Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - rkac1997 - 04-05-2013 19:40

(04-05-2013 19:03)mlekoju napisał(a):  Na pewno polecę Ci pisanie postów i pisanie precli Wink
Zarobek na tych dwóch niszach może już w pierwszym miesiącu osiągnąć 300 zł nawet Jerk2

W jakiej kategorii na allegro można wystawić pisanie postów? Najlepiej podaj link Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 04-05-2013 20:00

Allegro-> elektronika->komputery-> internet->serwisy internetowe


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 04-05-2013 20:32

Gwoli ścisłości - z precli da się wyciągnąć więcej, niż 300 zł. Wink Ale to już wyższa szkoła jazdy + stali klienci z duużym zapotrzebowaniem na te teksty. Huh


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 04-05-2013 20:36

Dałem 300 jako takie moim zdaniem minimum przy poświęceniu tej godzinki ewentualnie dwóch dziennie Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Andro - 05-05-2013 14:48

(04-05-2013 19:39)mireck napisał(a):  Więcej niż o preclach i postach Ci raczej nikt nic nie powie, bo samemu trzeba trochę pokombinować Wink

Sprzedaży kont premium już raczej nie masz co próbować, chyba że masz na to jakiś chytry pomysł Tongue

Mam 2 pomysły, ale raczej chodzi o coś w stylu "kupuje taniej, sprzedaje drożej"

Jak myślicie 15-20% na jednej sztuce to dużo zysku??

15-20% to taki optymalny środek... Dla jednych to dużo, dla innych niewystarczająco, ale znajdzie się również ktoś dla kogo będzie to w sam raz Cool


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 05-05-2013 14:49

Z takim podejściem część z Was w ogóle nie zarobi. Część pyta o wszystko, nawet o kategorię w która należy wystawić produkt. . . Trochę samodzielności, proszę. Nikt Was za rączkę nie będzie prowadził. Nie znacie kategorii? Proszę wejść na allegro wpisać w wyszukiwarkę co Was interesuje, otworzyć aukcję i sprawdzić w jakiej kategorii się znajduje. Podobnie z "tym co się sprzedaje", "od czego warto zacząć" - wierzcie mi na słowo że wszystko co tutaj wpisalem, sam najpierw testowałem i we wszystkim tkwi potencjał, nawet teraz. Najmniejsze szansę są z kwotami premium, bo konkurencja jet naprawdę ogromna, ale prócz tego w każdej kategorii idzie zaistnieć. Ktoś tam napisał że lista hurtowni czy katalogów już się nie sprzedaje - to nie jet tak. Raz może się sprzedać, a raz nie. To nie działa w taki sposób, że Ty wystawiasz dziesięć sztuk i sprzedaje się dziesięć. Raz przefaksuj się jedną, raz pięć a później trzy razy zero. Takie jest allegro i taki jest biznes. Ktoś napisał że nie wierzy w to że można na tym zarobić 500 złotych miesięcznie - to nie wierz dalej i idź klikać w buxy za 5 złotych miesięcznie.

Za ewentualne błędy przepraszam, bowiem pisze z telefonu.

Pozdrawiam
surfer0700


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 05-05-2013 15:54

(05-05-2013 14:48)Andro napisał(a):  
(04-05-2013 19:39)mireck napisał(a):  Więcej niż o preclach i postach Ci raczej nikt nic nie powie, bo samemu trzeba trochę pokombinować Wink

Sprzedaży kont premium już raczej nie masz co próbować, chyba że masz na to jakiś chytry pomysł Tongue

Mam 2 pomysły, ale raczej chodzi o coś w stylu "kupuje taniej, sprzedaje drożej"

Jak myślicie 15-20% na jednej sztuce to dużo zysku??

15-20% to taki optymalny środek... Dla jednych to dużo, dla innych niewystarczająco, ale znajdzie się również ktoś dla kogo będzie to w sam raz Cool

Zależy jeszcze, ile warta jest jedna sztuka owego produktu. 15% z 1zł to niewiele, ale ze 100 zł na jednym egzemplarzu to całkiem sympatyczna kwota. Generalnie warto wchodzić we wszystko, co generuje taki zysk, chyba, że ilość nakładów pracy nie jest tego warta. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 05-05-2013 17:50

Nakład pracy jest wręcz zerowy więc przeczuwam biznes Jerk2

Co do postu surfera:

Polecam przeczytać cały wątek, jest tam multum informacji o wszystkim co jest potrzebne. Wszystko jest wyjaśnione. Sam go raz już przeczytałem, można by powoli z tego książkę zacząć robić ;P Jest tych stron od zatrzęsienia, ale warto. A jak komuś się nawet nie chce przeczytać tego całego wątku, to proponuje poszukać innego zajęcia Smile

Wszystko chcielibyście mieć pod nos podstawione, może jeszcze aukcje za was wystawiać i wam kase do ręki poddać. facepalm

Ludzie, do roboty, trochę samodzielności Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 05-05-2013 18:15

Dokładnie, Surfer i Mireck Wink
Niektórzy tutaj zaczynają tak porządnie wkur***ć, że szkoda gadać.
Wypytują, a to a tamto, a jeszcze coś innego.

Właśnie dlatego Ci, którzy takie głupie pytania zadają nie wierzą, że można zarabiać ponad 1 tyś zł miesięcznie!
Jak się jest leniwym i czeka na gotowe, to nawet 100 zł Wam się nie uda zarobić!


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 05-05-2013 20:40

[trollmode on]
A co to w ogóle Allegro jest, mogłby mi ktoś wyjaśnić, bo ja to nowy jestem i nie bardzo kapuje? Big Grin
[trollmode off]

Wybaczcie, nie mogłem się powstarzymać widząc posty co po niektórych. Wink

A żeby nie było, że całkowity offtop, to taka ode mnie wskazówka, że jak nie macie natchnienia na znalezienie własnej niszy, to przeszperajcie całe internetowe kategorie i poobserwujcie, co jest wystawiane, co najlepiej schodzi itd.

To jest trochę jak z przyrodą, pierwsza jest obserwacja, potem kiełkowania, a na koniec fura $$$. Jerk