Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 16-03-2013 11:10

Ja zajmuje się już tylko copywritingiem i opracowywaniem własnego sposobu zarobku, gdyż na inne metody po prostu brak mi czasu. Zleceniodawców w dalszym ciągu przybywa, zwłaszcza tych stałych, co przynosi korzyści, gdyż transakcje nie są finalizowane za pośrednictwem Allegro, zatem nie ponoszę żadnych prowizji.

Co do sposobów zarobku na Allegro - nie ujawniajcie tutaj, bo zaraz wleci jakiś łepek, jak choćby ten podany w linku stronę wcześniej i będzie reklamował swój rzekomo fantastyczny produkt. facepalm


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 16-03-2013 11:25

To Gratulacje Smile Ja w tym miesiącu mam zysk rzędu 50 zł... Xpokerface
Brak czasu :/ niestety, dobrze, że na PPA na autopilocie coś wpada więc bez grosza nie jestem. Mam teraz wolny tydzień, to może po weekendzie wystartuje z jakąś fajną niszą Lol


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 16-03-2013 11:40

Ja na razie nie mam czasu myśleć nad nowymi niszami ;p
Trochę roboty mam, więc na razie mnie zadowala to co robię.
Do tego mam jeszcze 400 zł, które tylko czeka na wypłatę w innym źródle Wink
Zapowiada się kolorowe zestawienie marca Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - diabloo07 - 16-03-2013 11:41

A ja nadal ciągnę na mojej "niszy" Smile Cała moja praca opiera się na kilku kliknięciach myszką i kasa wpada Smile wczoraj kupiłem towar za 15zł, a sprzedałem za 130zł, więc jakiś tam zysk jest, a co najważniejsze - nie narobię się, a zarobię Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 16-03-2013 11:42

Z PPA nie próbowałem, zbyt czasochłonne jak dla mnie. Undecided

Jeśli jesteś dobry w pisaniu postów tj. masz/miałeś stałych zleceniodawców, rozszerz swoją działalność copywriterską o kolejne "segmenty" - popyt na ten towar się nigdy nie skończy, a z czasem, gdy zyskasz stałych klientów będziesz miał zapewniony miesięczny dochód. Idea

Najgorzej jest zacząć - później idzie jakoś z górki. Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 16-03-2013 11:45

(16-03-2013 11:42)poczmail napisał(a):  Jeśli jesteś dobry w pisaniu postów tj. masz/miałeś stałych zleceniodawców, rozszerz swoją działalność copywriterską o kolejne "segmenty" - popyt na ten towar się nigdy nie skończy, a z czasem, gdy zyskasz stałych klientów będziesz miał zapewniony miesięczny dochód. Idea

Widzę, jedziesz tak samo jak ja Wink i bardzo dobrze. Posty są dość czasochłonne w porównaniu do większych tekstów.
Niedługo ci co zaczynali tutaj od postów, będą pisać teksty dla najlepszych stron internetowych. Chłopaki! Działamy, pora podbić świat naszymi zdolnościamy copywriterskimi 2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 16-03-2013 11:50

Generalnie produktów copywriterskich jest mnóstwo i tylko od nas zależy, w którą stronę się ukierunkujemy. Wink Ja uwielbiam pisać artykuły merytoryczne o bankowości - a te są z kolei najdrożej cenione. Huh


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 16-03-2013 15:32

Mam pytanie co do moich kont.
Ponieważ one się naprawdę sprzedawały, a chciałbym je sprzedać.
Czy mogę sprzedawać to pod tekstem: sprzedaję czas przeznaczony na rejestrację wraz z kontem? czy do nadal podchodzi pod łamanie regulaminu tzn sprzedawanie przedmiotu darmowego?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 16-03-2013 15:41

(16-03-2013 15:32)karatorq napisał(a):  Ponieważ one się naprawdę sprzedawały
Skoro konta są darmowe, można się za darmo rejestrować to jak masz zamiar je sprzedać...? Czas przeszły, sprzedawały. Jeżeli coś za darmo dostepne jest na necie, lecz oficjalnie owy produkt kosztuje to idzie na tym zarobić, można to sprzedawać. Ale jeżeli konta są za darmo to owszem, możesz to sprzedać, ale będzie Ci bardzo ciężko. Ludzie aż takimi debilami nie są Smile (choć zdarzają się wyjątki)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 16-03-2013 16:16

To wygląda tak,
W świecie tych kont, dla maniaków im masz starsze konto, tym bardziej jesteś "pro", albo niektórzy chcą by tylko ładnie to wyglądało. Konta początkowo, gdy były niszą szły po 100zł nawet. Teraz idą o 5 do 20zł. Dla mnie to i tak biznes.
Jak wiadomo rejestrując się dziś masz datę dzisiejszą nie z 2000roku. Dlatego to była i może być nadal żyłka. Wielu kupuje, jednak bez allegro przyznam jest lipa. A nie chce bana złapać, bo admin po 4 miesiącach się przyczepił;/