Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Okazzi - 11-11-2012 13:59

Abc, jakimi metodami zarabiałeś o ile mogę zapytać? Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 11-11-2012 14:49

super. Naprawdę bardzo się cieszę, że poradnik się przydał i że w ogóle ktoś wziął się za zarabianie na allegro. Jak widać na załączonym obrazku - da się zarobić, moje sposoby to nie scamy, tylko pewniaki, na których sam zarabiałem i zarabiają inni. Co do fancop to ja nie mialem z Nimi żadnych problemów. Sam mam kilka kont fikcyjnych które zaakceptowali. Nie wiem w czym problem. Spróbujcie napisać do supportu, może oni coś poradzą. Smile w razie pytań jestem do Waszej dyspozycji. A i jeszcze jedno. Osoby które zarobiły już coś na allego moimi sposobami, proszone są o wysłanie screena z zarobków do mnie na Pw. Najbardziej aktywni zarabiacze będą nagrodzeni. Pozdrawiam Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 11-11-2012 15:05

Fancop Wam nie działa?
Macie tu serwis, w którym dziennie możecie kupić za zarobki "10 porcji po 100 lajków" na fb, czyli de facto ok. 50 zł

http://zarabiam.com/Temat-Autosurfer24-pl-ponad-20zl-na-dzien-60813


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - AbC1995 - 12-11-2012 23:00

Link na PW wysłany Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - luu - 12-11-2012 23:58

a ja mam może nietypowe pytanie...

Dajmy na to, że wystawię konto premium na egofiles, załóżmy na 23dni Smile

To konto kupi 50osób, z czego jedna "rozprowadzi" to konto dalej, sprzedając na swojej aukcji. Co wtedy? Logicznie myśląc, na jednym koncie będzie duża ilość osób korzystała, czyli konto zablokują a mi polecą negatywy...

@surfer ogarniasz?


PS Ile osobom maksymalnie można sprzedać konto na egofiles.com? Chyba najbardziej ludzie to kupują Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 13-11-2012 15:56

Abc - dziękuję. Czekam na następne dowody wypłat Smile

luu - pytanie nie jest "nie typowe" i było wałkowanę już kilka razy w tym temacie. Jeżeli przeczytasz temat to będziesz wiedział. Jako podpowiedz dodam - poszperaj na allegro wśród aukcji tego typu i będziesz wiedział jak postępować w takich sytuacjach. Co do egofiles to nie sprzedawałem tych kont, więc sam musisz do tego dojść - zapewne metoda prób i błędów.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 13-11-2012 15:58

Abc - dziękuję. Czekam na następne dowody wypłat Smile

luu - pytanie nie jest "nie typowe" i było wałkowanę już kilka razy w tym temacie. Jeżeli przeczytasz temat to będziesz wiedział. Jako podpowiedz dodam - poszperaj na allegro wśród aukcji tego typu i będziesz wiedział jak postępować w takich sytuacjach. Co do egofiles to nie sprzedawałem tych kont, więc sam musisz do tego dojść - zapewne metoda prób i błędów.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - luu - 13-11-2012 21:24

@sufer

Czytałem cały wątek Wink Chodzi mi o to, że jeżeli ktoś kupi od nas konta to oczywiście hasła nie może zmienić, ale może konto rozprowadzić dalej "jako swoje" podając login i hasło kupione ode mnie swojemu kupującemu.

A nie wiesz może ile uciągnie turbobit? Kilkadziesiąt chyba napewno powinno? Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Okazzi - 13-11-2012 21:30

surfer, nie wiem czy Ty się do tego przyczyniłeś, ale ilość aukcji na allegro wyraźnie wzrosła i przez to też konkurencja podskoczyła, ale i tak jestem wdzięczny za pomoc Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - AbC1995 - 13-11-2012 23:55

Co proponujesz dla tych najlepszych? ;D
Ile mam czekać? ;D