Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 27-10-2012 15:05

(27-10-2012 15:01)mypy napisał(a):  
(27-10-2012 12:51)tomazzi napisał(a):  
(27-10-2012 12:41)mypy napisał(a):  a nie to ja nie bede swojej kasy inwestować Big Grin to wole narazie cierpliwie pozbierać i się wkręcić w gre a potem myslec o inwestycjachBig Grin

to z forum osób które grają już jest nas siedmioro którzy zainwestowali zarówno we własną firmę jak i w rozwój konta czyli zakup takich rzeczy jak tv, aktówka, garnitur, domek, samochód
dzięki temu nasze konta rozwijają się szybciej, szybciej rośnie energia, wpływ inteligencja
ale każdy wybiera to co lubi, jeden sobie zainwestuje by ruszyć z kopyta a inny sobie będzie grać powoli i bez inwestycji stopniowo zbierał i się rozwijał Smile

A może dowiem się ile by musiała wynosić taka inwestycja żeby móc "ruszyć z kopyta" tak w przybliżeniuTongue
jak firma produkująca produkt do produkcji innej rzeczy to tak :
10 e firma, 1 e na licencję, parę e na odziały i kilka miejsc pracy( każdy oddział 1 e i każde miejsce pracy również 1 e) plus 1 e zamienić na aux ( za 1 e dostaniesz 50 aux) 25 aux sobie zamienić na pln na koncie gracza a 25 wpłacić sobie na konto firmowe
z tego co będziesz miał na koncie zakupisz ubranie, tv, aktówkę lodówkę - pójdą ci wtedy znacznie statystyki w górę, więcej będziesz zarabiał pracując, większy bonus za pracę od rządu otrzymasz plus mając swoją firmę to na sprzedaży swoich produktów


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 27-10-2012 20:10

Moje staty
[Obrazek: 64594011.png]
Przed chwilą wróciłem z uczelni, masakrycznie się jeździ na letnich w taką pogodę(165km w 2,5h) Big GrinBig Grin
Dobra to ja skręcam do małopolskiego, kupuję domek i działamy jeśli wszystko dogadane.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 27-10-2012 20:15

czekam jeszcze na odpowiedź i wypowiedź haggard bo jeszcze nie wyraził opinii czy dołącza do tego projektu czy też nie
jak będziemy znali jego zdanie w tej kwestii to wtedy zaczynamy działać także spokojnie kleomens Smile

no staty masz ładne, nie wiele mniejsze niż moje Smile więc produktywność też masz nie wiele niższą Smile

no tak bo zima kierowców i drogowców w polsce zaskoczyłaTongue przecież to rzecz którą mamy raz na 100 lat a nie co roku Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 27-10-2012 20:44

Co roku nas zima zaskakuje niestety. Chory kraj jeśli chodzi o moje zdanie w tej kwestii facepalm
Od zimy(3 lata temu) kiedy pękła mi felga to tylko na stalówkach zamiatam w zimę. Niby alu trudniej pogiąć, są mocniejsze niż stalowe ale mogą dość łatwo pęknąć(mój przypadek). A takie ładne były, amerykańskie, szkoda(cyt. "Sami swoi") Big Grin

Odnośnie gry to i tak podróż zajmie mi jeszcze półtorej godziny tak że looz.

P.S
Mam prze super wykładowców na tym roku Huh


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 27-10-2012 21:00

(27-10-2012 20:44)kleomenes napisał(a):  Co roku nas zima zaskakuje niestety. Chory kraj jeśli chodzi o moje zdanie w tej kwestii facepalm
Od zimy(3 lata temu) kiedy pękła mi felga to tylko na stalówkach zamiatam w zimę. Niby alu trudniej pogiąć, są mocniejsze niż stalowe ale mogą dość łatwo pęknąć(mój przypadek). A takie ładne były, amerykańskie, szkoda(cyt. "Sami swoi") Big Grin

Odnośnie gry to i tak podróż zajmie mi jeszcze półtorej godziny tak że looz.

P.S
Mam prze super wykładowców na tym roku Huh

taki mały off robimy Big Grin
ja na alusach mam tylko w lecie, w zimie stalówki, więc spada śnieg to tylko kwestia chwili zmiana w autach moim i żony i nie trzeba stać w mega kolejkach do wulka Big Grin

okej to nie długo powitam cię w moich skromnych małopolskich progach Smile
a tak w ogóle zapytam jak sie gra podoba ?bo dla mnie przednia zabawa powiem szczerze, wiele czasu grze poświęcać nie trzeba szczerze mówiąc co jest też ważną rzeczą
co najważniejsze ta wersja jest wersją beta - admin szykuje wersję full w której będzie wiele nowych rzeczy i dodatków także wszystko przed nami tzn rozwój nas w grze i rozwój gry Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 27-10-2012 21:39

Grać w gry lubiłem zawsze i sporo czasu spędzałem przy tym(carbon w niecałe 24h, turnieje ze znajomymi na dwa pady-to były czasy Big Grin), a tu nie dość że mało czasu potrzeba, bo tylko wchodzisz pyk - pyk i już wiesz wszystko, to jeszcze można sobie dorobić w perspektywie czasu. Poza tym sama gra to ciekawy pomysł, gdyby jeszcze było tyle urozmaiceń jak w market glory to by było znacznie ciekawiej moim skromnym zdaniem. Administrator pewnie coś doda z biegiem czasu Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 27-10-2012 21:50

(27-10-2012 21:39)kleomenes napisał(a):  Grać w gry lubiłem zawsze i sporo czasu spędzałem przy tym(carbon w niecałe 24h, turnieje ze znajomymi na dwa pady-to były czasy Big Grin), a tu nie dość że mało czasu potrzeba, bo tylko wchodzisz pyk - pyk i już wiesz wszystko, to jeszcze można sobie dorobić w perspektywie czasu. Poza tym sama gra to ciekawy pomysł, gdyby jeszcze było tyle urozmaiceń jak w market glory to by było znacznie ciekawiej moim skromnym zdaniem. Administrator pewnie coś doda z biegiem czasu Big Grin

za moich czasów młodości to comodore64 to był szczyt techniki Big Grin
a w grach przeglądarkowych to takie gry jak ta bardzo mi "podchodzą" Smile
sam jestem ciekaw co nowego i czym nas zaskoczy admin w wersji full i co nowego nam doda Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mypy - 28-10-2012 11:48

(27-10-2012 15:05)tomazzi napisał(a):  
(27-10-2012 15:01)mypy napisał(a):  
(27-10-2012 12:51)tomazzi napisał(a):  
(27-10-2012 12:41)mypy napisał(a):  a nie to ja nie bede swojej kasy inwestować Big Grin to wole narazie cierpliwie pozbierać i się wkręcić w gre a potem myslec o inwestycjachBig Grin

to z forum osób które grają już jest nas siedmioro którzy zainwestowali zarówno we własną firmę jak i w rozwój konta czyli zakup takich rzeczy jak tv, aktówka, garnitur, domek, samochód
dzięki temu nasze konta rozwijają się szybciej, szybciej rośnie energia, wpływ inteligencja
ale każdy wybiera to co lubi, jeden sobie zainwestuje by ruszyć z kopyta a inny sobie będzie grać powoli i bez inwestycji stopniowo zbierał i się rozwijał Smile

A może dowiem się ile by musiała wynosić taka inwestycja żeby móc "ruszyć z kopyta" tak w przybliżeniuTongue
jak firma produkująca produkt do produkcji innej rzeczy to tak :
10 e firma, 1 e na licencję, parę e na odziały i kilka miejsc pracy( każdy oddział 1 e i każde miejsce pracy również 1 e) plus 1 e zamienić na aux ( za 1 e dostaniesz 50 aux) 25 aux sobie zamienić na pln na koncie gracza a 25 wpłacić sobie na konto firmowe
z tego co będziesz miał na koncie zakupisz ubranie, tv, aktówkę lodówkę - pójdą ci wtedy znacznie statystyki w górę, więcej będziesz zarabiał pracując, większy bonus za pracę od rządu otrzymasz plus mając swoją firmę to na sprzedaży swoich produktów

Hohoho to jakbym chciał to zarobić sam w grze na chodzeniu do pracy to chyba kilka lat bym spędzil...


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 28-10-2012 12:13

(28-10-2012 11:48)mypy napisał(a):  
(27-10-2012 15:05)tomazzi napisał(a):  
(27-10-2012 15:01)mypy napisał(a):  
(27-10-2012 12:51)tomazzi napisał(a):  
(27-10-2012 12:41)mypy napisał(a):  a nie to ja nie bede swojej kasy inwestować Big Grin to wole narazie cierpliwie pozbierać i się wkręcić w gre a potem myslec o inwestycjachBig Grin

to z forum osób które grają już jest nas siedmioro którzy zainwestowali zarówno we własną firmę jak i w rozwój konta czyli zakup takich rzeczy jak tv, aktówka, garnitur, domek, samochód
dzięki temu nasze konta rozwijają się szybciej, szybciej rośnie energia, wpływ inteligencja
ale każdy wybiera to co lubi, jeden sobie zainwestuje by ruszyć z kopyta a inny sobie będzie grać powoli i bez inwestycji stopniowo zbierał i się rozwijał Smile

A może dowiem się ile by musiała wynosić taka inwestycja żeby móc "ruszyć z kopyta" tak w przybliżeniuTongue
jak firma produkująca produkt do produkcji innej rzeczy to tak :
10 e firma, 1 e na licencję, parę e na odziały i kilka miejsc pracy( każdy oddział 1 e i każde miejsce pracy również 1 e) plus 1 e zamienić na aux ( za 1 e dostaniesz 50 aux) 25 aux sobie zamienić na pln na koncie gracza a 25 wpłacić sobie na konto firmowe
z tego co będziesz miał na koncie zakupisz ubranie, tv, aktówkę lodówkę - pójdą ci wtedy znacznie statystyki w górę, więcej będziesz zarabiał pracując, większy bonus za pracę od rządu otrzymasz plus mając swoją firmę to na sprzedaży swoich produktów

Hohoho to jakbym chciał to zarobić sam w grze na chodzeniu do pracy to chyba kilka lat bym spędzil...

kilka lat nie bo rosną statystyki to rosną zarobki Smile ale inwestując rusza się znacznie szybciej z "kopyta"


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 28-10-2012 13:28

@Tomazzi
zarejestrowałem się z refa jak coś ;]