Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - DawidFB - 27-04-2013 11:51

A próbował ktoś kiedyś zarabiać na autografach?
Ja spotkałem typka który na ebayu sprzedawał "autografy" znanych wrestlerów i z tego co pamiętam,dość duzo wyciągał.

ed.Właśnie on podrobione spzredawał ;X


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 27-04-2013 12:05

Najpierw trzeba mieć dostęp do jakichś gwiazd. Bo podrabianie takich 'dokumentów' jest karalne. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 29-04-2013 16:55

Właśnie, a z tym raczej ciężko Wink

No chyba, że jesteś światowcem, masz jakąś wytwórnie płyt czy cuś i Twoje kontakty wybiegają poza polskę i Europe. Jesli tak, to pewnie będziesz mógł z Tego życ Wink

Wracając na ziemie. Kiedyś słyszałem o czymś takim, że można zamówić darmowe autografy czy to z Polski czy zagranicy.
Z ciekawości zamówiłem Angeliny Jolie i Nicolasa Cage.

Co ciekawe doszły, wiadomo, to była masówka. Szczerze powiedziawszy nie wiem, czy to jest podpis odręczny czy kopia jakiegoś jednego oryginału. Bardzo możliwe Tongue
Hmm.. Może by się za kilka zł udało sprzedać.
Jednak raczej nie sądze aby był to dochodowy sposób na zarobek, ale ktoś może spróbować Wink
Przynajmniej fotka Angeliny fajna Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 30-04-2013 13:00

Tak więc sytuacja pod koniec miesiąca wygląda u mnie tak, że po odliczeniu kosztów allegro wyszedłem na plus w kwietniu: 1269,33 zł HuhHuh

Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku!
Jeszcze po majówce wejdą przelewy na kwotę ponad 600 zł Jerk2

Biznes się zajebiście rozkręca 2

Teraz czas na 3 dni wolnego i dobrej zabawyimpreza


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 30-04-2013 13:08

@up

Zrobisz screena dla niedowiarków? Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 30-04-2013 13:38

Niestety nie mam jak, bo przez allegro tylko stówka wpadła ;p
Reszta odbywa się po za allegro drogą mailową i gg.
A z konta screena też nie zrobię, bo już pieniądze zostały zagospodarowane niestety Xpokerface


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 30-04-2013 13:40

Przecież na koncie bankowym jest historia, więc nie powinno być z tym problemu Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 30-04-2013 13:46

No to tutaj same kwoty Wink
Minusy to nie żadne zwroty, tylko moje prywatne wydatki.
Każdy wpływ to z zarabiania jako copywriter Jerk2
Dla motywacji!
[Obrazek: c383b4b24613e.png]


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 30-04-2013 14:25

nonono Calkiem ladnie ^^


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 30-04-2013 14:31

Też jestem zadowolony Wink
W maju chcę podnieść to do 1,5k myślę, że nie powinno być zbyt dużych trudności z tym Jerk2