Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 02-05-2013 12:14

O pozytywy nie jest trudno. Na początek kilka od sprzedających, a później od kupujących leci jak grom Smile Każdy kiedyś zaczynał od zera.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 02-05-2013 12:51

Można by rzec że możemy Sobie kupić pozytywy Big Grin

Choćby pokupować czy to karty sim, czy jakieś rzeczy warte groszowe sprawy Wink

Za startery chociażby Ci kaska się zwróci, jeszcze na plus wyjdziesz Wink No i komentarze pozytywne się nabiją Wink Tak wgl. z mojego osobistego doświadczenia wiem, że ludzie nie patrzą czy pozytywy są za kupno/sprzedaż Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 02-05-2013 13:01

Tak, tylko komentarze od sprzedającego to niestety nie to samo co komentarze od kupującego.
Jasne, ludzie niby nie patrzą jak kupują normalny towar. Ale jak szykuje się większe zlecenie to nasze konta są przemaglowane od A do Z - bynajmniej ja tak robię.
Dlatego warto też załatwić sobie kilkadziesiąt pozytywów od kupujących Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 02-05-2013 15:19

Zapewne, jednak przy mniejszych zakupach, to nie ma znaczenia dla kupującego.

Ja osobiście wertuje stronę "o mnie", czytam komentarze i czego się tyczyły, żeby być pewnym choć na 99% Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 02-05-2013 15:24

No właśnie. A jeżeli komentarze dotyczyły kupna 3 kont premium na egofiles, a Ty chcesz od niego zamówić za 200 PLN pozycjonowanie na które nie ma komentarzy to chyba nie bardzo Ci się to spodoba? Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 02-05-2013 17:17

Mi osobiście to wgl. się nie podoba Big Grin Ale nie wszyscy myślą tak jak ja czy Ty ;PP


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 02-05-2013 17:35

Jeśli będziesz oferował dobry "produkt" i sumiennie wszystko wykonywał, pozytywy z czasem będą wpadać hurtowo. Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - AresxXx - 03-05-2013 01:19

Sprzedając konto premium z serwisów typu rapidshare i innych podajemy login i hasło osobie kupującej. Czy nie istnieje jednak ryzyko, że osoba, która kupiła zmieni po prostu hasło?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 03-05-2013 01:23

Teraz istnieje takowe ryzyko, wcześniej go nie było, ponieważ istniało coś takiego jak SECURITY CODE - na rapidshare i inne zabezpieczenia np. email na innych serwisach. Teraz z tego co zainteresowani tutaj piszą nie ma żadnych zabezpieczeń, przez co każdy może sobie zmienić hasło. Mimo to jak widać na allegro jakoś to wszystko prosperuje - to też jakoś zablokować musi się dać Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - AresxXx - 03-05-2013 01:27

surfer, działasz jeszcze na allegro?