Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-03-2013 22:34

W temacie masz 15 propozycji, jeżeli nic nie znajdziesz to nie pchaj się na allegro, bo to nie ma sensu Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - UmCyK - 17-03-2013 22:45

jak mam zatytuowac aukcje i jaki opis do tego ?? jak telefony bd mogly sim locka sciagnac i a czym t polega.


7. Simlock z Modemów
- Każdy może ściągnąć simlocka za free, ale niektórzy wolą za to płacić. Ty jesteś tym, który woli zgarnąć ładną sumkę za 3 kliknięcia myszką.
Program do ściągania SimLock'ów od Filoxa:
http://speedy.sh/HKKtV/Universal-MasterCode.exe

Cena: 5 PLN - 10 PLN


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - siampa - 17-03-2013 22:55

Kilka 'ciekawostek' ode mnie.

- Jezeli znasz podstawy PHP, mozesz napisac kilka prostych skryptow, np. skrypt do wypelniania druczkow pocztowych (biblioteka GD2), wyszukiwarka zippyshare, skrypt typu tnij.org, przerozne statusy serwerow (np. status serwera MC ktory widzicie na stronie glownej tego forum, jest mojego autorstwa Smile zarobilem na nim troche $ sprzedajac na allegro).

Mam kilka swoich pomyslow dot. skryptow, ktore powinny sie dobrze sprzedac na allegro Smile Wystarczy tylko je napisac, co jest tylko formalnoscia. Trudniej jest zrobic grafike, ktora sie spodoba potencjalnym klientom.

- Druga sprawa - szablony aukcji allegro. Wiekszosc osob ktore oferuja szablony na allegro, robia tylko jeden szablon i zmieniaja w nim kolorystyke i logo- wlasnie w taki sposob maja do zaoferowania ponad 100 szablonow. Zrobienie tylu szablonow moze wydawac sie czasochlonne, lecz po niedlugim czasie mozna osiagnac zyski ~400-800pln/mc.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - stoki - 17-03-2013 23:00

Powraca Allegrowy guru po weekendzie. Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 18-03-2013 11:13

(17-03-2013 22:45)UmCyK napisał(a):  jak mam zatytuowac aukcje i jaki opis do tego ?? jak telefony bd mogly sim locka sciagnac i a czym t polega.


7. Simlock z Modemów
- Każdy może ściągnąć simlocka za free, ale niektórzy wolą za to płacić. Ty jesteś tym, który woli zgarnąć ładną sumkę za 3 kliknięcia myszką.
Program do ściągania SimLock'ów od Filoxa:
http://speedy.sh/HKKtV/Universal-MasterCode.exe

Cena: 5 PLN - 10 PLN

Jaki tytuł.. jaki opis, na czym to polega ? Powiedz mi czego Ty szukasz na Allegro, zarabianie w necie jest dla ludzi którzy mają łeb na karku.
Już dałem wam gotowy program, który ściąga sima z 3/4 modemów, wystarczy wpisać nazwę programu do Google i masz miliony tematów z nim związanych, a tam już każdy pisze jakie modele odblokowuje ów program.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - UmCyK - 18-03-2013 14:32

walsnie nie moge znalezc listy modemow które te telefon odblokowuje


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 18-03-2013 14:43

Człowieku pisz powoli, ale poprawnie... Staraj się nie przestawiać tych literek, bo nikt nie chce się tu bawić w odczytywanie tych hieroglifów.
Jaka lista modemów i jaki telefon? Bo widzę, że coś nie jesteś w temacie... Telefon odblokowuje modemy czy o co Ci teraz chodzi?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - UmCyK - 18-03-2013 14:46

to jest program do modemów i potrzebuje listy modemów zebym mógl od razu podac w aukcji Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 18-03-2013 14:48

No to o co chodziło z telefonem dwa posty wyżej?
I wydaje mi się, że tą listę sam możesz sobie zrobić. Dostałeś pomysł, dostałeś program, jeszcze listę chcesz? No jak dla mnie to już szczyt lenistwa.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - ressiv5 - 18-03-2013 22:53

Witam,

Dawno nie pisałem. a na allegro mi co raz lepiej idzie :]

W marcu z samej sprzedaży na allegro +/- 2650 PLN. Na czystko będzie około 2200 PLN.

[Obrazek: screen.png]