Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 05-05-2013 20:59

Ja czekam na wakacje, żeby zwiększyć swoje zarobki jeszcze bardziej Wink
Wtedy chcę dorzucić do działalności na allegro coś po za nim.
Mam kilka pomysłów, tylko potrzebuję na nie sporo czasu.
Ale za to rezultat, który przewiduję to podwojenie obecnych dochodów Jerk2

Grunt to głowa pełna pomysłów, ale czas na ich realizację też trzeba mieć Angry


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - marbol - 05-05-2013 21:02

Jeszcze miałem pewny sposób z allegro, trochę się dorobiłem ale niestety już z tego sposobu nie mogę skorzystać bo zapasy się skończyły Big Grin
Skończę teraz matury.. i pomyślimy co z allegro Tongue
(04-05-2013 19:39)mireck napisał(a):  Jak myślicie 15-20% na jednej sztuce to dużo zysku??

Myślę że te 20 % przy dużym natłoku to coś tam się uzbiera, ale na małą skale to groszowe sprawy, w zależności na co przeznaczasz te pieniądze. Pozdrawiam.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 07-05-2013 13:48

No założmy że bym mógł troche się dorobić, obstawiam z 200 -300 zł na spokojnie Tongue

Tez po maturach zaczynam działać Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - UmCyK - 07-05-2013 19:02

szukam osoby chętnej do, kupowania i sprzedawania czegoś, na prawdę dobry zarobek


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - marbol - 07-05-2013 19:23

(07-05-2013 13:48)mireck napisał(a):  No założmy że bym mógł troche się dorobić, obstawiam z 200 -300 zł na spokojnie Tongue

Tez po maturach zaczynam działać Big Grin

Powodzenia Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - WazzaP - 07-05-2013 20:09

(07-05-2013 19:02)UmCyK napisał(a):  szukam osoby chętnej do, kupowania i sprzedawania czegoś, na prawdę dobry zarobek

Można coś więcej na ten temat? Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 08-05-2013 17:01

U mnie ten miesiąc na razie wygląda wręcz tragicznie Angry
Może być ciężko z tym 1,5 k.
Zainteresowania praktycznie brak, nie wiem dlaczego, nic nie zmieniałam. Hmmmm... czyżby kryzys mnie dotknął?
Oby chwilowo tylko.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 08-05-2013 17:22

Może nie tyle Ciebie ten kryzys dotknął jak allegro. Smile
Zdarza się że nie kiedy słabiej idzie. Teraz dużo świąt, wyjazdy, przyjęcia, matury, wiesz jak jest Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 08-05-2013 17:30

No wiem wiem, ale nie odpowiada mi to Tongue
I trochę sobie narzekam Rolleyes
A allegro po zmianie mnie już strasznie wkurza! Angry


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 08-05-2013 19:51

(08-05-2013 17:01)mlekoju napisał(a):  U mnie ten miesiąc na razie wygląda wręcz tragicznie Angry
Może być ciężko z tym 1,5 k.
Zainteresowania praktycznie brak, nie wiem dlaczego, nic nie zmieniałam. Hmmmm... czyżby kryzys mnie dotknął?
Oby chwilowo tylko.

Zauważyłem coś bardzo niepokojącego...

Odkąd zmieniono wygląd Allegro, automatycznie spadła mi sprzedaż, dosłownie każdej rzeczy... Czy u was to samo się stało?

Co do maja. Nie powiem będzie to ciężki miesiąc ze względu właśnie na matury, sprawy szkolne, wolne weekendy, święta i inne czynniki. Ale to zależy też od rzeczy jakie sprzedajemy i dla jakiej grupy docelowej. Akurat moje produkty tylko w 30% dotyczą osób w wieku szkolnym.