Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 03-05-2013 01:32

Niestety nie. Powodem tego jest konieczność założenia działalności gospodarczej. Gdy tam zarabiałem mój miesięczny dochód spokojnie łapał dwie średnie krajowe. A jak wiadomo jest to sprzedaż ciągła czy tam zaplanowana i nie obejdzie się bez odpowiedniej 'rejestracji'. Dlatego wolę zarabiać NIC, niż mieć problemy ze skarbówką i płacić kosmiczne kary.
Prawdopodobnie w wakacje albo po wakacjach założę DG, wtedy będę mógł wziąć się za to na poważnie. Tymczasem allegro przeglądam odnotowując różnie istotne elementy, które pozwolą mi na szybsze wyminięcie konkurencji Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 03-05-2013 11:50

Zalozenie dzialalnosci dzis to doslownie 1 dzien Wink Z tego co rozmawialem z rodzicami, troche sie na tym znaja. Ja bede mial o tyle dobrze, ze moj Ojciec zaklada firme i bede mogl sie podpiac Big Grin Co do kont rapidshare etc. Z tego co sie orientuje nie mozna ot tak zmienic hasla, min. przez maila, do ktorego dostepu nikt poza Toba nie ma. Wink Jednak trzeba uwazac zeby nie sprzedac zbyt wielu osobom 1 konta, bo troche lipa by byla jakby zbanowali albo limit zostal osiagniety. Posypalyby sie negatywy, a tego nie chce przeciez nikt z nas. Z reszta teraz sie ciezko na tym wybic raczej, aukcji jest juz pelno, lepiej poszukac innych sposobow. Tak swoja droga z ciekawosci, ile dziennie czasu poswiecacie na allegro?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 03-05-2013 11:57

No nie wiem czy taki jeden dzień... Tongue Poza tym zanim ją założę chcę rozważyć wszystkie za i przeciw oraz oszacować miesięczne koszta oraz minimalne wynagrodzenie, które pozwoli mi zarówno na spłatę rachunków jak i spokojne życie. Smile

Jak ja zarabiałem na allegro to poświęcałem około 2-3 godzin dziennie na realizację zleceń.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 03-05-2013 17:17

I jak Surfer?
Zapoznałeś się z moim cennikiem?
Jesteś czymś zainteresowany? Wink
Właśnie wróciłem z trzydniowego weekendu, jestem zrypany, ale forum ogarnąłem i dyskusję Exclamation


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 03-05-2013 17:34

Aktualnie nie mam nic ciekawego, ale u mnie wszystko bardzo szybko się zmienia. Więc nie wykluczone że się do Ciebie odezwę.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - chladek317 - 03-05-2013 22:38

Jak wam tam zarobki idą panowie? Nie wiem czy zaczynać coś działać,bo brak mi weny


Odp: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 03-05-2013 22:54

Ja na razie czekam az dojdzie mi kasa z payu . Jak bedzie hajs sie zgadzal to dalej lecimy ze sprzedaza.
Ps. Mlekoju , moglbys pokazac przykladowy artykul ? Nie wiem jak zaczac to pisac i co ma sie tam znajdowac ...

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - milosz998 - 03-05-2013 23:36

Nie wierzę że da się chociaż 500 miesięczne wyjąć z tego. List hurtowni przykładowo nikt nie kupuje, posty pisze już tyle osób że hej.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Scoobyx - 03-05-2013 23:44

Ja na swoim sposobie z allegro spokojnie zarabiałem 500 zł miesięcznie. Teraz przez ten nowy wygląd sprzedaż spadła mi o ok. 30-40%. Postanowiłem więc trochę z tym przystopować, głównie z powodu, że nie mam DG. Wkrótce wrócę z nowymi pomysłami Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 04-05-2013 00:12

(03-05-2013 23:36)milosz998 napisał(a):  Nie wierzę że da się chociaż 500 miesięczne wyjąć z tego. List hurtowni przykładowo nikt nie kupuje, posty pisze już tyle osób że hej.

Fakt 500 się nie da. Da się więcej Jerk2

Może nie w pierwszym miesiącu, ale sądząc po działalności kilku osób z tego tematu na allegro widać że się da 3 i 4 razy tyle Wink

Ja dopiero zaczynam, więc się okaże ale jestem dobrej mysli Big Grin