Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 26-04-2013 08:55

Czyli jak dobrze rozumiem - nie jest to sposób zarobku przez allegro?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 26-04-2013 10:30

Nie, nie jest, jednakże łącze go z Allegro/zdobywaniem zleceń na własną rękę. Jak już kiedyś wpominałem zajmuje się copywriterstwem, więc trochę stałych klientów mam, a w międzyczasie właśnie udoskonalam autorską metodę zarobku. Lol


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bodek7654 - 26-04-2013 12:56

(25-04-2013 19:36)surfer0700 napisał(a):  Fajnie że się odezwałeś. No pomysł z tą psychologią ciekawy, tak jak już wcześniej pisałem.
Ale mam pytanie - podajesz się za fachowca? czy raczej za amatora?

rozpoczynalem na forach gdzie ludzie duzo czytaja na temat samobojstw oraz ogolnie poszukuja pomocy psychologa , jako iz nie posiadam takowych studiow a znam niektore nurty myslowe na okreslone tematy jak samobojstwa , czy ogolnie depresja to pzredstawialem sie jako osoba ktora sama to przezyla i jest w stanie w rozmowie pomoc okreslic problem i przyczyny takowych stanow oraz probowac cala sytuacje wyprostowac , 1 osoba mimo mojego zdumienia dzieki moim radom odparla depresje mimo tego iz jest 2x starsza odemnie, napoczatku bralem od niego kase ale pozniej robilem to juz za darmo czulem sie zobowiazany , pomogla moja filozofia zycia ktora wypracowywalem przez 6 lat ,
jako iz odniosla sukces - pomagajac 1 osobie zrozumialem ze moge spisac moje nurty myslowe i je wydac , niechcac zapeszac ani przedwczesnie sie chwalic [ mialem zrobic to pozniej ] , ale skoro pytales to spisalem kilka moich glebszych mysli i napisalem do kilku promotorow poleconych na innych stronach , moze sie to wydawac smieszne ale chcialbym wydac ksiazke [ tylko bez wysmiewania ] , 1 po przeczytaniu wstepu nakazal skonczyc ja pisac do wrzesnia czym mam zamiar zajac sie po sesji moze zmienie branze
co do psychoterapi mam zamiar zalozyc strone i rozpoczac poszukiwania chetnych , jest to nisza ktora jeszcze nie jest smigana mozna znalesc pojedyncze przypadki a popyt jest wielki wiec zycie mi szczescia Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 26-04-2013 13:23

(26-04-2013 10:30)poczmail napisał(a):  Nie, nie jest, jednakże łącze go z Allegro/zdobywaniem zleceń na własną rękę. Jak już kiedyś wpominałem zajmuje się copywriterstwem, więc trochę stałych klientów mam, a w międzyczasie właśnie udoskonalam autorską metodę zarobku. Lol

Rozumiem. W razie czego pisz Wink


(26-04-2013 12:56)bodek7654 napisał(a):  
(25-04-2013 19:36)surfer0700 napisał(a):  Fajnie że się odezwałeś. No pomysł z tą psychologią ciekawy, tak jak już wcześniej pisałem.
Ale mam pytanie - podajesz się za fachowca? czy raczej za amatora?

rozpoczynalem na forach gdzie ludzie duzo czytaja na temat samobojstw oraz ogolnie poszukuja pomocy psychologa , jako iz nie posiadam takowych studiow a znam niektore nurty myslowe na okreslone tematy jak samobojstwa , czy ogolnie depresja to pzredstawialem sie jako osoba ktora sama to przezyla i jest w stanie w rozmowie pomoc okreslic problem i przyczyny takowych stanow oraz probowac cala sytuacje wyprostowac , 1 osoba mimo mojego zdumienia dzieki moim radom odparla depresje mimo tego iz jest 2x starsza odemnie, napoczatku bralem od niego kase ale pozniej robilem to juz za darmo czulem sie zobowiazany , pomogla moja filozofia zycia ktora wypracowywalem przez 6 lat ,
jako iz odniosla sukces - pomagajac 1 osobie zrozumialem ze moge spisac moje nurty myslowe i je wydac , niechcac zapeszac ani przedwczesnie sie chwalic [ mialem zrobic to pozniej ] , ale skoro pytales to spisalem kilka moich glebszych mysli i napisalem do kilku promotorow poleconych na innych stronach , moze sie to wydawac smieszne ale chcialbym wydac ksiazke [ tylko bez wysmiewania ] , 1 po przeczytaniu wstepu nakazal skonczyc ja pisac do wrzesnia czym mam zamiar zajac sie po sesji moze zmienie branze
co do psychoterapi mam zamiar zalozyc strone i rozpoczac poszukiwania chetnych , jest to nisza ktora jeszcze nie jest smigana mozna znalesc pojedyncze przypadki a popyt jest wielki wiec zycie mi szczescia Big Grin

Jeżeli potrzebowałbyś z czymś pomocy to możesz się do mnie odezwać.
Fajnie że uderzyłeś akurat w takie coś, bo z tej 'metody' nie może korzystać każdy, a zapotrzebowanie jest naprawdę duże.
Gratulacje.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 26-04-2013 15:40

(25-04-2013 19:24)bodek7654 napisał(a):  miedzy czasie mialem informowac jak idzie mi z tzw. psychoterapia i musze powiedziec ze narazie zostala mi 1 osoba i sporadycznie czasami dolaczy sie 1 nowa , a to wszystko przez to ze przyszlo lato i ludzi chec zycia nabrala , niema to jak jesien albo zima depresja ludzie chca sie wieszac , a tak niema jak zarobic , na allegro dolaczam teraz rowniez z kolega z ktorym to bedziemy kupowac buty nike pumy sprowadzane od posrednika po cenie nawet 80 zl za pare bez oryginalnych pudelek juz niedlugo mozecie szukac ofert za 120-140 zl Big Grin, niewiem jak z oryginalnoscia butów ale napewno zejda szybko bo na takie ceny zawsze ktos sie znajdzie , to w zwiazku z allegro to tyle z moich relacji , pozdrawiam

Jeżeli te buty będą nie oryginalne to allegro w ciągu 24h zdejmie ci aukcję.
Moja kobieta gdzieś w starych rzeczach wygrzebała koszulkę z Louis Vuitton i kazała mi opchnąć na allegro.

Po wystawieniu dostałem info od allegro ze zdjęli mi aukcję ze względu na nieoryginalność produktu. To nic, że koszulka była kupowana w sklepie Louis Vuitton, to nic że miała wszystkie metki prawidłowe dla nich ona była nieoryginalna bo nigdy nie widzieli takiej koszulki w ofercie Louis Vuitton.

Wytłumaczyłem, że kolekcja ta była limitowana a koszulka jest z przed dobrych kilku lat.

Kazali wysłać skan paragonu. NAPRAWDĘ ?facepalm

I tak opierdzieliłem to na allegro z podpisem iż jest to po prostu zwykła koszulka bez pokazywania metek itp. Z pewną adnotacją dla klienta zachęcająco do napisania do mnie w tej sprawie. Klientka napisała powiedziałem ze Louis Vuitton i koszulka poszła.

Allegro co raz bardziej mnie wku....rza...

@bodek7654

Dokonaj edycji swojego post. Zbyt dużo o tej niszy napisałeś i konkurencja ci się szybko powiększy jeśli dotrze do tego wpisu.

Po twojej wypowiedzi od razu rozświetliła mi się myśl łatwego zarobku i zapewne nie jednemu jeszcze się tak stanie.

Psychoterapia online to faktycznie nie zagospodarowana nisza, którą można w różnoraki sposób wykorzystać.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bodek7654 - 26-04-2013 17:13

spokojnie zeby z psyhoteria zaczac trzeba miec spora widze, bo np ktos ci o czym opowiada i oczekuje konkretnej rzeczowej odpowiedzi i pomysl na wyprostowanie sytuacji , pozatym pierwsze czy drugie spotkanie rozpoczynam za freeko tak aby osoba mogla sie do mnie przysposobic i ocenic czy ma mamiar ze mna rozmawiac o swoich krempujacych sprawach , sama rozmowa to nie wszystko sam czesto nakazuje aby zglaszali sie pozniej [na kolejnym spotakaniu] abym mogl doczytac w ksiazce ktora kupilem za nie male pieniadze o danej sytuacji , jezeli ktos chcialby tutaj zarabiac musi sie po prostu na tym znac to nie wymysalnie tekstow i wciskanie kitu , tutaj oddzialowujesz na psychike drugiej osoby , trzeba ostoznie ukladac slowa bo latwo mozna kogos do siebie srazic [ palnolem ze 3 osobami jakies glupstwo i tyle ich widzialem] , sam posiadam dlatego dopiero 1 stala osobe ktora ze mna kontakuje sie 2-3 razy w tygodniu , ale to nie jest jakis ciezki przypadek , a co jesli pomocy bedzie szukal samobojca ? to dziedzina z duza odpowiedzialnoscia kto bedzie probowal zarabiac w ten sposob musi sie z tym liczyc , a co do niszy to ze w internecie latwiej osoby sie zwiezaja i probuja rozwiazywac pomocy poniewaz sa anonimowi , a stawki mam praktycznie 5 razy mniejsze niz u zawodowca , jak ktos chce to mozemy zalozyc spolke i razem dzialac jezeli ktos sie tym interesuje , mozna zaglebic sie w danej dziedzinie i dzialac w spolnie co wygladalo by powazniej , ale ostrzegam ze pieniadze tutaj maja czasami 2 miejsce Big Grin


ps. a co do butow to jezeli allegro nie dopusci do sprzedazy to beda ogloszenia na tablicy i gumtree , oryginalne rzeczy po taniosci zawsze znajda branie , kolega sprzedawal tak bluzy i spodnie everest i ma w tym doswiadczenie ja tylko dam kase na czesc towaru i z niego bede mial zysk reszte na jego glowie

dziekuje za rady , wiecej napisze jak cos sie wyjasni ale teraz raczej mam sesje wiec bede mial czym innym glowe zabita , pozdrawiam


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 26-04-2013 17:57

Oj chyba mało znasz polaków Smile

Polak choćby i się nie znał to i tak zrobi wszystko, aby na czymś zarobić nawet i na fajki. Przykład oszustów z tego forum Smile

Poza tym oszusta nie interesuje to czy po jego interwencji osoba wyrządzi sobie krzywdę, albo popadnie w jeszcze większą depresję. Polak oszust będzie miał to głęboko w dupie Rolleyes tylko hajs musi się zgadzać.

W budowlance pracują majstry, które pojęcia o szpachlowaniu nie mają, a pracują na wysokich kondygnacjach zakładając okna lub podwieszają sufity, a co dopiero w dziedzinie psychologii, gdzie większość uważa się za tych którzy mogą pomóc każdemu choremu po przez swoją wyższość.

Niestety takie są realia. Tu jest Polska, tu dla 2 zł cię zabiją.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 26-04-2013 21:00

Teraz majówka się rozpoczyna więc w końcu czas na odpoczynek będzie Wink
I wtedy po majówce dalej jazda po zwiększenie swoich przychodów. Kwiecień zamknę raczej z około 1,3k, bo kilka przelewów wejdzie na początku maja znowu zaległych, ale uważam to za bardzo dobry rezultat Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 27-04-2013 10:02

(26-04-2013 15:40)Mksuzi napisał(a):  Jeżeli te buty będą nie oryginalne to allegro w ciągu 24h zdejmie ci aukcję.
Moja kobieta gdzieś w starych rzeczach wygrzebała koszulkę z Louis Vuitton i kazała mi opchnąć na allegro.

Po wystawieniu dostałem info od allegro ze zdjęli mi aukcję ze względu na nieoryginalność produktu. To nic, że koszulka była kupowana w sklepie Louis Vuitton, to nic że miała wszystkie metki prawidłowe dla nich ona była nieoryginalna bo nigdy nie widzieli takiej koszulki w ofercie Louis Vuitton.

Wytłumaczyłem, że kolekcja ta była limitowana a koszulka jest z przed dobrych kilku lat.

Kazali wysłać skan paragonu. NAPRAWDĘ ?facepalm

I tak opierdzieliłem to na allegro z podpisem iż jest to po prostu zwykła koszulka bez pokazywania metek itp. Z pewną adnotacją dla klienta zachęcająco do napisania do mnie w tej sprawie. Klientka napisała powiedziałem ze Louis Vuitton i koszulka poszła.

Allegro co raz bardziej mnie wku....rza...

Nasprzedawałem się już ubranek na allegro i szczerze Ci powiem że nigdy w życiu nie miałem takiej sytuacji żeby z tego powodu zdjęli mi aukcję. Nie raz wystawiałem ciuszki niekoniecznie oryginalne. Jak zwykle przepisywałem dane z metki i wszystko przechodziła. Dziwna sytuacja...
Na szczęście nie tylko allegro istnieje, więc sprzedaż takowych ubrań nie powinna być żadnym problemem Wink



(26-04-2013 21:00)mlekoju napisał(a):  Teraz majówka się rozpoczyna więc w końcu czas na odpoczynek będzie Wink
I wtedy po majówce dalej jazda po zwiększenie swoich przychodów. Kwiecień zamknę raczej z około 1,3k, bo kilka przelewów wejdzie na początku maja znowu zaległych, ale uważam to za bardzo dobry rezultat Jerk2

No jeżeli to wynik dotyczący tylko i wyłącznie takowych zleceń to całkiem nieźle. Zobacz jak niewiele czasu minęło, a jak znacząco Twój dochód się zwiększył.
Ja niestety pełną parą będę mógł ruszyć dopiero w lipcu (o ile gdzieś nie wyjadę), a 'pół parą' w czerwcu. No zobaczymy jeszcze...
Aktualnie najważniejsza dla mnie jest działalność, nie chce mieć problemów z US.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 27-04-2013 10:48

Dokładnie, te zarobki to tylko na niszach, które znasz więc moim zdaniem wynik elegancki Jerk2
Ale trochę go jeszcze powiększę mam nadzieję, żeby nie spocząć już teraz na laurach Undecided