Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Scoobyx - 13-03-2013 19:17

Nie rozumiem, co w tym śmiesznego? Jeśli się pomyśli to na byle jakiej rzeczy można zarobić niezłą kasę Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 13-03-2013 23:13

Gratulacje wszystkim Tongue Widzę, temat się rozwija Big Grin

@Żeby off nie było Big Grin
Ja już 2 tydzień męczę kilka for :/ myślę, że skończę do soboty to będzie jakiś nowy zysk Big Grin
W tym miesiącu na Allegro pustki, ale za to PPA mi to wynagradza ;d


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 13-03-2013 23:17

Ja właśnie dziś zakończyłem 2 kolejne zlecenia.
Obecnie mam rozpoczęte 3, bo 4tego jeszcze nie ruszyłem.
Z 3 osobami są prowadzone poważne negocjacje, o posty, teksty na bloga, stronę itp.
Tak więc ruch mam ostatnio straszny, co chwilę tylko wysyłam swoje oferty w odpowiedzi na pytania.

Biznes się strasznie kręci, oby to wyszło na dobre, bo jeszcze zostało 18 dni marca, więc bilans może wyjść całkiem ładnie 2

Tak więc to jest motywacja dla tych, którzy bali się zacząć lub wciąż się boją.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Scoobyx - 13-03-2013 23:26

Ja jak zacząłem zarabiać, to po 2 tygodniach miałem już zamówienie na powyżej 2 000 zł. Robiłem coś na zamówienie pewnego zespołu discopolo Big Grin Jak gość do mnie napisał, to, aż się przeraziłem. Ale nie było tak źle. Więc nie ma co się poddawać Wink Jak dla mnie to super praca. Lepsza niż siedzenie za biurkiem.

EDIT: to nie było pisanie postów Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 14-03-2013 00:20

może ktoś zarzucić ze 2-3 jakieś wróżby przykładowe?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 14-03-2013 07:05

Kilka stron temu wrzuciłem przykładową wróżbę.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 14-03-2013 08:18

Nie ograniczajcie się jedynie do metod surfera - jest jeszcze wiele innych, wystarczy pogłówkować, co ludzie mogą chętnie kupować. Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - paulek99 - 14-03-2013 14:44

(14-03-2013 08:18)poczmail napisał(a):  Nie ograniczajcie się jedynie do metod surfera - jest jeszcze wiele innych, wystarczy pogłówkować, co ludzie mogą chętnie kupować. Wink

Zgadzam sięSmile Wczoraj odkryłem jedną metodę Smile A jest ich dużo dużo więcejSmile Tylko trzeba pomyśleć


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Pablo1878 - 14-03-2013 15:08

Pora powrócić z zarobkami na allegro. Zaczynam tradycyjnie od postów ale postaram się znaleźć nowe sposoby na zarabianie. Wink Parę zleceń już było więc teraz nie powinno być źle.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 14-03-2013 16:20

no i w końcu ktoś się zainteresował . kupił 1 sztukę i jak będą ok , to liczy na stałą współpracę.