Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 14-03-2013 16:32

@Uppp

wiem, ze nie nalezy no ale ciezko cos wymyslic oryginalnego mi np. obecnie.. szukam szukam moze cos wpadnie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 14-03-2013 16:33

Pisałem już, że istota tkwi w prostocie Wink Nie ma co gdybać, bo pod najbardziej oczywistymi rzeczami kryją się ostatnie nisze.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 14-03-2013 19:03

Pomyśl, co ludzie chętnie kupują i co masz im do zaoferowania. Początki nie są łatwe, ale gdy posiedzisz nieco dłużej w świecie marketingu, nisze będą Ci się same nasuwać na myśl. Wink

Połowa marca, a już kilka stówek do przodu. :]


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - paulek99 - 14-03-2013 20:10

Niekiedy wystarczy trochę pomyślećSmile Wczoraj wymyśliłem niezłą niszę niby banalną a tak ciężko było na to wpaśćSmile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - vipper - 14-03-2013 21:18

Jak ktoś chcę mogę zostać dla niego wróżką jak niema czasu Tongue Wymagam tylko 1/4 zarobków w DOŁADOWANIACH Big Grin Sam bym się bawił, ale nie jestem pełnoletni i wolę nie zakładać działalności gospodarczej Tongue

Ewentualnie pomogę znaleźć ciekawe metody, pisać PW Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 14-03-2013 22:07

Tak jak wczoraj pisałem o zleceniu na pisanie innych artykułów to sprawa załatwiona Wink
Zlecenie stałe na 500 postów miesięcznie co daje 155 zł oraz do tego 15 artykułów (ok. 2000 znaków) co daje 150 zł. Tak więc miesięcznie od jednej osoby za całkiem łatwą robotę wpadnie 300 zł Jerk2

A to tylko jedno z wielu zleceń, które trwają bądź się rozpoczną 2

Tak wiec zapraszam Was do pracy, bo efekty widać gołym okiem.


Odp: RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 14-03-2013 22:40

(14-03-2013 21:18)vipper napisał(a):  Jak ktoś chcę mogę zostać dla niego wróżką jak niema czasu Tongue Wymagam tylko 1/4 zarobków w DOŁADOWANIACH Big Grin Sam bym się bawił, ale nie jestem pełnoletni i wolę nie zakładać działalności gospodarczej Tongue

Ewentualnie pomogę znaleźć ciekawe metody, pisać PW Tongue

a po co ci do tego dzialalnosc gospodarczaLol
wystarczy miec konto na allegro .

mobile phone-brak polskich znakow


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 14-03-2013 23:20

mysle mysle;p
a czy liczycie w tym zarobek z wkladem? bo ost na sprzedazy tak zarabialem. towar za 100zl poszedl za 150 zl

te nisze nie takie easy..


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Scoobyx - 14-03-2013 23:24

To raczej zależy od tego w co celujesz. Są przedmioty do których nie potrzebujesz wkładu własnego.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 14-03-2013 23:39

no wiem wiem. mam fajna hurt i idzie, ale obmyslam cos bez wkladu.