Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 22-04-2013 17:26

Pisanie postów to nie nisza Undecided


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 22-04-2013 17:35

I tu się kolego mylisz.. nisza to coś na czym idzie zarobić....


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 22-04-2013 17:46

Będę się upierał przy swoim Wink
Na postach szło sporo zarobić, wyciągałem 300-400 zł z tego miesięcznie, poświęcając godzinkę dziennie.
Więc na start przygody z zarabianiem w sieci bardzo dobrze.
Teraz trochę większym dziennym nakładem pracy bo około 2-3 godzin mam zysk w 1,3 tyś po 22 dniach miesiąca Jerk2

Ale od czegoś trzeba zacząć. Więc nie zniechęcajmy nowych earnerów 2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 22-04-2013 18:03

Sam zaczynałem na postach i zarabiałem na nich ~1000 PLN/msc, więc zarobić się da.
'Nużenie' zależy tylko i wyłącznie od zlecenia. Jeżeli ktoś ma naprawdę poszerzony horyzont zainteresowań, to na wszelakiego rodzaju tematy pisze mu się naprawdę lekko. A jeżeli ktoś interesuje się tylko jedną kategorią to po prostu nie ma nic do powiedzenia, i wtedy praca jest nużąca.
takie jest moje zdanie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 22-04-2013 18:36

@up
Twoje jest zdanie jest zawsze święte!

Znam taki trick w grze online , ze można sobie trochę kasy przyładować ... Popyt pewnie jest , tylko nie wiem czy do końca to jest legalne . Admin jak się dowie to pewnie bana naloży na konta itp.
Czy nie będzie żadnych problemów jeżeli dopisze w aukcji że " nie odpoawiadam za szkody wywołane ble ble ble"


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 22-04-2013 18:40

(22-04-2013 17:35)Filox napisał(a):  I tu się kolego mylisz.. nisza to coś na czym idzie zarobić....

Coś na czym idzie zarobić to "sposób", który definiuje się jako masowy czyli wszechobecny oraz niszowy.

Sposób masowy to pisanie postów. Wszyscy go znają i wszyscy mogą na nim zarabiać.

Sposób niszowy to taki na którym zarabiają nieliczni i odnoszą na nim albo skromne profity stałe, ale nie zagrożone konkurencją lub potężne dochody, które zostałby momentalnie zniszczone gdyby o owym sposobie wiedziało tyle ludzi co o pisaniu postów.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQPrxJuSpSRZl7r4xXw9bb...dZ7ZgGpJTw]


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 22-04-2013 19:29

Dyskutujecie tak naprawdę o zbędnych rzeczach. Wink

Pisanie postów -> masowa nisza -> stały przesiew (jedni zaczynają, inni kończą ten zarobek) -> zysk dla pracującego w ten sposób -> dobra metoda dla początkujących

A to, że znalazła się ona w poradniku to chyba oczywiste, skoro surfer prezentuje najbardziej powszechne i popularne metody zarobku. Nikt o zdrowych zmysłach nie ujawniałby czegoś, na czym zyskuje sporo, a wie, że konkurencja mogłaby mu zaszkodzić...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 22-04-2013 19:31

@Mksuzi
Nie musisz mi tłumaczyć to co jest nisza, jak zarabiać. Uwierz mi.. że na Allegro nie zarabiam od wczoraj ;] Pewną wiedzę oraz doświadczenie także posiadam.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 22-04-2013 19:48

Ja mam dalej z moimi niszami ambitne plany Wink
Tylko potrzebuję trochę czasu na wdrożenie ich w życie i czekanie jak się rozwinie sytuacja.
Bo jest opcja, żeby swoje zarobki zwiększyć z 1,5 tyś zł do 1,5 tyś EURO Huh


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - UmCyK - 22-04-2013 19:51

(22-04-2013 19:48)mlekoju napisał(a):  Ja mam dalej z moimi niszami ambitne plany Wink
Tylko potrzebuję trochę czasu na wdrożenie ich w życie i czekanie jak się rozwinie sytuacja.
Bo jest opcja, żeby swoje zarobki zwiększyć z 1,5 tyś zł do 1,5 tyś EURO Huh


Powodzenia, życzę sukcesu.


@Topic
Ja się nie brałem za pisanie postów, ale jest to zarobek.