Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 24-04-2013 21:24

Zarobione dzisiaj znowu 16 zł Smile
coraz lepiej mi idzie Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 24-04-2013 21:27

No to tylko się cieszyć i gratulować Wink
Powodzenia dalej.
Na czym zarabiasz?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 24-04-2013 21:40

Uslugach wymienionych przez Surfera.
Za tydzien wdrazam wlasny sposob, niektorym znany . Jeszcze musze sie upewnic ze bedzie zyskWink
wam rowniez zycze wysokich zarobkow


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bodek7654 - 25-04-2013 19:24

miedzy czasie mialem informowac jak idzie mi z tzw. psychoterapia i musze powiedziec ze narazie zostala mi 1 osoba i sporadycznie czasami dolaczy sie 1 nowa , a to wszystko przez to ze przyszlo lato i ludzi chec zycia nabrala , niema to jak jesien albo zima depresja ludzie chca sie wieszac , a tak niema jak zarobic , na allegro dolaczam teraz rowniez z kolega z ktorym to bedziemy kupowac buty nike pumy sprowadzane od posrednika po cenie nawet 80 zl za pare bez oryginalnych pudelek juz niedlugo mozecie szukac ofert za 120-140 zl Big Grin, niewiem jak z oryginalnoscia butów ale napewno zejda szybko bo na takie ceny zawsze ktos sie znajdzie , to w zwiazku z allegro to tyle z moich relacji , pozdrawiam


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 25-04-2013 19:36

Fajnie że się odezwałeś. No pomysł z tą psychologią ciekawy, tak jak już wcześniej pisałem.
Ale mam pytanie - podajesz się za fachowca? czy raczej za amatora?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 25-04-2013 21:11

Ja opracowuję swój własny system zarabiania i zastanawiam się, czy sprzedawać tą wiedzę, czy udoskonalać ją w jednoosobowym zaciszu i samemu czerpać zyski. Huh Dochodowa może być bardzo, ale do tego potrzebne jest włożenie sporej ilości czasu - i nie jest to nic, co by było opisywane na tym forum, więc sposób na pewno niszowy Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 25-04-2013 21:13

Jeżeli miałaby przynosić naprawdę dobre zyski to lepiej zachować ją dla siebie i samemu zarabiać. Sprzedać kurę znoszącą złote jajka, to niezbyt dobry pomysł. Chyba że to bardzo elastyczny 'sposób'.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 25-04-2013 21:16

Właśnie niezbyt "elastyczny" i nie mam zamiaru go na pewno sprzedawać - przynajmniej w najbliższej przyszłości. Wink
Może kiedyś, gry wpadnie mi do bani coś jeszcze bardziej dochodowego. 2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 25-04-2013 21:22

Przed chwilą napisałeś że zastanawiasz się czy by go nie sprzedawać Big Grin
Jakbyś chciał się nim podzielić, to zawsze możesz się do mnie odezwać Smile

ps: jak będą kształtowały się miesięczne zarobki? TEORETYCZNIE oczywiście.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 25-04-2013 21:31

Wybiegałem dość daleko w przyszłość. Póki co nie mam zamiaru się nim dzielić, bo samemu do niego doszedłem i nikt mi przy jego opracowaniu nie pomaga. Wink
Zyski ciężko przewidzieć, zależą od pozątkowej włożonej pracy, niemniej jednak jest to zysk pasywny i na pewno w granicach 300zł wzwyż za nic nierobienie. Big Grin Górnej granicy nie da się ustalić, bo wszystko zależy od wstępnego zaangażowania. Cool