Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Okazzi - 02-11-2012 20:20

Z dochodów ze sprzedaży usług i np. kont premium na allegro odlicza się podatek?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Scoobyx - 02-11-2012 20:25

@okazzi: tak, ze wszystkiego co jest opisane w tym poradniku.

@surfer: US zapukał do twoich drzwi czy jak ?? Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 02-11-2012 21:50

(02-11-2012 20:20)Okazzi napisał(a):  Z dochodów ze sprzedaży usług i np. kont premium na allegro odlicza się podatek?

Z każdej zarobionej złotówki należy się rozliczać.


(02-11-2012 20:25)Scoobyx napisał(a):  @okazzi: tak, ze wszystkiego co jest opisane w tym poradniku.

@surfer: US zapukał do twoich drzwi czy jak ?? Tongue


Długa historia Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - HOLANDIIA - 02-11-2012 22:35

@up A ja nigdy jeszcze sie nie rozliczylem nie wiedzialem jak bede mial problemy ze skarbowka ??

zarobilem cos chyba 1700 zł Sad Co mi zrobia


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 03-11-2012 09:58

Nie znam się, jednak myślę, że raczej nie wiele, bo jest coś takiego jak kwota wolna od podatku.
Ty jeszcze jej nie przekroczyłeś. Mimo to należało się rozliczyć, oddaliby wtedy całość pieniążków.

Jednak mimo wszystko co do podatków i rozliczania się z Nich, proszę pisać w tym temacie:
http://zarabiam.com/Temat-Podatki-Jak-sie-rozliczyc-z-zarobkow-przez-internet-Jak-sie-rozliczyc-z-uploadu-38927

a ten pozostawić tylko i wyłącznie zarabianiu na allegro.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 04-11-2012 11:57

W związku z licznymi wiadomościami na temat braku odpowiedzi do wróżki, skontaktowałem się z Nią telefonicznie i mam od niej GG.
Numer GG: 45189802
W sieci jest sporo takich wróżek do wynajęcia, wystarczy przeszukać portale wróżbiarskie.
Tak czy inaczej, dla tych PILNIE zainteresowanych numer GG (zazwyczaj na zaraz wracam albo niewidocznym).
Mimo to nie ma gwarancji, że odpowie. Na jej poczcie wisi kilkadziesiąt emaili, więc na brak zajęć nie narzeka.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Symbian - 04-11-2012 12:50

A gdy np kupię konto premium na hellshare,to jak mam to zrobić aby osoba która je kupiła nie mogła zmienić hasła ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 04-11-2012 12:53

Nie sprzedawałem kont premium na hellshare, więc nie bardzo orientuje się czy w ogóle można je zablokować.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Okazzi - 04-11-2012 17:11

Właśnie też mnie ten fakt zastanawia, jeżeli udostępniam komuś konto, to jaką mam pewność, że jakiś delikwent nie zmieni hasła dostępu?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - HOLANDIIA - 04-11-2012 18:12

haslo inne niz w e-mailu Proste i nie zmienic Bo trzeba potwierdzic e-mailem