Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 19-03-2013 11:24

No tak jak mówicie teraz mają taki downnload, te które są na tydzień.. Nie wiem jak z tymi na miesiąc ale szukam i też.. ogólnie jedynie taki hotfile chyba nie ma, ale 9dolców na miesiąc trzeba zainwestować w 1 konto. to Juz widze.

kurde kombinuje nad wlasnym pomyslem ciezko ;/ czekam na towar i sprobuje go opylicSmile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Okazzi - 19-03-2013 13:43

Dawno mnie tu nie było (jakieś kilkadziesiąt stron od początku), ale widzę, że Surfer zapoczątkował niesamowitą falę nowo zarabiający osób, świetna sprawa Wink

Działałem kiedyś na rynku pisania postów i muszę przyznać, że ceny masakrycznie spadły o.O, ale taki rynek.

Mam jeszcze pytania:

1. Sprzedawanie fanów, czyli zwyczajnie ja zbieram punkty na FanCop, a następnie po prostu wpisuję stronę kontrahenta w tej witrynie i dzięki temu przybywa mu fanów?

2. Ktoś testuje ściąganie simlocków?

3. Ktoś dodaje do wyszukiwarek z was?

Pozdrawiam! Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 19-03-2013 13:54

1. Tak, ale wada jest taka że jedna strona do systemu może zostać dodana tylko i wyłącznie jeden raz, jeżeli kupujący korzystał z usług innego allegrowicza, który działa w podobny sposób to nie będziesz mógł pozyskać fanów na jego fanpage.
2. Z tego co widziałem kilka osób się za to brało, ale słowo 'testuje' to ZA DUŻO powiedziane. Na razie uczą się tego co to 'ściągać simlocka' i jak to zrobić....


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 19-03-2013 14:02

Co do postów masz rację, lecz ja wyznaję zasadę. Wolę zarobić mniej niż pisać posty za darmo Smile
2. Bawiłem się w to Smile.. bawiłem, mało powiedziane. Można powiedziec, że modemy, telefony to mnie dosyć interesują. Sytuacja jest taka, że klientów jest mało ze względu na małą ilość modemów z których ten program potrafi wygenerować kod odblokowujący. Szukałem trochę na necie, i większość programów do zdjemowania simlocków z telefonów niestety nie działa. Ew. można kupić boxa i zestaw kluczy do tego i zdejmować locka online Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - dvt - 19-03-2013 14:12

@Surfer
Co polecisz na gościa, który skopiował ode mnie słowo w słowo opis aukcji? Zgłaszałem już raz do allegro i usunęli mu tą aukcję, jednak zaznaczyli, że to z innego powodu. Po tygodniu gość znowu wystawił....
___
Co do tematu to przeszła mi przez myśl ciekawa idea, jednak ja nie zamierzam (na razie) korzystać z tej "niszy", więc podzielę się nią z wami.
A więc tak:
http://adf.ly/LAstu
Jasne?
Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 19-03-2013 14:22

(19-03-2013 14:12)dvt napisał(a):  @Surfer
Co polecisz na gościa, który skopiował ode mnie słowo w słowo opis aukcji? Zgłaszałem już raz do allegro i usunęli mu tą aukcję, jednak zaznaczyli, że to z innego powodu. Po tygodniu gość znowu wystawił....

Odpowiedź:
Cytat:Jeśli opis spełniał przesłanki utworu (twórczy i indywidualny charakter) z art. 1 ust. 1 to przysługuje ochrona przewidziana przez przepisy prawa autorskiego (art. 78, 79).

Ustawa o prawach autorskich i prawach pokrewnych.

ponadto zgłoś sprawę do allegro o naruszenie zasad.

Cytat:Co do tematu to przeszła mi przez myśl ciekawa idea, jednak ja nie zamierzam (na razie) korzystać z tej "niszy", więc podzielę się nią z wami.
A więc tak:
http://adf.ly/LAstu
Jasne?
Smile

Wszystko jasne Tongue Jednak od razu informuję że ten sposób jest dla osób, które konto allegro mają do wyrzucenia, bo 'negatywy' posypią się masowo Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 19-03-2013 15:32

A co do bloga, wiadomo kiedy startuje Smile ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 19-03-2013 15:34

Dzisiaj Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 19-03-2013 15:53

Surfer: w kwestii copywritingu codziło mi o teksty pisane naszym ojczystym językiem. Wink Wiadomo, że obce sa lepiej płatne, ale wyszkolenie się pod względem leksykalnym i gramatycznym zajmuje sporo czasu - choć zyski są zapewne adekwatne do włożonej pracy. Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 19-03-2013 15:58

Forum skończone, co prawda jeszcze puste, ale dzisiaj powoli będę to zapełniał.
Blog będzie tworzony i uzupełniany na bieżąco.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany dostępem do tej 'tajnej' strefy to proszę o PW z emailem.
Filox i mlekoju otrzymują dostęp do Stopnia II.
Pozostali zainteresowani I.

Pozdrawiam