Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 19-04-2013 11:13

Przekombinowali moim zdaniem.
Poprzedni był bardzo łatwy w obsłudze i nikt nie miał z nim problemów.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - luki1617 - 19-04-2013 19:24

mi się nie podoba najlepszy był ten najstarszy dziś wpadło 60 zł łacznie w tym miesiacu mam prawie 500 zł


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Szaman1644 - 19-04-2013 19:27

Jak dla mnie ten styl allegro jest nieciekawy. Wolałem ten najstarszy. Ten bardzo przypomina mi ebay, z którego bardzo nie lubię korzystać.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - DawidFB - 20-04-2013 09:38

Mi także ten nie podchodzi. Tamten był duużo lepszy.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Scoobyx - 20-04-2013 09:58

Nie wiem, jak wam, ale mi spadła ilość wyświetleń aukcji. Sądzę, że to przez ten nowy styl. A co za tym idzie, mniej osób kupuje mój produkt. Od dawna nie miałem takiego problemu. Ciągle coś mieszają. Dobrze, że mam stałych klientów, to zlecenia na razie są. Ale jak tak dalej będzie, to trzeba będzie chyba poszukać nowego serwisu :| Nie dość, że trzeba im płacić, to jeszcze wygląd zepsują.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 20-04-2013 10:05

(20-04-2013 09:58)Scoobyx napisał(a):  Nie wiem, jak wam, ale mi spadła ilość wyświetleń aukcji. Sądzę, że to przez ten nowy styl. A co za tym idzie, mniej osób kupuje mój produkt. Od dawna nie miałem takiego problemu. Ciągle coś mieszają. Dobrze, że mam stałych klientów, to zlecenia na razie są. Ale jak tak dalej będzie, to trzeba będzie chyba poszukać nowego serwisu :| Nie dość, że trzeba im płacić, to jeszcze wygląd zepsują.


Zgadzam się z Tobą. U mnie sytuacja wygląda tak samo. Wyświetleń zamiast 60-80 to w 10 dni jest max 20 ;o

Porażka z tym.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 20-04-2013 10:26

Wczesniej mnie sie pytali czy chce ustawic nowy stylll... A ostatnio wbijam i juz sam sie wlaczal..


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 20-04-2013 11:20

tak a komentarz moj na fb usuneli jak to samo powiedzialem.


Co do spadku osob, hmm ja tam nie narzekam.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 20-04-2013 20:43

A u mnie wciąż zastój z nowymi zleceniami. Aż dziwne Angry
Jeszcze 2 tygodnie temu to miałem po 3-4 maile dziennie z pytaniami, teraz 1 na 2-3 dni to jest sukces 4
Aż nie wiem dlaczego tak słabo teraz idzie z nowymi. Jedno dobre, że na stałych klientach mogę spokojnie ten tysiąc miesięcznie przekraczać.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mireck - 21-04-2013 01:54

Mi też strasznie się nie podoba ten nowy styl.
Na razie sam jako nabywca towarów i usług na allegro stwierdzam, że ich szukanie zajmuje mi o wiele więcej czasu niż kiedys. Jest to też bardziej denerwujące..

Widze po swoich aukcjach tez że mniej wyświetleń niż kiedyś,, Lipa ogólnie.