taki zastój Big Grin akurat mam nową partię "towaru" Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 10-05-2013 17:00

Już powoli koniec matur, więc zobaczy się z czym to się je Smile

Już kombinuje z bratem Tongue

Swoją drogą mam pytanko do tych co piszą posty:

Macie jakąś swoją stronkę promocyjną w internecie??


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 10-05-2013 17:09

Ja nie posiadam i nie posiadałem żadnej takiej stronki Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Symbian - 10-05-2013 17:35

Kurcze ja zastanawiam się nad tym
[Obrazek: 0a7e82241902.jpg]
Jak widać Klientka wczoraj kupiła ode mnie pewną rzecz niematerialną od razu po założeniu konta,i do dzisiaj nie otrzymałem kasy.
Klientka wydaje mi się że jest Polką zamieszkałą w Niemczech.
Już nie chodzi mi o tą całą prowizję od sprzedaży tylko o to żeby zapłaciła Lol bo nie mała kwota to była Big Grin
Co robić ? napisać do niej czy jeszcze trochę poczekać ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 10-05-2013 17:38

Jeżeli nie otrzymałeś od niej żadnej wiadomości to napisz do niej śmiało.
Coś w stylu:
Cytat:Witam,
Dziękuję za wybór mojej usługi, proszę o podanie konkretnych danych (...)
W razie problemów, wątpliwości zapraszam do kontaktu mailowego.
Pozdrawiam serdecznie.
XYZ

Nikt się nie obrazi o taką wiadomość, a na pewno przypomnisz jej o sobie Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kozzaq - 11-05-2013 01:50

Witam, szczerze bardzo spodobało mi się kilka sposobów opisanych tutaj i od jutra mam zamiar działać.
Przeczytałem około 30 stron z tego co pisaliście i widzę, że ci bardziej doświadczenia mają naprawdę konkretne zyski.
Zobaczymy jak to wyjdzie i pewnie jeszcze wpadnę z jakimiś pytankami do was, jeśli nie znajdę tutaj odpowiedzi.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - sonicdeejay - 11-05-2013 07:26

Super poradnik, możliwe że się skorzysta Wink