Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - UmCyK - 11-04-2013 19:59

wydałem na to jakieś 30zł


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 11-04-2013 20:38

No to się dobrze kalkuluje.

Oby tak dalej. Powodzenia.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - UmCyK - 11-04-2013 21:45

Dzięki i nawzajem.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - UmCyK - 11-04-2013 22:08

zajmuje sie ktoś sprzedażą wróżb na allegro


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - yahoo - 12-04-2013 09:04

Wiem, że zostanę tu zaraz uznany za nooba (w sumie nim jestemBig Grin), ale mam pytanie. Otóż wystawiłem ofertę napisania postów na forum i już po 2 dniach pojawił się odzew. I może ja zrozumiałem źle, ale w pisaniu chodzi o to, że zakładam kilka kont na forum klienta i piszę tam posty generując ruch? Ponieważ zapytanie od klienta brzmi tak:

Cytat:Witam
Interesuje mnie pisanie postów reklamujących mój sklep internetowy, linki do niego muszą być.
temat: blablabla


I nie wiem o co mu chodzi, o precle? Czy o to, że bym na różnych forach reklamował jego sklep?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 12-04-2013 12:00

Chodzi zapewne o to byś umieszczał w postach gdzieś pisząc w podpisie jego linki.

tak militaria.. pisał pewno do każdego.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - UmCyK - 12-04-2013 14:34

to jak zna ktoś zaprzyjaźnioną wrożke


Odp: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 12-04-2013 14:37

yahoo do mnie tez napisal... to sie nazywa marketing szeptany i za 100 postow nawet 200 zl sie bierze Wink

tapniete z galaxy mini


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 12-04-2013 14:45

Tylko, że w marketingu szeptanym sprawa nie jest taka łatwa ;P
Dokładnie sam nie wiem na jakiej zasadzie to działa, bo nie mam kiedy się nad tym zastanowić i przeanalizować. Xpokerface


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 12-04-2013 17:53

Macie różne odmiany marketingu szeptanego, buzz markieting itp.

I teraz tak:

1.Piszesz z jednego konta na danym forum posty na temat jakiegoś sklepu internetowego itp.
2. Po prostu piszesz co bądź na forum, ale w sygnaturze masz odnośnik do biznesu klienta
3. Zakładasz kilka kont i sam ze sobą piszesz w istniejącym już temacie lub zakładasz własny. Wychwalasz jako kilka osób dany produkt itp.
4. Wchodzisz na forum i udajesz specjalistę w dziedzinie. Udzielasz się w tematach innych ludzi, którzy potrzebują Twojej pomocy. W sygnaturze masz link do biznesu klienta.

I jeszcze wiele innych rodzajów.